• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jdu vzbudit vladislava at táhne na to pivo ,jo na tvou otázku aan ,ne vladik to nebude ani omylem ..když už tak daník
24. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
No to musel být moc pěkný kočárek :confounded:
24. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
No vidiš a proč mě se ptáš proč to děťátko,chúdě malý nebude po tatínkovi? :wink:

Já jim jdu dělat to jídlo nebo se poserou
24. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
leni, tak je to fajn, že jsi aspoň z dokyho v pohodě. takže čtvrtek, budu na tebe myslet, aby slíza rostla jako houby po dešti :grinning:
24. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
tak já jsem večeři tošíček ošidila, koupila jsem párky v plechovce, ty nám chutnaj a půlku chleba a je uvařeno :grinning:
24. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
aann, tak to bude malá většina futer :confounded:

a Lorence ze samoty si nevybavuju, příště, až to budou dávat, tak se budu dívat a soustředit na Lorence. ani nevím, jestli jsem samotu vůbec viděla... asi jo, ale mě se filmy pletou.. to je fakt, že v angelice Lorenc nebyl. :pensive:

taky si představuju, co píšeš o kočáru, vařečkách a futrech, naštěstí máme dvoukřídlý dveře :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
tady řvu smíchy nad tím kočárem se šmoulím šperkem :grinning:
24. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
dala se do mě zima, jdu to pomalu zabalit. tak zítra, pa :wink:
24. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
dovařila jsem i oděd na zítřek a prdim na ně...jdu taky do hajan a zítra ráno pa pa pa
24. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
to jako ještě chrápete????

Sodoma Gomora
25. srp 2009 v 07:29  • Odpověz
dobré ránko ,já uklízela drobet .než si dám spící dávku .. :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
včera se na pivo nešlo ,Vladís se vychrápal a byl jako vosina za uchem ,tak jsem si uvařila kontry a bylo ...pak jsem chodila jak koroptev furt na hajzl,sdělil mi že má z těch mých prášků olezlýho ptáka a já mu řekla že si nepřeju po ketu jeho dary typu kytice a bomboška a fidorka ..cítim se trapně prostě ..tovíš že mi řekl ,že už mám stejně 2krát předplacýno ..magor ..on to nemyslí zle ,ale mě tim nazvedl ..on má radost ,ale mě to přijde jak kdyby šel pro mě už do porodnice ..
25. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
taky nevařim ,máme od včera ..prd velebnosti ,zbytky budou ..večer mi přinesla mámy kámoška sazenice jahod ,tak chtě nechtě budem muset zvelebit záhion na staré chajdě a na folii dam jahody ,at tam neroste ten šílenej plevel ,to je fakt hnus už ..
25. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
čus, já jsem už vzhůru od půl sedmý :wink:
25. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
nevim teda kdy prej ty jahody vydrží 3dny max. a já to nebudu rejpat párátkem ,vše je na druhý chatě .. :rolling_eyes: asi tam vladíse vyšlu ,nechal se slyšet že je bude jezdit třeba každý den zalívat a nakonec mu došlo že myslim starou chatu a protáhl se mu ksicht až na zem ...má to 15min.cesty a na novou 35min.
25. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
čus vlásko já o hod. dýl než ty ,ale byl ten spánek nekvakva...jak mě vladís vzbudil už to nešlo ..v noci jsem zase utekla od chrápáka
25. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
stojí tu přede mnou čaj kontry a moc se na něj těšim jak v tom plavou ty lodyhy nebo co :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
aan přišla zjebala nás a odešla raději makat ,to je přístup panečku ... :grinning: :grinning: :grinning: hele zlatko a co ta fan s tim uchem dál a jak se jí to vůbec stalo?
25. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
ahoj zahradnice :wink: co to piješ za šílenosti?
25. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
leni, nevím, jak se jí to stalo, hučí jí v uchu už asi 2 měsíce, já bych řekla, že to má z toho, jak se v práci pořád rozčilovala, chodí na ty kapačky od minulýho pondělka, z toho byla 5 dní hospitalizovaná, ještě jde dneska a zítra odlítá na tu dovku. ale prej jí hučí pořád. tak nevím, jestli je na to optimální let přes oceán...
25. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
no snad se jí to v letadle nezhorší ,to hučelo v uchu i mě ..fuj ten tlak do hlavy hnus fialovej ,nesnášim lítání ..holky ve 12km je -56st.
25. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
jo zlatko stres je na tohle fakt svině ..ona si tu práci brala moc k srdci ,snad si na dovce odpočine a ucho pořádně vymáchá jako slanečka .. :wink:
25. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
leni, snad ne. ani nevím, jestli pojedou k moři...

já taky nerada lítám, ale když jinak nejde...
25. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj děvčata,
tak dneska se mi zdál sen, že Zlatka je už v 13tt, Len má potvrzený těhu po KETu-1bublinka a já // :dizzy_face:
25. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Holky já tady dneska chcípnu nebo dřív usnu.
Psala mi ségra a hysterčí,že jí bolí víc prsa,míň břicho.Je 13 den od ET Zlatko ty už si to zkusila,viď?(já vim,že si to psala,ale nepamatuju si to) :zipper_mouth:
25. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Hele nechceš odvézt Ládínka taky na nějaký vyšetření :wink:
25. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
Ann, to už může testnout,ne? Zlatka myslím testila dřív :sweat_smile:
25. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Kath-to ses ale dobře vychrupčila-ahóóój
25. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
katy, tak to jsi měla krásný sen :wink: taky to tak za chvíli bude :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
25. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
aann, já testovala 10. den od et a co mě bolelo a nebolelo, to si už nepamatuju...
25. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.