• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Len, a kdy jdeš na nějakou kontrolu před KET?
23. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
Ann, taky chci být zítra hezká na první den v práci po dovolený, ale nevím,jek vstanu. POtřebovala bych ráno tak o hodinu dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná tu krásu oželím a budu radši dýl spát :grinning:
23. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
Zlatko, čert vem pupínky, hlavně že jsou v bříšku pumprdlíci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
tak na to pivo jdem :grinning:
23. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
jéééé Kath dej si jedno malý za mě díky

Jinak mám taky vždycky v plánu vstát o hoďku dřív,ale nějak mi to nevyjde.Takže vlasy do culíku-klasika

Zlatko-že by tam ta jedna holčička byla schovaná :wink:
23. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
ahojky ve spolek :wink:

tak jsem se nechtěně naprášila v mušce :confounded: přišla jsem tam na ně juknout asi po 3 týdnech a objednala si colu, Rony koukal překvapeně a ještě s jedním chlapíkem - ten je moc fajn - zvedli oči :grinning: tak jsem řekla, že mi není dobře, že nemám na víno chuť, tak ten chlapík hned dodal, jestli to je dobře, že mi není dobře :pensive: má dceru v mým věku a myslím těhuli. tak mu to bylo hned jasný a zaklepal to na dřevo, je zlatej :wink: tak mi tu colu odpustili :wink:
23. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
katy, vy jste ale sportovci, klobouk dolů :wink: katy jsi fešanda a myslím, že tu hoďku ráno nepotřebuješ :sunglasses:

máš pravdu, že je to dobře, že jsem jako jeden béďa, ale koukat se na mě nedá. zelená, propadlý tváře, kruhy pod očima a pupínky, no fešanda, jedna báseň :grinning:

jo a užij si pivko dokud můžeš :wink:
23. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
aann, já jsem vděčná tomu, kdo vymyslel culík, je to nejpohodlnější účes :wink: :grinning:

třeba tam ta jedna cácorka bude a k tomu jeden rošťák a budu spokojená. už to chci vědět, ale to si ještě takových 10 týdnů počkám, ale to uteče jako voda :wink: teď hlavně mít v pořádku ty testy po 12. tt, kam jdu 15. září.
23. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
aann, co ty, už jsi z té aktivity to zapíchla? já se jdu podívat na žehličku, ale budu nakukovat :wink:
23. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
zduř buřt dámy ..
23. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
aan já z tý tvý hyperaktivity ucíkávam ,to neni možný ...zlatko tvoje sledování telky mě baví ..jasně v mušce ..hm... :rolling_eyes: kathy kontrola je zítra ,bolí mi docela pravej vaječník ,bud je tam ovulka nebo cysta ...na chatě máme nový koťata,tak jsem si je vyfotila a pak přišel ježek tak jsem mu dalal najíst,byla to švanda jak mlaskal a zbytek dojely kočky ..jinak jsme byli na tý návštěvě ,dostali jsme i oběd
23. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
těhula nekouřila ,pupek jako bejk je v 38tt,tak jsem si pohladila bříško a pak se jelo na chatu a tam jsem s manžou štukovala omlácenou chatu od krup ,to budem štukovat tak rok než to společně urobíme ..zlatko v noci vzniklo veledílo ,ale uveřejnovat to nebudu ..
23. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
tak mizim do vany a k telce
23. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
ahoj paní čochtandová :wink:

já jsem to žehlení vzala vážně, ale dávám si přestávky, aspoň tu pračku, co jsem sundala ze sušáku chci pokořit, jinak tady bude zase mount everest... stačí mount blanck :confounded:
23. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
leni, jsem jako lenochod, fakt. ani nechápu, že fakt žehlím :grinning:

si pořizujete na chatě minizoo?? :slight_smile: :wink:

kdy jedete zase do caru? nějak mi to vypadlo...

a tak je dobře, že jsi návštěvku přežila a bez hladíku :wink:

neuveřejňuj, ale je dobře, že vzniklo...
23. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
tak co, mám to už vypnout nebo ještě někdo jukne? zítra jde manža na osmou, já pak na desátou, tak budu chvíli na příjmu a pak zase po té desátě, snad krabička bude funkční, furt tam svítí ta baterka, nerozumím té bedýnce :unamused:
23. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
jo, jinak zítra mě fan přepadne v krámu, tak jí vyzpovídám, když sem nepíše!!!
23. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
už to taky balím, co jsem chtěla vyžehlit - je vyžehleno, takže papapa a zítra. brou brou :wink:
23. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
zlatko a všem zde dobrý den ,holky kde berete tu sílu doma makat?a proč máte furt tolik prádla ?já teda žehlim jen věci na ven co nosíme ,domácí ani prd ..ručníky nežehlim..můžu žehlit jednou za 14dní a je to cajk..
24. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
tak zlatko tu naší blondfan proklepni a hlavně jí moc moc pozdravuj!!!!!!!!jé tady je zase bordel a já ted vylezla z pelechu ,už jsem se nějakou dobu válela ,bolí mi ta pravá strana
24. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
ahoj leni, dobré ráno všem :wink:
24. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
jo zlatko ptáš se na kontrolu vyjíždíme dnes kolem půl 2 do budějk a uvidim co poví ..prášky žeru poctivě tak jsem na to zvědavá ..
24. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
tak jsem si hodila jak fetka 3prášky a foukadlo a budu se zasejc ploužit bytem jak prdlá
24. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
zlatko jdeš zase na prsenky?
24. srp 2009 v 07:50  • Odpověz
leni, já žehlím snad úplně všechno - teda kromě spoďárů a ponožek. takže je pořád co žehlit... včera 10 triček manži a 3 moje + 1x sukně. není to tak moc, ale čas to zabere...
24. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
těhu mi včera řikala at se na to už vyserem na všechno když to nejde ,že si V zvykne ..to jo teda,když tam rozbalila ty mrnavý růžový věcičky a břicho se jí hejbalo ,sem viděla ty jeho očiska ..
24. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
zlatko moje máti žehlí i spodáry a fusky a na to já můžu z vysoka ..
24. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
ahorát mi fan psala, že je už v Praze, tak asi dorazí už teď ráno. jo, za chvíli tady bude a tady takovej mrdník. chjo. nemám ráda nečekaný návštěvy... :confounded: ale na holku se těším... neboj, pozdravy vyřídím.

tak snad ta pravá strana je dobré znamení blížící se ovulky :wink: a držím moc, moc palec do caru!!!
24. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
nevim proč ,ale trochu mi to přijde jak provokace ...koupili jsme jí sadu mini ponožek ,to je prostě sladký :dizzy_face:
24. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
leni, já jdu ploužení trochu zrychlit, páč fan - teda co říká - je pořádkumilovná, tak ať se tady neštítí...

jinak jsem v prsenkárně celý týden, ale docela se těším :wink:

hmmm, těhu má pravdu, ten tvůj na tebe tlačí, ale jak píšeš, tak on to nepochopí, bohužel...

leni na fusky teda taky sé*u :wink:
24. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.