• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak všem přeju dobré ráno, dneska letím už teď, mám vyřizování na úřadech, tak zatím papa :wink:
5. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
autor
Dobré ráno ...já mám dnes kontrolu ucha a podvozku :wink: a pak asi pojedu navštívit velkoměsto...
Nic jiného mě¨nečeká ..
5. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
čus prdky takže jsem si byla pro léky a nikde nemaj pouze na objednání ,takže zítra cesta kolem lékáren znovu ,mám objednaný pasport a byla jsem nakoupit ,za chvíli jdu k mamce dojela tam rodinka z Ú stí n/L,jednou ročně nás oblaží na týden sestřenka moje s rodinou
5. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
jinak jsem myslela dle netu že existuje vystavení pasu na počkání ,nebo do 3dnů ,týdně a měsíce ,jo prd ...jsou pouze na týden za 1500kč platnost půl roku a nebo normoš za 600kč,takže letos pouze po unii a to jen někde to stačí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
prý v některých státech chtějí platnost ještě půl roku po návratu,takže jsem si nechla udělat normální na 10let s otiskama
5. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
ne fakt mi bolí ocasní kostrč ,od té sqvělé masage od :rolling_eyes: kartáře,jinak zuby to je moje smrt..zatim držej ,no jo aan a její dvojka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,se vám těhule nějak sypou zubajdy ne?doktor mi tam lovil v břiše že jsem to dostala po 16dnech že je to divný a prej ,,no hm nejste těhotná ,,řikam ,,já vim,, :rolling_eyes:
5. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
aan napísej mi jak jsi ty žrala ten prednison dávky ..jestli bych si neměla přidat :wink: :wink: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
blondfan at ti dobře vyjde ušní a pipkové vyšetření
5. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
strana 3 :cry:
5. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
leni, na týden? to je docela dost... víš co se říká host a ryba...???
5. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
tak budeš mít s pasem po starostech :wink:
5. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
my letos jedeme tak leda do padous. a leni, ta masáž zad musela stát za to, co?

kočky, zase se na chvíli loučím, letím na kosmetiku :wink:
5. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
zlatko vzal mi ty záda fakt silou čurá......a to jsem mu řikala že mám vyhřezlou plotnu ..ocas mě nikdy nebolel a od té doby jako bejk..
5. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
ty volís ty těhule se nám dávaj dokupy jedna kosmeticu druhá kadeřníka ..a já tady nic :pensive: ,ted jsem pustila z ruky koště ,měla jsem velkej úklid v baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,odpolko se jdem podívat do cestovek co nabízí na výjezd s občankou ,myslím last minute :wink: s eximem jenom ,i tak nás nechali v tunisu 22hod. čekat na letišti .. :rolling_eyes:
5. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
jéje, strana 2, to je hned, co?
5. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
leni, sice se směju, ale lituju tě!!
5. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
leni, aann je u kadeřníka? to jsem nepostřehla, ale připadám si slepá a přiblblá...

téda, to jsem zvědavá, kam pofrčíte :grinning:
5. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
čauves nešel mi v práci kůň
Len ty nejdeš na kosmetiku ani ke kadeřníkovi,ale zase letíš na dovču.Tak nehuč !!!
Tak co jste vybrali ? Šutrovou nebo pískovou pláž.Já si jdu lehnout tak na písek naproti na stavbu :angry: Myslím,že já nikam nepojedu tak cca ještě 2 roky
5. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahoj holky.heuky večer všem!!
Leni,tak jedete na dovču,to je super rozhodnutí,potřebuješ to jako sůl :slight_smile: :wink: Mě to loni moc pomohlo se odpoutat od všeho.Letěli jsme koncem srpna a já se na to těšila celé léto :slight_smile: Hned bych jela znovu :wink: Zkuste Řecko,to je v unii a je tam moc krásně,ale nedopručuji moc západní část ostrova Korfu,je tam studená voda :wink: Tak dobře vyberte.
Jinak holky mimis zatím nic,necítím,ale kamoška říkala,ze tak za tyden za dva ze citila.No a hlavne ten ultrazvuk pristi ctvrtek,uz at je to za mnou a vpořádku,papap
5. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile: ty mé překlepy :frowning2:
5. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
ahoj aann, tak tys byla vez koníka, to muselo být ale strašný :confounded:
5. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
tak zubař má dovolenou, tak mu budu volat nejdřív příští pondělí :confounded: doufám, že mi ta plomba neupadne :confounded:
5. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Trpěla jsem jak pes,ale víc z těch debilů v práci.Dneska mě dostávali ukrutně
5. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
To bys byla pěknej bizizub.musíš kašovitou stravu :grinning:
5. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Dagi bude všechno v poho neboj
5. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
opět cpu tu chuděrku zdravou stravou.3 volský s kečupem a rajčata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
prdíte na mě tak jdu něco dělat :confounded:
5. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
dagi, tobě taky pěkný večer i bez dovolený :grinning:
5. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
aann, dneska to stálo za to, jo???? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a ještě bez koně, to muselo být nesnesitelný :grinning:
5. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
jak prdíme???? já ti píšu, jenže ty jsi netrpělivá :frowning2:
5. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.