• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
hrozný je,že vim kdo :rolling_eyes:

Jdu na tebe juknout jestli v tý práci neomdlíváš
27. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
asi ne,když nejsi na koňovi :wink: takže krafeš :zipper_mouth:
27. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
kuk, tak co tady?

ahojky aann, tak pachatel odhalen? u nás taky vždycky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dneska to je lepší než včera, teď jsem vysílala s mámou...
27. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
jak to, že jsi mě odhalila????? :sunglasses: :sunglasses:
27. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
co asi lenka, jak dopadla???
27. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
a katy? ta uklidila kancelář a odpadla... nebo cococococococococo?????
27. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
teď jsem na ní taky myslela.Určitě dobře teď jí to klapne i s miminem akorát Ládínek trošičku hapruje :wink:
Že jo Leni.Ty odrodíš dítě nám néé tvýmu manželovi :wink:
27. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
Kath se včera rozloučila se starym panem řídícim a dneska vítá novýho :wink:
27. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
takže prdelinky moje víkend se nekoná čeká se do pondělka a mám si zavolat v půl 11 jak dopadli embrouši
27. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
slíza 9,2 žádná sláva ,alůe jde to už ..no chce čekat asi chce mít i dýl zaváděnej utroš ,začínám zítra 3krát 2bobule
27. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
jinak čekačka hodinu v tom vedru jsme málem zavařili našeho bělouše :rolling_eyes:
27. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
nevim jestli ještě mám chlastiot ten kontry co myslíte?
27. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
čau Len-tak vidíš,nechtěla si víkend,protože přináší smůlu.....tak teď to klapne.
Já tomu kontryhelu nerozumím,ale v nějaký den se nesmí vůbec pít.To je jediný co vím.Najdi si nějakou diskusi určitě tady je
27. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
já na něj seru jenom jí potřebuju doladit tak na to žeru ty jiné srajdy jako je divizna atd..
27. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
ser na něj kdyby to zabíralo tak ti ta slíza leze i ušima
27. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
doladí ti to ten utroš
27. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
tak jo ..možná to bude lepší když ho budu žráti od pátku do pondělka a ne jen 1,5dne dopředu jako jindy
27. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
tak mizim páčko ,snad půjdu na pivo
27. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahoj Leni,teda ja bych se osobne na nejake bylinky vykaslala.Urcite Ti je zle z toho.Ono s bylinkama to take neni jen tak,lidi resi vedlejsi ucinky normalnich leku,ale bylinky kazdy bere v pohode.Pritom bylinky jsou drogy a jak maji kladne ucinky na nejake veci,tak taky maji dost vedlejsich ucinku a na jine prgany,muzou pusobit i negativne.Ja ti do toho nechci kecat,je to tva vec,ale ja mam i od znamych,co rikali spatne zkusenosti,ze jim i uskodily.Ja vim,ze by clovrk udelal vse,aby oplodneni klaplo,ale treba zrovne nedelas dobre-michas chemi hormony s bylinama a telo nevi.ci je :wink: :frowning2: Staci,co do Tě tlaci doktori :wink: Za me tedy,vyprdni se na to.

Jinak Ti moc dekuji ke gratulaci :slight_smile: Ja chtela spise holku,po velkem UZ jsem byla cely vecir vedle,jen manza se chechtal,ze je to preci jedno.No a na druhy den uz jsem byla taky rada,ze hlavne ze je zdravy a ze uz se nebude opakovat babinec v nasi rodine a bude prvni kluk :slight_smile:
27. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
No taki at Ti pivco chutna,ale s tim kontryhelem v kombinaci bych se asi poblila :slight_smile: :grinning: papapaa
27. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
Já se nevypařila, ale doklidila jsem kancl a volal manža, že mě zve na gáblik, tak to se neodmítá :wink: No a pak jsme se šli na chvíli natáhnout na zahrádku, abych trošku oživila opálení od móře :sweat_smile: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
Leni, slíza 9 je super :wink: , a v pondělí budeš mít v bříšku embrya, o kterých se mi před několika dny zdálo :sweat_smile: :grinning:
27. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
holky nikam jsem nešla jsem tak vytočená málem jsem vzteky vysklila dveře
27. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
dagi jo kašlu na byliny :wink:
27. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
normáílně mi tak nasral že se divim že jsem nechytla astma záchvat a že jsem se udržela a nedala mu do tlamy,udělal šopák a žral ho v kuchyni já přišla a sedla jsem si k němu a řikam ,,dej mi ochutnat,, a on si to ještě víc přitáhl k sobě a řikam ,,co?,, a po chvíli tak jako nechtěně teda tu lžíci s nákladem mi dává a před pusou těsně mi uhnul a dal si to sobě ...mě to tak urazilo tak strašně moc... tak jsem se zvedla ,zabila jsem ho pohledem a pak jsem třískla dveřma ..pak přišel a že si asi můžu dělat legrácky jenom já ,jenže to nebyl ani náznak legrace ..tak jsem mu řekla at si to strčí někam a trucuju ..
27. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
tajk bud jsem přecitlivělá a nebo nevim..
27. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Leni :grinning: :grinning: :grinning: No taky by me to krapet nastvalo,ale spis to ber s humorem,prece nas nevytoci nejaky obycejny chlap :wink: se nedame,tak at si to sezere,ted mu to muzes vratit tak,ze mu neuvaris :slight_smile: a uvidime jak se bude tvarit.Jinak je jasne,ze jsi rozhozena z hormonu,ja uz bych byla uplne na odstrel.Obdivuju Te,vydrzis hoodne :wink: :wink:
27. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
čus holky ,dagi mává to se mnou strašlivě ,každou chvíli brečim ,stavy šílený ....nemá mě co popouzet v takových stavech,trucuju a spim jinde ,nevim jestli pojedu na chatu na víkend.jdu zavést matroš utroš
28. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
zdravím ve spolek :wink:
28. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
já slíkla povlečení a hodila sprchu a za chvíli dojde mamka,mám mokrý vlas tak nevim jestli půjdu ven ..jsem po té sqělé noci nějaká přejetá ..nejvíc mě sere že nevim co bylo v ordinaci ,ale když trucuju tak nejdu ,tak hoplky co tam bylo ?
28. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.