• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
já tě chápu já bych koukala i teď pořád jestli se hejbe :slight_smile:
18. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
18. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
zlatko, musilka ma 9 kilo dole? ty jo, kde beres info? a jak se ji holce dari?
18. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
mur, koukám občas do fronty na brambory a tam jsem se to včera dočetla. byla totiž na kontrole a cestou si poblika auto :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
18. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
jo, to poblity auto je dobry :grinning: diky za zpravy, jdu se oblict a razim, tak papa...snad u me zase brzo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
mur, tak práci zdar :wink:
18. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
dneska mi to nudění celkem utíká :dizzy_face:
18. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
jsem to trochu přechválila :confounded: čekala jsem totiž každou chvíli kámošku, která dorazí od kadeřnice, to se zkomplikovalo, takže kámoška dorazí až zítra :rolling_eyes: na to, že mi to slibuje 3 týdny, jsem zvědavá, jestli nebudu mít mezitím už děti ve školce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
jsem doma úžasný,úžasnýúžasný

jedu do Letňan nakoupit to je další peklo
18. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
už za mého prvního dítěte existovaly prášky,aby se neblilo.Jestli mi je tenkrát cpal (kdybych je potřebovala) se známosti tomu moc nevěřim.Tak teď musí být normál-si myslim
18. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Zlatko jestli se slejzáš s kámoškama jako já tak to tak dopadne :slight_smile:
18. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
aann, to ti přeju, že už jsi doma a co jdeš nakupovat??? něco panu Lorencovi???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
aann, s touhle to je fakt náročný. bez dětí je 2x do roka a to se většinou nepodaří, abychom se viděly a když jedu k nim, tak tam buď sedím mažnel s ušima jako netopejr nebo tam lítaj holky asi 3 a 7 let a ty nás taky nenechají si něco říct :grinning:
18. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
tak ještě hodinu a mastím domů :wink: už se těším :wink: :wink:
18. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
teď mi píše jedna bývalá kolegyně - vylulaná jako díra do sněhu... a chce mě vmanipulovat do toho, abych pro ní něco přeložila, prý nemá čas... - nasrat!!!
18. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
to jen tak, aby řeč nestála :grinning:
18. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
Tak jsem zase doma
Jukla jsem na Bolta,který zase jako první docupital do cíle :wink: ten to má úplně na háku

Zlatko jeli jsme pro pár potravin-3 tis něco to stálo-hnus
Jinak panu Lorencovi jsem koupila -už včera protiskluzovou předložku před postýlku.Modrý,chlupatý dvoumetrový drak ten z pohádky :wink: Manža na mě kouká jestli mi už nehráblo
18. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Zlatko-tak proč je nezažene do pokoje ??? Tohle úplně nesnášim
18. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
Já bych řekla,že to přeložim,ale samozřejmě zaplatit.Nejseš armáda spásy
18. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
aann, takovýhle rychlý nákupy v hypermarketu přímo nesnáším :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a co jako s tím drakem? to je potisk na té podložce nebo to je jako další hračka :grinning: v pohádkách mám v poslední době mězery... dovedu si tvýho manžu představit a tebe s těma nakupovacíma záchvatama :grinning: :grinning:

bolt je dobrej a taky jsem fandila Špotákový :grinning:
18. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
aann, ona na ně pořád ječí a zahání je, ale ony mají tu žízeň, tu hlad, pak musí tetě něco ukázat, pak řvou, že ta jedna druhý něco bere nebo se bouhla nebo druhou bouchla... no strašný!!!!!!!!!!!!!!! víc než 2x do roka to nepřežiju.......
18. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
překládat nic nebudu, ona nabídla jedný ženský, že pomůže chlapečkovi s reparátem a sama umí prd a ještě na to prý nemá čas. takže bych mohla vypracovávat maturitní otázky... nasrat!!!!! a rozmazat!!!!!!!!! pardón za vulgarity :pensive:
18. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
víc už dneska nezvládnu, páááá páááá a dobrou noc! :wink: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
Krásné ráno!
Tak konečně mám na koníka trochu čas, už mám vše vypráno a vyžehlíno a hlavně jsem už zase najela na nedovolenkový režim :wink: , ale byla to fuška :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 07:05  • Odpověz
Ann, já Ti závidím ty nákupy pro pana Lorence :sweat_smile: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 07:06  • Odpověz
ahoj katy, taky dobrý ráno :wink:
19. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
já jsem si říkala, kam jsi zmizela :confounded: ale povinnosti jsou povinnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jaký to je nedovolenkový režim, krutá změna, co? :sunglasses:
19. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahoj Zlatko!
No změna je to fakt krutá :sweat_smile:
Už jsem i po snídani a manžel vypravený do práce :wink:
19. srp 2009 v 07:36  • Odpověz
mě už manža opustil, ale stihli jsme společné kafí :wink:
19. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
a co máš dneska v plánu? když je to ten nedovolenkový režim :grinning:
19. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.