• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
kde m áme prdelku aan ,ta se vyfešandila u kadeřníka a od té doby s náma moc nepeče :rolling_eyes:
7. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
tovíš že bych tě ráda viděla na živo a vyvalila bys cisternu ...asponm na chvíli toho 14.10 at se kochnu
7. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
četla jsem na www.rodina o genetice a na tu plodovku fakt seru.chodí tam holčiny s pozitivníma testama.to já vůbec nemám.Jsem ještě zvědavá na ten velký UTZ toho 11.8. akdyž tam zase nic nebude tak jí řeknu,že nikam nejdu
7. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
leni, nestraš se 3, já jsem psychicky připravená na 2 pumprdlíky :pensive: :pensive: :pensive:
7. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
tak o houpacích sítích jsem zatím nepřemýšlela, to spíš o větším bytě a v Praze koupit větší byt je pohoda, ne?!?! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
7. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
leni, píšu si tě do mobilu - myslím upomínku na toho 14/10 :wink:
7. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
aann, asi bych taky nikam nešla - mít testy negativní. kontrola je už skoro za chvíli, co? úterý je skoro za rohem :grinning:
7. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
tak si jdu psát sama se sebou, ať nejsme na straně 50 :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
tak jsem si násilím nacpala do uší náušnice asi po 2 týdnech a to levý ucho mě tak bolí, uřízla bych ho :confounded: :confounded:
7. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
teď mě napadlo, katy jela na týden nebo 2? jestli týden, tak se jí to chuděře už krátí... a jestli na 2, tak už se určo dostala do toho správného dovolenkového tempa a teď si bude týden už jen užívat :grinning:
7. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
přesně tohle jsem nechtěla, jako trapka si tady sama psát :confused:
7. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
tak ještě budu hodinu pracovat a pak se rozvalím doma a nechám se opečovávat. teda doufám, že mi mužskej nechal trochu toho masíčka, když toho bylo za syrova 1,3 kg...
7. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
jj, žádná změna, tak já si tady takhle hezky píšu, moc mě to baví!!!
7. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
tak si tady tak píšu, za 40 minut půjdu domů, teda asi nejdřív nakoupit a pak bude leháro :grinning: už se těším, piju celý den coca colu, aby mi nebylo blivno, tak už mám tu hubu pěkně zalepenou..
7. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
Tak to už jsem tě nestihla :frowning2:
7. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
Jsem hrozný prase.Sežrala jsem 2 karboše z grilu a na to jsem si dala banánový jogurt
7. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
no 11 je za chvíli to je rychlovka.Hned si nechám říct jestli je tam pipina nebo camfrňous :astonished:

A tobě Zlatko řeknou kolika místnou káru máš vybírat :wink:
7. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Piješ Cocu??? No počkej to ti všechno ve 12tt skončí :dizzy_face:
7. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
Mě už se daly chutě do normálu,ale ještě jsem vůbec nenajela na mojí normální stravu co jsem měla vždycky ráda
7. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
Len pupek dneska nebudu fotit vůbec se mi nechce tak kdyžtak zítra.Když hodim foto tak ti zařehtám do mobilu :pensive:
7. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
tak jsem všechno sdělila jdu sundat prádlo a zase juknu
7. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
hurá pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: , koukám, že se tady dovolenkuje a bude dovolenkovat.....
7. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
ahoj zlatovlásko, už je ti bléééé? Ale jak se říká, znamená to, že jsou bumbrlíčci v pořádku, pozdravuj je :grinning: !
7. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
len, je mi líto, že ti ten ket nevyšel, a teď máš co na sliznici? ....abych věděla, co mě ještě čeká.....proveru mám druhý cyklus a koupila jsem si k ní ještě Estrozin, jsou to bylinky a zatím je mi dobře. Jo, asi tě tady určitě nenahradím, moje účast tady je velice, ale velice mizerná :frowning2:, takže již teď očekávám(e) tvůj brzky návrat z dovolené :grinning: :pensive:
7. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
ahoj aan, co fionka?....... nebo jsem přehlídla změnu? :slight_smile: , taky plánuješ dovolenou, kromě teda mateřské?
7. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
jééé a ještě ahoj mur, četla jsem, že tě baví koupání, taky mě to o dovolené chytlo, i když to byl takový docela malý krytý bazén, a po našem vstupu, na základě zákona, že těleso ponořené do kapaliny :grinning: , se stal brouzdalištěm.... :astonished: , na ten relax a pohodu a klídek byl fantastický!
7. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
tak já jdu dělat to, co mi jde nejlíp, a co si umí hooooodně uží ...to je nic :grinning: , ještě později, bude-li pc volné :angry: , nakouknu.....papa
7. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
čau Ami! Koukám odpočatá.. :wink: u mě žádná změna další info se dozvím v úterý.U mě dovolená???? No to si mě rozesmála já už nevim co to je...co u tebe nového po zdravotní stránce?
7. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj holky,ahoj Lenčo,takze Mallorca,to je super,to se bude te mit :slight_smile: Hezky si to užijte a mysli tam jen na pohodu a moře a vše ostatní vypust :wink: Přijedeš jako znovuzrozena a my tady unavene budem sradosti číst tvé veselé zažitky :slight_smile: Už se těším :slight_smile:
Ann a jakto,ze ty už jdeš tak brzy na velký UZ na začátku 20tt?? Mi dr.říkal,ze je lepši ho dělat až kolem 21 a 22.tt,že mimčo už je zase větší a líp se sleduje.No jinač,pokud ti testy i ten v prvním vyšel negativní,tak je asi škoda chodit na plodovku..no je to větší jistota ohledně zdraví mimča,ale zas jsou tam nějaká ta rizika..
Určo bude prcek zdravy,vybrali přeci ty nejlepši vajíčka a spermouše ne?? :wink: :grinning:
7. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jej a v telce zas kurvahoši,no jo naše klasika :slight_smile: .Doufám,že všecky nečučíte :slight_smile: Zas mu nechce dát tu slivovicu :grinning:
7. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.