• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
dneska v hospodě udělal zajkíémavej kukuč ,řikam si ,,a ted přijde nějaká romantica,, a on,,neuvidim šarlotinu pavučinku ,,ty vole .. :rolling_eyes:
22. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahoj leni, jé, ten individuální plán mě čeká taky, jdu tam příští týden ve čtvrtek, ženská mě štve, ale musím to nějak vydržet, aby mě nevyškrtli...

jé, to by bylo fajn, ne, kdyby dráček vyšel :slight_smile:
22. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
zlatko já nevim mě už je to fuk kam bych šla ,jen prostě vypadnout ,mám šílený návaly brečení
22. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
leni, není mi zrovna 2x :confounded: jsem strašně unavená, jako bych běžela ten maratón s těma keňanama... :confounded:

a jak dlouho to budeš ty ještě brát? to muselo být fajn po tom si poplakat... aspoň že tě povzbudí dobrý papu :wink:
22. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
leni, máš to doma pestrý :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: myslím tu hlášku v hospodě :grinning:
22. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
zlatko oči mám vyřvaný až hrůza a papu fakty dobrý...měla bys odpočívat těhu je maraton ..
22. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
no jo už se nedočklam ničehož nic romantickýho,včera při zprávách jak dávaj o tý ženský jak náhodně porodila tam zase dělal výstup jak chce dítě a při večeři zase ,ach bože ...
22. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
leni, to chápu, taky odpočívej, ty hormony tě taky nešetřej...
22. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
ty jo, lenko, já bych ho snad za flígr poslala se projít..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: to je tak bezohledný vůči tobě!!! nevím, co napsat slušnýho :confounded:
22. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
zlatko já musim dát občas oddych normálně jsem jak z jinýho světa ,už to beru 7prášků denně a je to znát
22. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
jo jsem hotová a pak bulim furt a tohle mi nepřidává no ..já ho chápu že to děco chce ,ale nejde to prostě
22. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
tak jdu takly do peří zítra jedem za těhu kuřbou už to má za pár ...musim kouopit nějakej holčičatej obleček na malinkou a pohladit si bříško ..
22. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
tak pa holčinky moje ..odpolko ještě sjedem na chajdu se najíst a pak večír mrknu na koníka ..papa a hezké sny a zítra si hezky užijte neděli ,pro mě bude moc moc smutný den ... :frowning2:
22. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
musí pochopit, že tohle si nejde ani vyřvat a ani vydupat, prostě to chce klid, který ti nepřidává, pošli ho dát si studenou sprchu!!!

a co vlastně bereš za prášky? 7 denně? na tu sliznici? to je záhul...
22. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
tak si zítra tu návštěvku užij a nezapomeň budoucí mamince připálit cígo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

tobě taky dobrou noc a zítra se drž!!!!!
22. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
diviznu a prednison :grinning: a listovku a kortikoidy..blééé
22. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
jojo jednu jí napálim a bude to a pak budu bečet ..nevim na co to svedu tentokrát
22. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
to je pěkná sbírka... blééé

napal jí a řekni, že ses spletla, žes jí chtěla připálit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
tak pa zlatko záítra na mě mysli at to přečkam ve zdraví
22. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
to budu, dobrou noc! :wink:
22. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
tak a už je zase neděle a zítra hurá do práce, co? :wink:
23. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
jsem pořád taková unavená, takže se jdu válet, pááápááá
23. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
čau holčiny včera jsem byla hyper.vyměnila,vyprala i pověsila cejchy umyla 3 okna a odpo si umyla auto.Jóó´a hodinu luxovala s 5 min přestávkama.dneska jsem myslela,že hodim odpočinkový den a prdlačka-vařim a peču jak hovado
23. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
ahojky ve spolek :wink: tak já jsem při sledování maratonu žen hodila chrupíka asi na 3/4 hoďky, ale naštěstí jsem stihla díky délce trati start i cíl :grinning:

aann, ty jsi ale aktivní, to je strašný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já jsem pofackovala kuchyň - jakš takš, manža totiž vařil :wink: a peru, to je tak asi jediný, co dneska udělám.
23. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
aann, doufám, že to, proč tady nejsi je, že odpočíváš!!!
23. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
jinak se musím podělit, že mám xicht jako puboš, samý pupínek, nádhera :unamused: :unamused: :unamused:
23. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
tak jsem pověsila prádlo a čekám, jestli se mi začne chtít žehlit tu velehoru :confounded:
23. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
dobrý večer

jsem dneska úplnej hotovson,ale držim se abych teď neusnula jinak v noci zase budu strašit.
Zkoušim se dělat na zítřek do práce krásnou dala jsem si na palici natáčky tak jsem zvědavá co mi na tý kebuli do zítřka zůstane
23. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
23. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
My jsme dneska byli na kolech -50km-uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak jsem si hned po sprše šla lehnout-chrupala 2hodky a je mi líp,přemlouvám manžu,ať zajdem na pívo :sweat_smile: :grinning:
23. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.