• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
prdel mám už odřenou chudinku ...já nevim proč se tak bojim ,je to normální?
9. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
holky taky trháte manželům chlupy z uší? ten můj stárne a je jak čudo judo z tý ruský pohádky
9. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
tak jsem nás odchlupila všechny :wink: a tajně jsem naložila manžovi víc do tašky ..
9. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
ještě běžel do práce vydat zbraně ...to je klid tady ..
9. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
taky přeju dobré ráno, straším od půl sedmé, ale manža chrupal, tak jsem nemohla na pc...
9. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
nešlo mi odesílat zprávy, tak teď už jo, jdu vás dočíst :wink:
9. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
vlásko budete mi chybět ..
9. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
tak se jdem najíst a ještě se pak zaběhnu rozloučit ..mámě jsem řekla ahoj ta ani nic pomalu neví a s váma se tu loučim jak o život :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
:wink: :wink: leni, užij si dovku, kdyby něco, písnu, jo? a vrať se celá!!!!! kdy se na tebe můžeme těšit????
9. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
nestihla jsem dočíst, poletuju tady a chystám se k našim, takže se zjevím až odpolko. to se, leni, už nerozloučíme, tak papapapapapapapapapapapapapa
9. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
no já mám holky tak rozedřenej řitní otvor ,že jsem si přibalila pityol...au au ..proč jsem takovej nervák
9. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
vlásko návrat 17.8.
9. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
dopolko se hlásim na koníka jen co se vyspim ..a kdyby něco pište sms co je nového
9. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
tak mizim prdelky mějte se tu hezky a nezlobte ..nebo až přijedu vás všechny zmlátim :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
dagi až dojedu napíšu pa
9. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
šťastnou dovolenou a ještě šťastnější návrhat len, .....asi jsem ji už asi nestihla, že? no aspoň se teď budu pravidelně dívat na zprávy, abych věděla, co se děje v cizině :wink: .
9. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
a vám ostatním přeji hezkou neděli :sunglasses:
9. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
ahoj vsem, zdravim pri nedeli!! my meli odpocinkovou a ja se musim pochvalit - opet jsem znasilnovala svoje krasne telo v bazenu :grinning: :grinning:
Len - preju krasnou dovcu - uz jste asi na miste..
Zlatko - tesim se na ut a z :grinning:zpravy z UTZ
9. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
aann -obr velka gratulacione k chlapakovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon mas uz vyreseny ruzovy oblecky nebrat :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
ahoj holky, já jsem dneska nějaká utahaná, co jsem dorazila domů, tak buď ležím nebo spím, že ani psát mi nejde... jestli se zmůžu, tak ještě juknu, papa
9. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
čau holky už jsem připravená do rachoty.Jak jste na tom dneska vy?

Ahoj Mur-díky moc.Měla jsem připravený krásný kraťásky s krajkama na prdce.Už jsou vyřazený a zařazený malý bermůdky.
Pinďourka by viděl i slepejš :wink:

Zlatko-vůbec se nenamáhej,ale připrav se,že to bude horší :astonished: :astonished:

Jinak ségře v sobotu vytáhli 12 oocytů z toho 6 vajec a dneska má volat jestli je PK
10. srp 2009 v 06:29  • Odpověz
Tak budu jukat až v rabótě :confounded:
10. srp 2009 v 06:29  • Odpověz
kuk, dobrý ráno :wink: tak já se přihlásím kolem poledního, musím jet na pohovor kvůli práci :confounded: tak snad je tam nepogrcám :grinning:

aann, tak se camfrňous nedal přehlídnout??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: aspoň to vše můžeš ladit do modra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to má ségra dobrou úrodu, co? :wink: držím palce... a proč se vlastně k nám nepřidá???????
10. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
ona je mega zaměstnaná žena ve vyšší funkci :unamused: To bude taková ta maminka co má postýlku ve svý kancelaři a vše řídí nebo je doma pořád na mailech (pracovních)Takhle to tak asi vidím
10. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Na jakej pohovor????? Si jdeš pohovořit o dětech?
10. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
aann, třeba jí to přejde :wink: :wink: :wink: taky jsem si nedovedla představit život bez práce... no byla jsem na pohovoru, kam mě poslala ženská z pracáku, bylo to tam šílený, nejdřív jsem to hodinu hledala - Malešice, naštěstí jsem byla autem... ale i tak jsem blbě odbočila a najednou jsem se ocitla na jižní spojce a jela jsem do strašnic a pak zase jsem musela "hledat" směr Malešice, no síla. tak mě zařadili do výběrového řízení... tak jsem odvezla papír na pracáku, že jsem v dalším kole. to je na palici, to tam stejně nenastoupím... ale nemám papír od mudra, tak mě bude takhle honit po místech :confounded: :confounded: :confounded:
10. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
mám vyřídit pozdravy od katy, psala jsem jí novinky, tak teda móóóóc pozdravuje, užívá si pohodu, sluníčko a moře. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Taky jí zdravim a vůůůůbec nezávidim :wink: Já si nahodim svojí bujnou fantazii jako že jsem taky na dovče,protože už jsem utratila peněz jak za zájezd pro 2 osoby k moři.A Zlatuno ty se tomu nesměj,protože tebe čeká jednou tolik
10. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
aann, my zaplatíme nedoplatek za plyn a bude to taky jako dovolená :confounded: a to nemluvím o tom, co budeme teprve kupovat :grinning:
10. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
dobrý večer
jj to je taky super dovolená zaplatit plyn

V kolik máš být zítra u dr?
10. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.