• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
přesně tak Len taky budu čekat na srdíčko a pak to rozhlásim :wink:
6. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
hani a pak se s tim roztrubovánim neser vem to přes nádraží po radnici ,veřejným tlampačem
6. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
já už bych to vzala hned ale mám strach
6. dub 2009 v 16:36  • Odpověz
holky ale můžu říct že jsem to na sobě docela pozorovala,je to jiný než při prvnim ivf,přišla jsem si tak trochu těhu a včera když jsem zaváděla utroš tak jsem měla takovou větší pipku :grinning: :grinning: :grinning: a mám hrozně lesklý oči a to prej je taky k těhu.
6. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
Leni, strašný, jak to letí. dneska jsem myslela na tetes, co ta, ani nezajde...
6. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
h60 :grinning: :grinning: :grinning: to jsou příznaky, co????? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
holky, já frčím, tak se tady mějte a večer ještě juknu. papa :wink:
6. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
to je hezký hani ty příznaky ..to mě rozesmálo..to se ti určo ti oči lesknou co jsi prvně zjistila ty // ne? mě by se určo leskla i pipka z toho .. :wink:
6. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
holky učinila jsem velký oběv v knize o těhu a to ten ,že se embrio píše embryo...to jsem ale pako co?
6. dub 2009 v 17:33  • Odpověz
ty volís mě fakt hrabe jasně že objev..to neni možný se mnou ..to mám z tý čínský polívky co jsem ted snědla ,se mi vrazila na mozek
6. dub 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
Sem to ale idiot,sem si spletla datum a do práce mám jít až zítra :grinning: Teď jsem už doma ...manža mě vyzvednul :wink:
6. dub 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahoj Hani, tak to je skvělý, mooooc velká gratulace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Začíníná to být konečně pozitivní a slibná diskuze :grinning:
6. dub 2009 v 18:31  • Odpověz
ty blondfan ty už se tak těšíš vid ,no žes nešla už včera ty pracantko.. :grinning:
6. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
No Hani gratulace-co jsem ti řikala jak zesílí
Fan ty máš opravdu dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já se bojim s tou injekcí do stehniska (aby mi jí bodal někdo jiný)
6. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
holky já dneska do 14.00 byla 16 krát na zachodě.Vůbec bych se nedivila kdybych se v noci pochcala.Je to příšerný
6. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
Holky tak jdu a zítra hodim zprávu až přijdu z caru.Tak pa a dobrou
6. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
aan vítej do klubu pochcánků :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
neboj je to do tý nožky v poho ..hlavně jí nazatínej ,pak to stříká ven,jsem si pak připadala jak ten mrakomor z večernice ..když ho propíchli..
6. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
tady se stávkuje, nebo cococococococococococo??? tak nic, dobrou... :pensive:
6. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
no, taky se hlásím do klubu, jsem jako průtokový ohřívač... :confounded:
6. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
no nic, papa a brou. :sunglasses:
6. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
dobrý den mé dámy ,hele jako nekecejte ,že vám po ET vůbec nikde nebolelo ,nepíchalo a nebylo vám divně..nevim asi to je k tomu hyperstimuláku,večer už mě bylo fajn když jsem hodila tyčku a už je mi zase divně ..jdu si pro rohlíky k snídani,nebo to mám po tom utroši..dokonce mi vyskočil ekzem na hřbetě ruky..asi je to pěknej sráčík..ale četla jsem že by se bez toho rozpadla sliznice a byl by potrat..tak zavádim poctivě.Já už si celkově připadam poctivá,taková skoro panna.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 07:19  • Odpověz
dneska jdu s mamkou do města ,pomalu to dá rozum,ještě furt super cejtim levej vaječník..
7. dub 2009 v 07:21  • Odpověz
Krásné slunečné ráno :wink:
Tak jsem včera spolkla první pilulku antikoncepce a přišlo mi to hrozně divný a to jsem ji úplně normálně brala několik let :grinning: A rozesmála jsem moji nej kámošku, která ví všechno o našem IVF a když se včera dozvěděla, že zobu antiko, lámala se smíchem v kříži :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 07:49  • Odpověz
ahojky, tady je po ránu veselo :grinning: co katy? taky bych se pobavila, kdyby mi po deseti možná i víc letech nasadili antiko...

leni, po et mi nebylo skoro nic, ale neměla jsem hyper.

no nic, já se zase loučím, pádím na Petřín. papa
7. dub 2009 v 07:58  • Odpověz
čau Leni mě taky nic po ET nebylo,ale nikdo neni těhu :wink:
Jinak mi žádný centrotide nepíchali-můžu až od zítřka.Na pravým 10 jajuch a na levým 7 (prý zatim)
Zapomněla jsem do papírů napsat jestli chci embrouše na mráz nebo ne.Tak jsem sestře řekla když je to můj poslední pokus tak asi ne,protože nevim kolik by měla stálo 4 IVF.Tak jsem dostala tak zprca..,že jsem to v životě neviděla,že prý nemůžu takhle přemejšlet a stresovat se.Jsem řekla,že je to bohužel realita..
7. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
Leni ty blinkáš?
7. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
ann, super skóre
7. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
Kath-díky zatim skore dobrý,ale cítim se hrozně divně :wink:
7. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
aan ahojky holka a proč nechceš mrazáčky a kolik to u vás stojí? u nás 2500kč na 2roky
7. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.