• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Tak co Kath nebylo ti blivno po piluli? :wink:
7. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
ted je mi zas dobře ,jsem nakouoila ,uklidila ,uvařila a ted třískam do pc a pěkně jsem se najedla ,ty aan budeš vědět jak by se to počítalo na ten test když jsem měla ET v neděli po PK..
7. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
Ann, nic mi nebylo po piluli :wink:
7. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
holky ahojky všechny no já mám pocit jako na mrchu ,asi tak v podbřišku
7. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
já chci mrazáky,ale nikdo mi nedokáže vysvětlit jak to je,když 4 IVF neni proplacený.A já nebudu platit 100 tis za IVF a mrazouše.
7. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Hele frajerko,ty už pěkně magoříš a pak že budeš v klidu.Leni tyhle stavy jsou děsný.Já jsem nebyla ještě na pokusu a beru to,že se to nepovedlo
7. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
Vzpomeň si na H60 pořád blbě,pořád bolí břicho a ........//
7. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
Leni já vůbec nevim jak se to počítá,ale prý od doby kdy to zakvrdlaj v míse :wink: a ty si to hlavně udělej od tý doby co seš doma :slight_smile:
7. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
ty bys jako šla do tý palby za 100litrů jo?
7. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
aan jako neschopence jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to už jsem doma půl roku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,hahah už je mi zas divně doprdele to je stav ato bys jako nemohla mít ze 3ivf mrazáky a nejdřív je vyčerpat nebo já to nechápu..
7. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
a ono se jako prý před ketem stimuluje jo?já čumim jak blázen na všechno ..
7. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
no právě že nešla.
Leni mě je dneska taky divně-strašně se mi motá makovice
7. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
Já taky na všechno čumim jak hovado....nic nevim.No a právě,kdyby se před Ketem stimulovalo tak kdo to bude asi platit,no kdo???
7. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahoj holky! :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
jdu vas docist, jste toho napsaly, jinak preju krasne polednicko. Jdu si na balkon vypit kavicku a jsem zept tady u vas.
Jak je? co nase Len? co ostatni bojovnice?
7. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
Leni - leskla pipka jo? :grinning: :grinning:
Fan - ty jsi tak akcni, ze chodis do prace, i kdyz mas volno,jo? :grinning: :grinning: holky asi na Vas leze jaro- teda na nas vsechny.
Jinak hlasim, ze uz asi brzy prijde mrcha, zacinam malilounko spinit, tak ze by zitra? :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
aann - a kolk toho pijes, ze ses tak curaci? :sweat_smile:

Tuli - co ty na tom Petrine furt delas? ty tam smirujes zamilovane dvojice, ci cococo?

Kathy - to se teda kamaradce ani moc nedivim s tou antiko, to je presny opak toho, o co se snazite :grinning: :grinning:

aann - to vypada dobre s tema vajuchama. jinak co se tyce pripadneho KETu po 3.IVF, tak je to v ramci jednoho stimulovaneho cyklu, takze bezna cena jako pri KEt, urcite si nech zamrazit. Prece nechces , aby ti jich dali 6 naraz pri ET? to by pak byly prinejmensim 4cata...jedine, ze bys byla takova kamoska a porodila nam je tady vsem spolecne. Tak ja se hlasim dopredu o jeden kus :grinning: :grinning: :grinning:
jeste otazecka - kolikrat jsi uz stimulovala takhle injekcema? 2x a ted potreti?
neboj holka, sestra ma pravdu, ale co ona o tom vi, co? :confounded:
7. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Leni - dny na testovani se pocitaji ode dne ET, respektive az ten druhy den po ET, den ET se nepocita..tak vydrz holka co nejdyl...

jsem tu a tady opet nikdo, MAM MOR CI COCOCOCOCOCOCOCOCO? nebo slepici chripku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
jdu na tu kavicku, tak me moc nezlobte :angry: :grinning:
7. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
takjste me tu zadna neprekavpila :slight_smile:
aann - dumala jsemnad tim uz nami hrazenym 4.IVF, u nas v Car jsem zbezne zahledla cenik, ze IVF jako samoplatce stoji pres 26tis, ale co se do toho da vsechno pocitat, ze? docela jsi mi nasadila brouka do hlavy akdyz vezmu vsechny ty ukony kolem, jako stimulaci, UTZ, narkozu apod, tak myslim, ze to vyda tak na tech 60 tis,nevim, nedovedu si to vubec predstavit...
no nic, budeme ted tadyveselejsi diskuze, tak to nebudu timto kazit. jak tady uz nektera psala, tak saze ma // a 8.tt, Hana ma //, tak sup sup - at je to tady opravdu vitezne
7. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jeee ahojky aannggii :slight_smile: Dloho jsem tu nikde nebyla, ale mysleka jsem na tebe, jestli jsi šla do pokusu v březnu, jak jsme se někdy v zimě bavily. Tak ja je to s tebou holka?
7. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
:confused:
cekam nez mi dopere pracka a mizim do pracovniho procesu, venku je nadherne, co?
Len, jestli dobre pocitam, tak dnes jsi 2.den po ET, co? tak cca 17.4. testing :grinning: hezky ses prosla po venku?
7. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
musim na Vas holky, kdyz jsem doma, porad myslet - jak to prozivate, co kontroly, ty vase pici story..tak me napada, ze taky zacnu s chlastanim, at mam trenink dopredu :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
už půjdu asi domu.Vůbec mě to v tý práci neba :wink: No ale zase potřebuju ty penízky
7. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
ahoj Mur tak konečně to někdo vysvětlil.Na mráz půjde,když něco bude zatim se tak nestalo :frowning2: stimuluji po třetí a na třetí pokus mám úplně něco jiného.Jinak Mur my spadáme do 100 tisícové dávky :unamused: takže tím to pro mě končí
7. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
Kapr no čau holčino.Myslela jsem taky na tebe jak jste dopadli?Mě se všechno posunulo a teď stimuluji.Jak seš na tom ty? Ty už seš těhu,že jo?
7. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
Mur nic moc nepiju pořád si myslim jestli to neni tim Gonalem
7. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
takže 17.4 jo? to datum se mi ale vůbec nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: mur co s tim takže jako řikaáš dneska jsem 2dny ET mimozemštan jo?!to je hnus holky ..aan to jsem fakty netušila já mysleal že čekaj a ž normoš doroste sliznice a pak frnk tam mrazáčky..kolik toho ještě nevim..mur prej piči story já umíram...
7. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
aan a jakto že nepiješ co ty potvoro ,mě si tu nadávala at chlastám a sama si paninka nepije ,neser aan ,jasně gonal je pěkná sračka mě po něm bylo dobře na nic..
7. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
já taky dneska moc nepiju potřebovala bych návštěvu abysme si vylily škeble ,já teda čajem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.