• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
připadá mi, že to myslela dobře a rozumně...

ale teď letím, číhnu asi až otevřu krám :wink:

papapa
24. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
až se to narodí tak jí koupíme hrazdičku ,on prej tak dejte prachy ,to mě docela namíchlo ..tu hrazdičku jsem vymyslela akorát jsem nevěděla jestli jí maj ..
24. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
zlatko papa,jo já nemyslela provokačku s tim co řekla ,ale s tim jak se tam natřásala ..jasně že to řekla rozumně ..copak už V neznáte? ten se na to jenom třese aby už něco měl ...nejlépe dnes otěhotnět a zítra porodit ..
24. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
kathy dneska jsem si na tebe v posteli vzpomněla jak to máte s tima pokusama když třeba k ničemu nedošlo ,k přenosu ,jak se to počítá nebo nepočítá ..
24. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
mě furt doktor straší že už mi neproplatí nic ,budu muset kdyžtak změnit pojištovnu..
24. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
ahoj co tady nového?
24. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Vy máte Leni koťátka?? no k nám se bohužel taky jedno přišlo podívat a podívalo se našemu psíkovi do misky a to byl jeho konec :pensive: Pak že je chuděra stará,hluchá a blbá
24. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
žehlit jednou za 14 dní ?????? To bych tu hromadu nepřelezla.Se pořád převlíkaj nebo co????? já hlavně taky žehlila a prala pro novýho člena rodiny.V zimě se už ani nehnu tak toho chci mít co nejvíc hotovo
24. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Len co to je za kravinu,že by ti nic neproplatili.Vždyť to nemáš ještě vyčerpaný
24. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Taky řešim jestli mám koupit hrazdičku nebo to vrnící křesílko.Už vidim jak bude v křesílku a stane se z něj sprateček naučenej na houpání (jednou mi to fakt stačilo).Tak mi teda poraďte
24. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Kath je po dovče v práci tak má určitě nějakou psychickou újmu :slight_smile:
24. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
leni, tak to by mě přímo nas..., prej dejte prachy, copak to je povinnost něco dávat????? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a V bych taky vzala palicí, promiň...
24. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
leni, neměň pojišťovnu, ale car. pojišťovna ti proplácí 3x ivf a 4x léky, teda co já vím... a když to je bez transferu, což tys měla dokonce bez odběru, tak už vůbec se to nepočítá. takže podle mých informací máš ještě nárok na celé 2 ivf vč. 2x léky!
24. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
a jestli ti vyhrožují, že ti nic neproplatí, tak z tebe akorát chtějí tahat prachy, protože to vytáhnou z vás a pak ještě z pojišťovny, gauneři, takhle využívat neštěstí druhýho...
24. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
aann, možná je stará a hluchá, ale pořád to je šelma..., co? :unamused:
24. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
aann, přesně, manža potřebuje 2 trika na den, jedno do práce a druhý na civil :grinning:, takže já žehlím jako žehlík, možná, kdybych se vyprdla na to, co nosíme doma, ... ale stejně se mi to nelíbí, že bych doma chodila v sežvejkaným...

ten váš přírůstek musí mít už pořádnou garderóbu, ne? podle toho co pořád nakupuješ a pereš :grinning:
24. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
aann a leni, taky mi přijde, že to na tebe zkouší, co z vás vytáhnou...
24. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
aann, já bych to vrnicí křesílko asi nechtěla, přijde mi to nepřirozený, že do dítěte "pouštíš" elektriku, aby vibrovalo... můj inteligentní bratr to dostal pro prckovou od kámošky, která je hodně vyvatovaná a dítěti kupovala jen ty nejnovější, nejlepší a nejdražší hity..., používali to, ale vrnění nepouštěli. mě to přijde divný...
24. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
ahoj katy, jak to jde v rachotě a co porada??? záživný po dovolený, co? hned se radit :grinning:
24. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Zlatko !!!! Ty seš ale dneska od rány :wink: Ale drzost to je to máš pravdu :wink:
24. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Zlatko nechceš mi říct,že když budu mít dalšího psychouše,že budu drncat kočárem přes práh :angry:
24. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
aann, myslíš? :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Já už jsem zapomněla co jsem koupila a pak jsem hrozně překvapená :wink: Co jediný si pamatuju,že v žádným případě nesmím kupovat bodýčka
24. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Zlatko nevim,ale myslím si to :sweat_smile:
24. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
aann, budeš drandit řes práh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , to abych ho doma nechala udělat mezi pokojem a ložnicí, nemáme ho tam...
24. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
aann, máš pravdu, jsem nějaká od rány, včera jsem si odloupla ten opar, tak mě bolí, hajzl jeden...

tak si napiš seznam, co už máš, než vyrazíš na drancovací nálety do obchodů :grinning: kdyžtak si od tebe něco odkoupím :grinning:
24. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
holky to ani nevim že se používá tak od mala na děti elektrický křeslo ,to je aby byly hodné ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
my máme prahy železný ,ale nervy ze železa nemám.. :rolling_eyes: to máš zlatko pravdu
24. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
dneska sde tak pěkně flákam,pověsila jsem 2pračky napsala na čisto velebáseň a končim ...jsem v pyžamu a sežrala jsem chleba se sádlem ..garderoby miminovský nekupuju a na žehlení to fakt peču jednou za 14dní mám koš prádla ,mě nevadí žehlit ,mě vadí to vytahovat ,prkno a žehličku
24. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
aan tak to mělo kotě smolíka chudák..ale oni se tak strašně množej ,fakt jak krysy..ale ten ježek byl holky boží ..
24. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.