• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Kath já jsem úplnej tupeček tohle si vůbec nepamatuju,ikdyž jsem do sebe naprala všechny 3 pokusy během 3/4 roku a ještě mě zdrželi na genetice :wink:
21. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
teda holky, vy mě s tím frapé lákáte :grinning:
21. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Ann, já se teprve připravuju prášky vysadit a chci v tom mít jasno :wink: , potřebuju to vymyslet tak, abych 2.9.byla 6 nebo 7DC, tím že má ta moje Dr.dovču,tak je to celý složitý.
21. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
Tak to asi udělám tak, že v po večer vezmu poslední antiko, a snad to dostanu ve čtvrtek nebo v pátek :sweat_smile:
21. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Dámy, schvalujete mi to, vždyť jste všechny moje Dr.na telefonu :grinning: ?
21. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Teda na koníkovi :grinning:
21. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
holky, já jsem totálně unavená, šla bych do hajánek :confounded: nejsem schopná ani číst... a ani psát... :confounded:
21. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Zlatko, já jsem teď byla rychle nakoupit a z toho vedra jsem úplně urvaná, do hajan bych šla taky :wink: A tebe ještě zmáhají pumprdlíci :dizzy_face:
21. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
jéžiš až takový máš přípravy :wink:
21. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Kath-já bych to taky tak viděla :grinning: jsme hrozný doktorky :sweat_smile:
21. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Zlatuno můžu ti dát 2 rady.Buď se na ty dva mazance psychicky připrav a odolávej spaní :wink: nebo si hodně naspi (vůbec nevim jaký se tady píše y,i-napsala bych y,ale víc se mi tam líbí i) :wink: dopředu
21. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
zlatko včera ses ptala na psíka jo ten se má jako král..má se fakt luxusně a na choulostivé téma ,,sraní ,, se raději neptam :grinning: :grinning: :grinning: ,jsem doma z pracáku..
21. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
A co ti tam Leni chytrýho poradili?
21. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Když si se mnou nechcete povídat tak jdu domu nazdar :rolling_eyes:
21. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
tak aann, tys už to zapíchla? dobře děláš, taky se těším, až bude šest :wink:
21. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
mám nějakou poruchu soustředění, změřím si tady zákaznici a než dojdu ke krabičce se zbožím, tak si to nepamatuju :confounded:
21. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
naštěstí mi tady běží klima, ale takový výkon to není...
21. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
venku je nějak větrno :wink:
21. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
všem je dneska horko, takže skoro nikdo nechodí :confounded: já chci domů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
tak tady se nic neděje, v klidu vypínám pc a pomalu se začínám chystat domů. papa a navečer zase číhnu, snad budu už trošku vzpamatovaná.... kéž by sprchlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
zlatko nejseš v tom sama mám vymodlený hnusný počasí
21. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
ahojky, dobré ráno :wink:

tak se mi včera udělal opar, mám hubu jako havajský domovník :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

aann, to je lábuš, jak prší, co? :sunglasses:

chystám se do oriflamu, tak mi držte palce, ať to nepřeháním s objednáváním... :pensive:
22. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
dobré dopo

Dneska je úúchvatný počasí.Holky já už jsem tak v prdeli,že už 2 hodiny měnim cejchy.Funim jak hovado vůbec nemůžu dejchat no hrůza hrůzoucí
22. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
ahojky, koukám, že jsem nic neprospala..

aann, tak si poříď paní na úklid...

já jsem po oriflamu jela na nákup do billy a vrátila jsem se tak hotová, že jsem si šla lehnout a spala skoro do teď. jsem totálně vyřízená. opar mám přes půl huby, možná, že jsem proto tak kantáre :unamused:
22. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
Zlatko na pani na úklid nemám nervy.Jednou jsem to prubla a neuklízí jako já tak mě to rozčiluje.A ještě víc mě rozčiluje,když mi někdo vyzitýruje po domku-nemám to ráda.Ale pokaždý když gruntuju nebo myju okna tak pindám,že si jí zase pořídim
22. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahoj holky!
Mě se taky nic nechce dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten déšť byl bezva, až na to,že jsme zrovna jeli po dálnici a to už tak dobrý nebylo. Ale ochladit se potřebovalo, hned se mi líp spí :grinning:
22. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Dneska jsem fakt nějaká kantáre, včera jsem si dala se švagrovou červený vínko a spát jsme šly až hooodně po půlnoci :sweat_smile: Tak to dneska zabalím brzy.
22. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
čus babky tak jsem se vrátila z chajdy páč tam chcalo jako býk a šli jsme na véču ,byla dobrá ...na pracáku jsem musela udělat individuální plán byla jsem se zapsat na nějaký program po kterém budu mít nárok na nějaké rekvalifikace tak uvidim ,pokud by klaply pc tak bych šla to se neztratí,jinak v pátek jsem byla osobně v dráčiku se zeptat na práci ,prý je vedoucí na dovče tak jí dá zástupkyně vědět hned jak dojde ..
22. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
aann, já jí ještě nikdy neměla, ale vyhrožuju s ní... ale budu muset být mimo dosah, abych to neviděla.

ahoj katy :wink: tak vínečko? :slight_smile: tak nic nedělej.

jsem totál hotová, jdu zase ležet, mě ty pumprdlíci vysávají. ještě jsem si měřila teplotu - to víte, hypochondr - a 37,3, takže se z postele nehnu!!!!!
22. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
zlatko tobě neni dobře?já jsem probrečela včerejšek i dnešek jsem z těch hormošů taky kantáre..je totot možné? včera po souloži béééééé ,hm to byl muž rád a vůbe cpořáád mám dépy dneska jsem řvala od rána do 19hopd. až žrádlo mě trochu srovnalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.