• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
a sifón podávají jen ke kávě :slight_smile: tož holky je toto možné :grinning: :wink:
7. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
no ann, odpočatá už nejsem :angry: , po týdenním chození do práce, bych potřebovala další volno :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jak já bych šla na mateřskou, ach jo :frowning2: . U mě po zdravotní stránce nic nového, ještě mám tu proveru do příští středy a pak jdu 2. DC do estrofemu, nebo jak se to jmenuje, ale musím zavolat dr., jak dlouho ho mám brát, to mi totiž vůbec neřekla. No a ket snad bude v září. V úterý jdeš na utz, kde se dozvíš, co se vyklube? A máš nějaký tip? Ale ti ty tt pěkně utíkají....., za chvíli je tam bude mít zlatovláska, už se to tady maminkovatí :grinning: , to je bezva, že se pak budu mít koho zeptat, co a jak :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
ahoj dagi, tebe ještě neznám, já jsem tady chvilku a to doslova :grinning: , ty jsi taky těhule po ivf?
7. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
jojo, zase je v tv bohuš a spol. :slight_smile: , některé hlášky jsou fakt nezapomenutelné a stojí za to :grinning:
7. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj Amilap,taky Te moc zdravim :slight_smile: Take Tě neznam,jak dlouho tady chodis??Ted nekdy?Ja asi od lonskeho listopadu,to jsem se zacla chystat na 1.IVF.Mela jsem ho v dubnu a jedno embrijko se chytlo,mela jsem 2.Tak doufam,ze vse dobre dopadne a konecne se dockame zdraveho ditka :wink: Určitě to vyjde i Tobe a vsem tady,moc to vsem preji.Vím,co to je,mela jsem 2 mimodelozni za sebou,2 operace,no nic prijemneho...Je to hodne psychicky narocne ta lecba,ale musime bojovat a verit... :wink:
7. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
čau Dagi.No nevim poslala mě ještě na jeden velký UTZ asi abych měla jednodušší rozhodování před tou plodovkou nebo co.vůbec tomu nerozumím....Když jsem zjistila,že plodovka taky zkreslí výsledky tak teda nevim..

Zítra možná projde už druhý pokus na UTZ do Motola ke kámošce.Na srdíčko,mozeček,ledvinky atd atd
Dr v Motole řiká,že nejlepší týden je 20,protože mimčo neni ani malý ani velký a vejde se celý na monitor
7. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
dagi, sem chodím asi od konce června. Takže hned 1.IVF bylo úspěšné, tak to je paráda. Já mám taky 1. ivf, et a jeden ket byl neúspěšný, ale máme ještě mrazáčky a chtěla bych jít zase do ketu. Ano, je to boj, taky věřím, že se to všem tady podaří, akorát někomu dřív a někomu později. Já jsem taková hr a všechno bych chtěla hned, ale teď se učím být hodně trpělivá.....
7. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
ann, na tu plodovku se musí nebo ne? To se můžeš rozhodnout? Souvisí to s věkem?
7. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
ty jo nechce mi to písat :rolling_eyes:
7. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
ahoj :wink: vidím, že se to tady rozjelo :grinning:
7. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
jů, tak to budu dočítat a budu zase komentovat, to já ráda :grinning:
7. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
aann, tak tos mě fakt nestihla, to jsem akorát už hnípala na gauči :wink:
7. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
aann, tak jsem dala kus masa s hořčicí a chlebem, ale čekala jsem, že se mi budou dělat boule za ušima a místo toho mi bylo docela těžko :confounded: jsem zvědavá, jak mi to dlouho vydrží, připadám si jako po permanentní kocovině :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
7. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
áha, tak si zase budu sama psát :rolling_eyes:
7. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
čus já dočetla co je zde nového
7. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
aann, tak to bylo vyčerpávající :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
čus, taky dočítám :wink:
7. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
ahoj ami, dík za optimistický pozdrav :grinning: :grinning: :grinning: a počítám(e) s tvojí hojnější účastí, když jsi už vydovolenkovaná :grinning:
7. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
jsem tedka sežrala sejra a papriku s rohlíkem a jsem zase jak buřt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
jo ami mě musí zastoupit
7. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
ami, to, co tě baví a jde ti jsem taky dělala :grinning: takže jsme to nic dělaly obě :wink: :wink:
7. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
ty jo, leni, mě to jídlo nějak nejde, ale celou coca colu jsem zvládla, aspoň jsem si srovnala žaludek. přijde mi to kosmický :confused:
7. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
aan neblázni jak bude dobrej utz nikam nelez!!!!!!!!!!!!!!
7. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
ami, ty jsi sluníčko :wink:
7. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
holky, já se dojímala u Angeliky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
hele ale je tam cofein tak pomalu :rolling_eyes:
7. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
já taky asi 10minut ,víc jsem opět neviděla ,byla jsem mrknout na pomlácenou budoucí švagrovou a tam bylo 5minut a zbytek doma ,táta koukal na Bohuše :rolling_eyes:
7. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
jéééé, tady to ožívá.... :wink: ,
7. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
leni, hmmm, to jako vadí?
aan už vim co je sýr light :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ,zkazila jsem si chutě ..blééé
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.