• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
já jsem dostala od mámy strojek, co mají kosmetičky, tak si kupuju patrony s voskem a takový ty proužky, je to ok :wink: teda, člověk si zvykne :confounded:
25. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
tak se pro dnešek loučím, tak zase zítra čus-bus :wink: brou brou :slight_smile:
25. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Tak dobrou noc vsem :slight_smile:
25. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
No se zrcatkem to dam Zlatko :grinning: ale jak se u toho spotim a nafunim radeji nechtej vedet.Zrejme to ke konci necham na manzelovi :wink: ja tady nebyla 2 tydny,ale jak byla Lena na dovce,tak jste tady toho moc nenapsali a ze jsi ty tehu uz se vi davno :wink: :slight_smile: Ale gratuluji Ti,ze se to drzi :slight_smile: To je dulezite,preckat prvni trimestr :slight_smile:
25. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
kuk, dobrý ráno :wink:
26. srp 2009 v 07:15  • Odpověz
dagi :grinning: :grinning: to si nedovedu představit :grinning: :grinning: to víš, jak chybí leni, je tady méně živo. do konce 1. trimestru mi chybí ještě 3 týdny, takže se zatím s radováním držím stranou... beru to jako další krůčky a mety, který zvládáme. :pensive:
26. srp 2009 v 07:16  • Odpověz
tak tady se snad ještě chrápe, tak já jdu do vany. zatím a zas juknu. :wink: pá!
26. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
dobrý den celý den jdu dočítat
26. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
tak vidim dorazila dagi ,takže přijmi velikou gratulaci k chlapečkovi ,tak musí ti někdo přestěhovat skříně a zatlouct hřebík ne? to se hodí chlap do baráku ,jen ho pořádně vYcvič ,aby z něj nebyl takovej zmetek jako chlapi bývaj..stejně jak je to maličký a s dudánkem v hubině tak je to sladkýá oboje ,pindík nepindík...když jsem u toho pindíka tak vidim že aan opravdu nedočetla moji teorii proč se jí malej roztahuje v břiše a nenechá jí spát ,protože roztahuje nohy páč ho má velkýho a jako každej chlap ho tam musí pěkně provětrati :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,můj bejvalej tam měl párátko ,ale při telce večír největší hračka do ruky,nejraději bych mu tu drápu urazila ,kdo se měl na to dívat... :rolling_eyes:
26. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
kdyby tam aspon tloukl klobáskou o stůl to ne .. :rolling_eyes: ,tak to nemá vytahovat na světlo boží ,no co myslíte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
čus leni :wink:
26. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
bus vlásko
26. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
tak to máš svatou pravdu :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
autobus :sunglasses:
26. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
tak já jsem vyčochtěná, teď mi ještě musí proschnout háro, abych ho mohla pěkně vyfoukat :grinning:
26. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
tak to bylo trochu sexu po ránu ,aby se nám lépe dýchalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
zase jdeš prodávat chlívky?
26. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
jj, to je potřeba, když ne prakticky, aspoň teorticky :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
jj, až do pátku, ale kámoška dorazí už zítra, tak bych jí fakt ráda už poprosila, aby šla na pátek nebo aspoň na 1/2 dne odpolko. včera jsem z toho byla totál tuhá... ten tlak a dusno, nedělá mi to dobře a ještě se mile tvářit...

jo, jinak dneska za mnou do krámku dorazí ami a sedlinka a pak půjdeme na kafí :grinning:
26. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
ty volís ještě depilovat ruce ,tak to ne ,tam mám své zlaté chlupy a ty nikomu nedam .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak jsi to myslela s tou kosmetičkou? že tě poladí? jako že si veme do oka to kukátko co maj hodináři a skoukne zklatku a vyrve zbytek?? všude???? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :confused: :confused: :confused: :confused:
26. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
tak nějak. tak třeba na zadní stehna, jak tomu říkám, tak tam nevidím, tak to mi škubne ona :wink: abych nebyla vpředu huj a vzadu fuj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
a jak se to potom platí ,od metru??????????????? :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
ale tohle je ok, my jsme si v egyptě vařily karamel a to bylo náročnější...
26. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
jsem dneska nějaká rozjetá ne? až mio začne účinkovat dávka tak budete mít klid a budu zase hezky bečet :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
karamel je dobrej ,ten mi chutná
no když se podíváš na stránky nějakýho kosmetickýho salonu, tak tam je cena: lýtka, stehna, celá noha, tak ona, tím že to dělá sama na sebe, tak za ty zadní stehna mi naúčtuje jako jednu nohu :grinning:
holky určo pozdravuj obě až dorazí,hele s těma zadníma chlupama máš pravdu ty já trham pinzetou :sunglasses:
26. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
no to mě zajímá když už tam jdeš holá a jak ti to účtuje víš ..a jak ti to tim voskem dlouho vydrží?
26. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
na zadních nohách mám asi 4chlupy v levo a 5 v pravo ,ale ze předu to je orangutan hadr ..mě by se ta kosmetika asi nevyplatila
26. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
a co s tim karamelem ..jako že jste si to patlaly místo vosku? auau ,škoda dobrůtky
26. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.