• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
nestíhám dočítat, musím letět, zjevím se zase později. páááá
27. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj Zlatko už máš 3 minuty otevřeno :wink:
27. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Chrupkalo se mi dobře :wink:
27. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Zlatko, to je dobře, že paní na pracáku moc neprudila :wink:
27. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Já se snažím uklidit si kancl,ale moc mi to nejde, akorát přesouvám hromady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
leni, kámošce jsem to psala, ale má jiný starosti, tak spíš psala ona o svých a na závěr mi napsala, ať si to moc nemaluju, že budeme mít dost starostí a já že nemakám a jsem optimista... co dodat. vypla jsem pc, protože šel manža spát..
27. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
ty jo, ann, to nemůžeš, musíš odpočívat nebo si aspoň dáchni v divadle :grinning:
27. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
aann, máš chuťánky na tatarák s pivísem, jo? :wink:
27. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
aann, jo, už mám otevřeno :wink: ale jak jsem ráno byla rozlítaná, tak jsem otevřela o minutu dýl :confused: :confused:
27. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Nevim jestli bych si schrupla venku na Hradě.Jdu na Shakesper.slavnosti.Tam bude určitě vedro jako svině :confounded:
Co ty?Jak ti dneska je?
27. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
katy, taky jsem byla ráda, že mě paní nikam nehoní. :wink: teď ještě, aby příští týden dopadla kontrola a bude zase veseleji :wink:
27. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
katy, hromady ať v práci nebo doma, to je tragédie... můj soucit :pensive:
27. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
aann, tak na shakespeara? to půjdete skoro kolem :grinning: budu na tebe myslet. prý tam půjčují i deky, ale teplo asi zase tak nebude. ale moc si to užij, byla jsem tam snad na 6 hrách a neuvěřitelný zážitky, krásný :dizzy_face:
27. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky těhülky, tak jak se vám daří? Zlati tak co, nezlobí tě mimísci? A Aann ty už mám půlku za sebou co? To utíká achjo. Amálce budou 1.9. 2 měsíce.
27. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
čus holky jé ahoj ipusko ..to to letí ..aan ptáš se po čem bliju asi po tom 3dny servírovaným bramborovým gulage ne? :rolling_eyes:
27. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
panejo aan jde za kulturou ..tady je vedro na zdech..blé,kathy ty jsi teda uklízejda ,zlatko to je dobře ,že tě nechala v klídku
27. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
aann, dneska zatím lepší, už jsem zhmotila 3 chlebíčky a jedny kaštany a piju sladký pití, takže to jde, ale domů se těším :grinning:
27. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
ahojky ipus :wink: co princezna? musím se juknout do albíka :grinning: ale letí to šíleně, co? za chvíli budeš mít roční výročí pozitivního testu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ipus, pumprdlíci mi dávají zabrat, nevolnosti jsou vtipný, naštěstí bez zvracení, ale zase mi lítá tlak a je mi mdlo. ale snad bude vše ok, přístí týden se chci objednat na kontrolu, mudr měl měsíc dovolenou, pak příští týden musím na krev a 15. 9. na screening ve 13. tt, docela to letí :wink: tak hlavně, aby bylo vše ok, jsem trošku vyplašenka, ale s váma se to zvládá líp :sunglasses:
27. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
zlatko chuděrko ty tě dávaj zabrat to snad jsou kluci že zloběj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
leni, jsem jenom ráda, říkala jsem, že nemám průkajdu, ale že mám propouštěcí zprávu od apoli, tak to jí stačilo, myslela, že jsem byla hospitalizovaná...
27. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
leni, to asi jo :grinning: nebo páreček, protože mám i nějaký bedřichy na bradě, prostě fešanda, hlavně, že mám už ten zub přidělanej :grinning:
27. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
dneska jsem o tobě přemýšlela když jsem házela ranní sprchu,že ta kosmetika ač ted teda vypadáš dobře ,se spíš zůročí na stará kolena ,moje tetka ta vypadá ušlechtile i v 56letech po kosmetických návštěvách 1měsíčně ..
27. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
leni, kéž by, ale mám kámošku, co o sebe neskutečně pečuje a když jsem jí nedávno viděla snad po roce, tak jsem se lekla... vypadala jako zombii. ale pak jsem si zvykla, ale první moment jsem si říkala, co jí je, byla úplně popelavá, tak nevím, jestli si dala moc tmavou barvu, víc jí slušela medová nebo netrefila make-up. kdo ví...
27. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
to já se tuhle lekla sama sebe ,vladís mě vyfotil jak držim kotě a řekla jsem mu jak mě to vyfotil ,že je normální debil a on mi řekl ,že takhle vypadam ted posledníc měsíc..asi 3brady prostě kočka hadr
27. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
klika, žes měla to kotě :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
leni, chlapi neumí fotit. taky mám na fotkách všeho víc, než jak to vidím já!!!!!!
27. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
no hned jsem se šla podívat do zrcadla a byly tam jenom2 ne 3 jo neumí fotit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
no tak vidíš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
stojí tu přede mnou hrnek s kontry a nemůžu se odhodlat došla jsem si raději pro nektarinku a hypnotizuju hrnek at je z toho něco chutnějšího
27. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
kontry je blé, jo? jak dlouho ho budeš pít?
27. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.