• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ami, tak smažený sýr s bramborem, to netrvá snad dýl než 30 minut :wink:
7. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
udělej špagetino italiáno :wink:
7. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
o mě ani nejde, já mám teplé jídlo každý den v práci, ale musím vařit drahému rozmilému :wink:
7. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
jasně ami známe to ..tak pa holky jdu chrápat jsem poslední dobou furt nedospalá a v noci utíkam do jiné postele
7. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz
já bych se i minula, spíš bych měla hodně minout :stuck_out_tongue_closed_eyes: , špagety i sýr jsou dobrý, tak to mám jídelníček na dva týdny, to jde, ne? :grinning:
7. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
kočandy, já se taky loučím, padají mi oči a do toho se musím chránit před manžou, je trošku nachcípanej...
7. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
dobrou len, tak ať je ta noc lepší, i u nás se chrápe :stuck_out_tongue_closed_eyes: , naštěstí jsem tak unavená, že navzdory tomu usnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
ami, tak to můžeš vařit do aleluja. tak papa a dobrou :wink:
7. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
taky se hlásím do klubu chrápajících - ale já to nejsem...
7. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
tak dobrou i tobe zlatovlásko, a dobrou bumbrlíčkům!!! :grinning: , já se ještě musím unavit, abych usnula :wink: , pa
7. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
dobré ráno

Ami-na plodovku se nemusí a u mě to souvisí s věkem :wink: .Jsem matka střižená s babičkou :confused:
8. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Zlatuše-kofein asi bude vadit :wink: 2 litry denně + káva,ale možná se ti to zhnusí jako mě a budeš mít pokoj.A jinak nevim jestli by si měla spící mimča po kofeinu.jinak abych tě uklidnila...moje mamina,když čekala ségru tak celý těhotenství chlastala colu a žádný následky nemá a v palici to má taky srovnaný.Jenom když se narodila tak byla z toho barviva taková přičmoudlá,ale to zní taky vyprchalo

Leni to je kentus light tak konečně si to poznala,ale to si musela mít mega hnusnej sejra,když si to cejtila,protože si mi pořád tvrdila jak je to nepoznatelný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
dneska budu asi líná tak jdu všechno uděkat dopo ať na odpo nic nevymejšlim :wink:

co budete dneska dělat :wink:

Zlatka-skoro blinkat
Léňa musí být hodná,aby před odletem ještě nenasrala manžu :slight_smile: Hele ale taková usmiřovačka u moře...no nech na hlavě :grinning: úplně vidim ten romantický příběh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ami-uvař nudle a posyp kakaem.To je do 15 min i s nádobim :sweat_smile:
8. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
čus holky já vařim jak blásen!až se ze mě kouří .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska je výročí svatby
8. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
aan jestli si myslíš že podle nás dvou někdo natočí ,,modrou lagunu č.3 ,tak to jsi na velkým omylu ,už jsme se chytli .. :rolling_eyes: kvůli žehlení ,od rána stojim jak 3,14u plotny ..
8. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
aann, ty jsi ale pakosta, prdlajs babička, kočka jsi!!!
8. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
aann, tak to jsi mě s tou colou pobavila :grinning:
8. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
leni, tak gratulace k výročí :grinning:
8. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
holky, já se jdu poflakovat, to mi jde :wink: tak zatím, papapa
8. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
pché holky gratulace jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Len-proč vaříš?? já jsem ještě nezačla :wink:
To je klasika před odjezdem....že by si byla udivená,že si to dostala jako v laguně....tak to nemyslím :sweat_smile: Teď jsem si vás představila jak běžíte zamilovaní ruku v ruce po pláži... :grinning: :grinning: :grinning: úplně mě to rozesmálo :zipper_mouth:

Zlatko seš hodná,ale jsem strhaná a tlustá.Dřív jsem uklízela pokoj šup šup teď to mám na hodinu.Takže úklid na celý den - no teda ještě uvidim

Jinak taky gratulace k výročí.Jaký máte?? papírový,dřevěný nebo snad hedvábný :wink:
8. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
ted jsem dopekla řízky a předtim květák a polévka je a jenom brambory jsem spocená jak vrata od chlíva ,hnáty chlupatý ach jo to je stav ..
8. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Neplaš ty se dáš do rychtyku zítra nebo ať ti Vládys zaplatí hotelovou kosmetiku se vším všudy

Víš co se povedlo mě ?! :rolling_eyes: Převrátil se mi ten vodní vysavač takže voda v motoru.Práce v prdeli musím ho nechat vyschnout.tak jsem jim šla udělat něco k jídlu...to je možná zachránilo
8. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
zlatej normoš vysavač tomu max. dojde pytel .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..nevim jestli se dám do rychtiku jsem jak podebranej nežid
8. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
aan ty tvoje představy mě taky ropzesmály :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
tak mizim ,třeba se mi odpolko spraví nálada ,vladís jede na chatu ..
8. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
máme tam 3malá koťata ,to by se mur kochla ,ta je přes kočky ..maj malinký bílý ponožky a jinak černý
8. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Leni to máš pravdu zlatej normoš vysavač
8. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Nebuď na sebe tak zlá....voholíš hnáty,frndu a paždí a letíš.Tam se opálíš a přijedeš krásně odpočátá prostě krásná,mladá energií nabitá žena (tak na 2 dny) :unamused:
8. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Tak holky dneska mám být v 19.OO v Motole
8. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.