• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Aann a je fakt nutny, abys tam byla kazdy den? co ta tvoje holcina - uz v pohode?
6. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
jj je v poho.Taky jsem si musela na ní zvyknout.Asi už s tim v září seknu :wink:
6. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
ahojka, tak jsem zapla pc a jdu vás dočíst. vidím mur a aann, ahóóóójjjjj!!!!!
6. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
ty jo, leni, tak to ti přeju a už se těším a tvoje zážitky, protože ty je máš vždycky pikantní :wink: :wink:
6. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
chichi vlásko jak to myslíš :confused: :confused: :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já a pikantnosti
6. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
ipusko, ty asi budeš lítat tak k postýlce, co??? ale máš krásnou a šikovnou holčičku a to je lepší než dovolená!!!
6. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
jinak vám musim říct ,že jsem se včera v tom muzeu normálně pocgh..trošku ..jdeme a tam všude figuríny a najednou se jedna pohla a ona to byla nějaká holka co tam dohlíží ,já zařvala a všichni se smáli a já si krupla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
leni, no ty tvoje zážitky, to jen tak někdo nemá :grinning:
jojo amálka je nádherné děvče ..
leni, tak kdo by čekal, že se v muzeu někdo hýbe, ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
mur, tak dobrou chuť a ať se fleky podaří, mňam, mňam :wink:

já hlásím, že nic nevařím, protože je manža nachcípanej a že nemá chuť, tak si dá chleba s paštikou a tu doma máme :grinning:
6. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
no ale to bylo ještě tak ,že jsem šla s mámou a ta zařvala jako první a já se podívala a jak se ona pohla tak jsem měla málem zástavu a zařvala jsem z plných plic ,bože taková ostuda ..co se má co hejbat ne?
6. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
jinak já krájela brambory a udělam je ke zbytkům..uzenýho se špenátem ..ted jsem chtěla napsat ,že doufám že už nebude zelenej :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
mur, tyhle předsevzetí, jako budu chodit plavat, cvičit a tak, ty jsou nejlepší :grinning:
leni, no nemá se co hejbat!!! si jí měla zlískat aspoň pohledem!!!!!
jojo mur tyhle předsevzetí mě vždy dlouho vydrželi nejdýl asi měsíc
:grinning: to nevím, co myslíš - špenát?????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
aann, nechcípej v práci, jdi domů!!!!!!!!! a negruntuj, to si radši někoho objednej!!!!!!!!!!
6. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
ty jo, teď čumím na pc a zmizela naše diskuse???!!! a už je tady, ufff :confused:
6. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
no nic, jdu něco podělat a chystám se do banky, už nemám kreditku :frowning2:((((((
6. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
jo jdi něco podělat ,taky pěkně řečeno :grinning: :grinning: :grinning: ,to je pravda aan měla bys odpočívat
6. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
a kvůli tý blbce z muzea mám opar :rolling_eyes:
6. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
tak jsem zapla myčku a jdu se natáhnout, nějak mi není zrovna 2x. tak pak zase juknu. páááá
6. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
tak ještě zapnu pračku, ať mám pak co dělat. a až přijde manža, můžu se pochlubit, že jsem vyprala prádlo i nádobí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
jé ty se máš že pereš i nádobí ..na mě padla lenora šílená..objednala jsem se na imuno do podolí na 14.10. hýml to je pomalu zase ježíšek než budou výsledky
6. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
kdyby na to posílali sdami bez nějakého přemlouvání ,tak už mi mohl doma vřískat nějkakej ten svišť
6. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
jdu domu už se tady zdržuju dost dlouho :confounded:
6. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
tak vypráno :wink: nádobí i prádlo, to jsem i pověsila :grinning:
6. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
tak to je docela doba, leni :confounded: a uvidíme se? mám si to napsat do kalendáře????? tam asi pojedete oba, že jo. to bychom moc nepokecaly :confounded: :unamused:
6. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
zdravím vás všechny po delší době :grinning:, po dovolené, jak po výprasku:slight_smile:, před ní ve stresu, po ní ve stresu..... Jinak ale dobrý. A co je nového u vás? Ještě jsem nedočítala, je to určitě stránek, jak v románu :grinning:
6. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.