• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
No asi hodím dopo opalovačku na balkóně, abych přiživila opálení :wink: A odpo běhám po doktorech - jdu do caru a pak k ortopédovi. Před měsícem a půl mě bolel palec pravé ruky, teď už skoro nebolí, ale když mají tak dlouhé objednání, tak tam stejně půjdu :sweat_smile:
19. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
Musela jsem zrestartovat počítač, nechtěl psát písmenka, musela jsem psát každý slovo 3x, ale koukám, že mi to nejde ani teď, asi je chyba v koníkovi :angry:
19. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
katy, tak to budeš mít dopo frčák :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
mě to funguje. ale včera jsem myslela že u toho vyrostu.
19. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
To víš, ještě se šetřím, do práce jdu UŽ v pondělí :angry: ,tak si to musím doužít :grinning:
19. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
to mi je jasný :slight_smile: já teď chodím vypomáhat kamarádce do práce, tak se zase divím já :confounded: 14 dní budu v krámu prodávat prsenky, aspoň, že to je pěkné zboží :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
Nejde mi spustit ICQ :angry:
19. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
Asi ten počítač hodím z okna :angry:
19. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
byla jsem rychle venčit, takový rychlý kolečko okolo baráku...
19. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
pořád mi zaléhá ucho, chytám z toho nerva :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
jo, jinak fan zdraví, je v nemocnici, nějak jí pískalo v uchu, tak tam je na kapačkách... :confounded:
19. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
čau holčiny

Kath-taky se dočkáš těch nákupů.Teď až půjdete do caru tak to vyjde a ješte budete mít zmrzlouše :wink: fakt
A ty už jdeš teď konzultovat nebo jak?

Jinak ten drak je nějaká předložka na válení nebo co.Prostě přiblblost,která se mi líbila.
A Zlatko ty neznáš pohádkovýho draka co žere princezny??? Tak to jsou nedostatky.Počkej až budeš číst na dobrou noc

To tý Fan už hučelo v makovici,když jsme měly srazík,že jo? A co jí zjistili?
19. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj aann :wink:

draka z pohádky znám, jen jsem myslela, že máš na mysli nějakého konkrétního :grinning:

tak jsem kromě ranního chleba s máslem, salámem a sýrem posvačila chlebíčkovou bagetu labužník, radši jsem se nekoukala na kilojouly...

fan hučí v uchu už tak 2 měsíce a byla na nějakém vyšetření - audio nebo co, tak to vyhodnotili a poslali jí na kapačky - série 10, prej jstihne jen 9, protože letí do těch států... ale je v tý nemocnici zpruzelá a znuděná...
co jí zjistili přesně nevím, ale mohlo by to mít následky, takže je potřeba ty kapačky...
19. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
tak jsem zvědavá, jak to tady dneska půjde. přerovnala jsem věšáky a čekám, až si toho zákaznice všimnou a nechají tady raketu, abych mohla být pyšná na svoje prodejní výsledky :grinning:
19. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Tak to neni asi žádná prča,když jí naordinovali kapačky :frowning2:
A hlavně to může mít i vliv na umělko,protože to je zánět v těle.Tak jí pozdravuj
19. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
A jak jdou kšefty?Jsou nějaký lidi?
19. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Já jsem si zajela ke kámošce na kavčo :wink: Proto ta pauza :sweat_smile:
19. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Ann, dneska si tam jdu pro léky,protokol a tak a domluvit,kdy přesně začít - podle dovolený mojí Dr. Chci být v pohodě a to jsem jenom s ní, ta to musíme nějak skloubit s nástupem jejích dětí do školy :sweat_smile: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Ty kapačky se dávají běžně na hučení v uších, tak snad to nic vážného nebude :wink:
19. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
aann, vyřídím. akorát včera jsme telefonovaly. no prča to není, mámě takhle hučelo v hlavě, tak před 15 lety a od té doby neslyší na jedno ucho... a má problém s orientací, když někdo mluví, tak odkud to přichází... je mi jí líto :pensive: ale taky si za ty roky už zvykla. doufám, že tohle nebude případ naší fan, na to má času dost!!!
19. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Snad se s tím Fan popere a bude v pohodě a hučet v uších jí bude jenom na srazu :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
tak jsem tady měla rušno, že jsem vás ani nedočetla :confounded:
19. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
aann, dneska to docela jde, na to, že mám půlku za sebou, tak to uteklo. :wink: asi to bude tím čtyřnohým pomocníkem :grinning:
19. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
katy, taková kávička s kámoškou je vždycky super :grinning: a na kolikátou tam jdeš?
19. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
fan si na to ucho už dýl stěžovala... :confounded: ona se taky dost často rozčiluje :confounded: jí to říkám, ať není takový nervák... :astonished:

nechci nějak prudit, ale zaléhá mi ucho už asi týden. a dost mě to štve!!!! abych nebyla taky ve špitále, snad ne. :frowning2:
19. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
tak žeru zase čokoládový kaštany, já zy chvíli neprojdu dveřma :confounded:
19. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
Tak jsem z5 z CARu :wink:
Dostala jsem jako minule Gonal + Luveris +Orgalutran +Ovitrelle -úplně stejný protokol i jednotky, začínám koncem srpna :dizzy_face:
19. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
ahoj holky,
Kathy - tak to mas uz za par - gratulka! :sweat_smile: jdu docist
19. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
tak co Zlatko - nechaly tam pacosky poradnou palku? :grinning: aaaaaaaaaa manza dorazil - uz slysim garaz - tak bezim, papapa prdelky
19. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
čau holky dneska jsem přijela pozdě z rachoty.Byla jsem zase K.O z tý blbky v práci.Mít

Kath-to letí no hrůza jsem zvědavá co ti mudra naordinuje teď
Fakt jsou kapačky na hučení v uších??
19. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.