• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jj, určo budu pozdravovat :wink:

leni, tak přibližně měsíc, nějaký zmetek se vyklube dřív, ale to není tak strašný. lýtka si dělám tak za 4 - 6 týdnů. ale to je taky tím, že se morduju tím voskem a dřív depilátorem už asi šestnáct let :astonished:
26. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
leni, tobě asi ne, ale já si při tom nechám udělat i čištění xichtíku a masáž a masku a takový celkový relax, vždycky se těším :wink:
26. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
já mám hnáty tak 2dny dobrý a do 4dne to vydržim ignorovat a pak to sjedu žiletkou ,to je pro mě rychlé a hlavně bezbolestné ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,hele zlatá mizim do sprchy mám vlasy jak blázen a v 9hod.dojde mamka a jdem do kaufu pro potravu
26. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
ten karamel, to byl přesný recept, kolik vody, kolik cukru, kolik soli a kolik šťávy z citrónu, to všechno jsi vařila dokud to neztmavlo a nezhoustlo, pak horký si to vylila do dřezu a začala tu hmotu hňácat, to bylo hustý, páč to bylo horký... a když jsi měla takovou hmotu, jako kouli, elastickou, lepivou, tak jsi přiložila, kam bylo potřeba, přimáčkla a škubla a tak jsi pokračovala, dokud ta koule nebyla samý chlup. blééé, ale účinné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
taky dobře vypadáš to se musí nechat .. :wink: ,já na tyhle procedury vlůbec nejsem ,takže to neznám nikdy jsem tam nebyla ..moje největší péče o tělo ,aby bylo krásné bylo solárko .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
tak jo, leni, já už mám turban na palici, takže budu za chvíli foukat. užij si pakupky :grinning:
26. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
hele včera jsem skočila potmě na váhu a mám o 3kg víc od tý doby co žeru prášky a to se snažim nežrat moc ..na mě ty hormony maj vliv jak svině ..já to cítim v ksichtě jak mám asi 4brady ,blé hnus fialovej
26. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
jé, tak já zase solárko nemůžu, připadám si, že se mi škvaří kůže a že to smrdí, jako když se pálí chlupy nebo nehty... ale kosmetiku můžu. když se daří, chodím 1x měsíčně, ale spíš mi to vyjde tak 5-6x do roka :dizzy_face:
26. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
tak fakt mizim ,nestíham papa zatim pak se zjevim až se dovleču domu s igelitkama
26. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
tak to jde, co? :confounded: :confounded: :confounded: já dneska skočila na váhu a mám naštěstí pořád stejně, ale to je asi tím, že nemám skoro na nic chuť :confounded:
26. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
jj, papa
26. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
já si matlam na nohy něco od avonu po holení a je fakt že dneska jsem 3den a neni tam nic ,možná maličko a to neni vidět jen cítit na dotek ,ale loupe se mi po tom kůže tak nevim ,abych za chvíli neměla frajerka místo nohou jenom odhalené kosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
čauves dneska mám hrozně špatnou náladu.Tak vás jdu dočíst třeba mě něco rozesměje :wink:
26. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
kuk, jsem zde :wink:
26. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Tak klobása mě rozesmála.No vidět ho rozcapenýho tak bych ho taky sflákala :angry:
26. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
musela jsem do sebe nasoukat bagetu a půlku čokolády, se mi udělalo tak mdlo, to je bordel!!!
26. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
no, leni, bacha na to, ať to nemáš až na kost, ale zase bez chlupu :grinning:
26. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
aann, něco/někdo ti náladu zkazil nebo se ráno nepovedlo tak nějak samo...

už váš živě vidím, jak toho chudáka, co si myslí, co nemá za poklad, řežete za to co by tam měl mít :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Zlatko-tobě připadá divný být celý den příjemná na lidi????? A mě se divíš,že jsem blázen :pensive:
26. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
aann, snažím se, ale asi to taky vždycky nejde... dneska budu vypruzená, je mi fakt šoufl...
26. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Zlatko-spala jsem 2 hodiny a ta dementka co mám tady mi zase leze na nervy.Poslouchat ty její báchorky stupidní mě opravdu neba.Musela jsem to hrubě zarazit.
26. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Zlatko-musíš natlačit ještě čokošku po tý ti bude ok a hodně chlastej-vodu :wink:
26. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
koupila jsem si aloe pití, mám to ráda, je to tak trochu sladký, tak mi to snad zvedne cukry. příští týden jdu na krev, tak jsme zvědavá, co z ní vykoukají...
26. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
aann, tak 2 hodiny spánku, to by byl nasraný každý. a kolegyni ti fakt závidím :grinning: tak jí nafasuj roubík!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
aan to tě chápu nic nenasere jako demence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
tak jsem dotáhla domu 150igelitek žrádla a navrch sádrovýho trpaslíka decentního a plachtu na jahody za 250kč ,to mě nasralo nejvíc ,ta cena,k žrádlu to neni kus něčeho k ničemu :rolling_eyes:
26. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
ale cestou jsem zvládla ještě zmrzku jablečno vanilkovou a byla dobrá ,sice po mě lidi koukali jak to vše nesu ,ale co ,zvládla jsem se osvěžit v tom vedru
26. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
holky a opět nevařim nevim jestli mě teda vladís už nezabije až mu 3den nandám s úsměvem bramborový guláš ..no co nic lepšího si stejně nezaslouží za ty kydy
26. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
tak jdu vyložit nákup a pak zase zaběhnu
26. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Zlatko-až půjdeš na tu krev tak nemagoř,protože dvojkám to vychází většinou pozitivní tak nehysterči potom UTZ bude Ok.Jsem tě na to hezky připravila,viď :pensive:
26. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.