• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aann, to je pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

půjdeš ještě v úterý na ten utz znova? buď jsem zmatená nebo jsem to nepochopila...

a shodnete se na jméně? :wink:
8. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
jj jdu i v úterý.Tenhle UTZ byl od kámošky z Motola.to je dr,který se hlavně zabývá vnitř.orgánama miminek

Možná,že se teprv nad jménama rozhádáme :wink:
8. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
nebudu nějak předbíhat,ale na tu plodovku kašlu.V úterý mám ten UTZ vaginální
8. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
tak budeš mít klučíka pořádně proklepnutýho :slight_smile: to abys hodila do placu náhradní pracovní jméno, co?
8. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
on je to fionek :grinning: , gratuluju ann i tatínkovi :wink: a těším se na nový pracovní jméno.....
8. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz
máme s tebou radost :wink:

ahoj ami :wink:

a já pomalu půjdu do hajan, trpím nějakým spánkovým deficitem. papa
8. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
dobrou všem :slight_smile:
8. srp 2009 ve 23:14  • Odpověz
dobré ránko všem kočky ,včera mi mamka řekla ,že jsou na Mallorce teroristi ,že byl ostrov uzavřenej ,víte o tom něco? já na zprávy nekoukam
9. srp 2009 v 06:54  • Odpověz
jé aan tak on je tam pindík?!to je super novinka ..to jsou dneska vymoženosti ty volís ,no jasně aan neohrožuj těhu pokud nemusíš ,jednou bysis to mohla vyčřítat,náhoda je vůl..
9. srp 2009 v 06:59  • Odpověz
ami já bych lenošila s tebou ,jsem šnek domácí ..taky podle toho vypadam .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 v 06:59  • Odpověz
kočky dneska už nic nedělam ,jenom shodim chlup a namaluju a ot bude vše ,ani stéblo křížem :wink:
9. srp 2009 v 07:00  • Odpověz
dobré ráno
Už mám vyžehleno teď jdu vymyslet něco k O asi smažený pangas s bram.kaší

Ano taky o tom vim,že tam byli teroristi,ale jenom jeden den-neboj :wink: v kolik máte být na letišti
9. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
aan tak to je dobře že 1den ...mě stačilo nahlídnout na účet a bnevim jestli si tu dovku užiju bez nervů
9. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
na letišti máme být v půl 3,chce vyjet po obědě raději ..než se zaparkuje auto ..atak
9. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
musel jet na Mallorku a účet je velmi veselej .. :rolling_eyes:
9. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
na ruzyni ,že bych skočila ještě zamávat bejvalýmu do vězení? tzo musí bejt někde poblíž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
ty volís aan už na mě jde sran....to zas budu umírat při vzletu ..minule jsem nemohla dýchat ,bylo mi zle..asi jak mám to astma ..
9. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
jo a jinak domácí pohodička vypadá jinak :rolling_eyes:
9. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ty seš fakt na palici,ale myslim,že bys ho překvapila,kdyby si mu přinesla nějaký řízeček s buchtičkou :slight_smile:
9. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Hele máš vůbec sebou imodium,aby si celý týden nekakala
9. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
.......a tampony-víš,že to máš pravidelně 3krát do měsíce
9. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
co se u vás děje?? Jste oba nervní??
Já jsem nervní z manžova chrápání je to slyšet až sem asi půjdu dělat bordel do kuchyně,aby se probral.Byl se v hospodě nažunkat...na chlapečka.Je celej bez sebe.To bude přiblblej až do porodu a pak ještě víc :wink: to je budu vychovávat oba
9. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Hele Len máš červený plavečky? Já chci vědět jestli budeš na pláži za Pamelu :wink:
9. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Dlouho jsem se neptala co ty naše 2 studentky.Jak to s nima vypadá a jak budou pokračovat se studiem :dizzy_face:
9. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Tak jsem si pokecala a jdu něco dělat
9. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
ne mám modrý plavky modro bílý a mám zašitou kostici ,ta svině mi vylezla jak jsem je vyprala ..šití mám pro jistotu sebou...nic žádnej řízek nebude ,páč mi budem brzy louskat šváby ,ach jo mě ty kč jednou zničí ..aan pohodička neni já nevim mě sere na každý způsob ..nevim nevim ,včera výročí a byla to těžká krizovka ..
9. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
aan ten je dobrej už zapíjí dopředu a bud ráda že nezapíjí každej prstíček zvlášt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
aan mám tampax neboj :wink:
9. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
jj tak mám vše pod kontrolou

Leni,kdyby jsme se už neviděly nebo jak to mám napsat :unamused: tak si to tam užijte a hlavně se nepřizabijte :confused: Ale bude to dobrý neboj
9. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
dostala jsem od sestřenky sprostonárodní písně ,tak posloucham koženou boženu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.