• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jdu na chvíli na vzduch a pak se zase stavím :wink:
14. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
byla jsem koupit nějakou mňamku a teď koukáme na televizi :wink:
14. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
my jsme teď dorazili z véči.Celou dobu trpim,že si nemůžu dát sushi teď kráva sežeru syrový maso.
Po práci jsem si šla koupit další košile o 2čísla větší.Za chvíli budu konkurovat hrochum
14. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
:grinning: aann, to ti nevěřím :grinning: :grinning:

a co sis dala k véče? jako syrovou krávu? :unamused:
14. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
a to nemáš nějaký volný trika? nebo volný trika už volný nejsou :grinning:
14. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
ty jo, teď jsem dostala chuť na pizzu :grinning: no nic, tak tu si nedám... půjdu do hajan. papa zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
dobré ráno

No fakt :wink: šla jsem koupit něco rádoby těhotensky slušivého,když chodim ještě do práce,abych byla za normálně vypadající maminku.jinak doma samazřejmě probíhaj vytlemený trika s kraťasama na gumu,abych netlačila pana Lorence-už mu to vadí :wink: .Projížděli jsme s manžou jména a tam jsme viděli jméno Lorenc.Tak jsme si představili jak mladej řve z kočáru nehoupat tak od tý doby to je pracovní název místo Fiony.

Jinak k véče proběhly špalíčky ze svíčkové zabalené v prosciutu s list.špenátem a pečená brambora se sýrem a smetanou.Zařízla jsem a vyteklo asi půl litru krve-úplně úžasný,protože to miluju-no když jsem to sežrala tak jsem byla zhrozená.

Už nemůžu dejchat po ránu-hrůza.To teda nevim co budu dělat v listopadu :unamused:
15. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
aann a to budeš ještě potřebovat větší šatstvo, co? do prosince resp. ledna daleko :grinning: a domácí ohoz musí být pohodlný...

Lorenc - tak to je pěkný pracovní název :wink: :wink: :wink: no a když mu vadí guma, tak se ozve, ne? :grinning:

ty jo, takovou véču bych taky dala, mňam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budu muset taky manžu přemluvit na véču :wink: ale já mám chuť na tu pizzu...

tak se zatím loučím, jedeme na o. k našim, tak zatím a papapapapapapapapa
15. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
já jsem nikdy moc pizzu nemusela a teď bych jí žrala pořád.....tak to mi vůbec neřikej jestli máš stejný chutě jako já,že budeš mít 2 camprdlíky :wink:

Takovou véču teď v žádnym případě nesmíš !
15. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
jé, tak to já bych žrala pizzu pořád i dřív a taky ujíždím na kfc :grinning:
15. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
teď jsem ty chutě a 2 pumprdlíky nepochopila...
15. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
myslela jsem,když budeš mít stejný žrací stavy jako já tak budeš mít dva chlapečky :wink:
15. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
tak já si myslím, že to budou buď 2 kluci nebo holka a kluk, se 2 holkama nepočítám :wink: ale manža prej křivochcálky nedělá... to jsou kecy :grinning:
15. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
tak je mi po tom obědě nějak nic moc, grilovali jsme kuřecí stehna a nějak mi to nesedlo, ono ani to, co jsem si pekla v týdnu, tak že bych v rámci chutí nechtěla kuře??? to je zvláštní :confounded:
15. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
áááá je to tady už končí chuť na maso.Já kuře nemohla ani cejtit ještě teď ho teda nemusim
15. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
máš ještě chuť na cígo?
15. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
musim si jít umejt hlavu takovej kendr ani do zítřka nevydrží :rolling_eyes:
15. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
fakt? aann, tak to mě překvapuješ s tím masem... :grinning:
15. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
na cígo chuť nemám a na vínko taky ne. vlastně nemám chuť skoro na nic. ale jím ovoce, to je fajn a rajčata s mozarellou, mňam :wink:
15. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
tak si umej škebli, já jdu koukat dál na atletiku :wink: a zase juknu :wink:
15. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
tak vorvaň se vyplavil.Je to čím dál horší
15. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
tak zase ti nehrozí, že by ses utopila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: počkej v prosinci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
pro dnešek se loučím, jdu do chrupíkova, abych měla na zítřek sílu, chci to doma pofackovat... a pak půjdeme s manžou na nákup - odchází mu mobil... tak asi číhnem do nějakýho centra... uvidíme, ale bude to bez miminákupů na 100%!!!
15. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
kuk, tak jsem tady :wink:
16. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
za chvíli začnou přenosy z mistrovství světa v atletice, už se těším a jdu se dívat, papa
16. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Dobré dopo
Vařim gulage a musim žehlit.Jinak na sobě cítim,že jsem lenochod tříprsťák

A nekecej,že aspoň nenakouknete na pár velikostí č,52 :wink:
16. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
ahojky, my budeme dneska vařit špagety s kečupem a strouhaným sýrem. včera proběhlo přežírání u našich, tak to stačí...

žehlit bych taky měla :unamused: :unamused: :unamused:
16. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
fakt na hadříky zatím nekoukáme :sunglasses: ale občas mrknu na netu na kočárky a přemýšlím, jestli nám bude stačit autí, teda zavazadlový prostor... :confounded:
16. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj breberky!
Zdravím odpočinutá z dovči :wink: Akorát teď nestíhnu dočíst, protože jsem z cesty úplně grogy a jdu si dát šlofíka :dizzy_face:
Jediný co jsem stihla bylo prohlídnout fotky z UTZ - nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
A Ann bříško :wink: :wink: :wink:
16. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.