• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
dobré ránko, tak já se chystám na krev, akorát snídám a dávám caro, abych tam sebou nepráskla :grinning: až se zjevím, číhnu, co tady nového :slight_smile:
1. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
ahoj holky-nestíhám ani dočíst takže si to nechám na večer.Jdu se podívat do obchodu na látkový pleny s těma obrázkama,protože na netu vypadaj pěkně a v obchodě hnus.Takže jdu na to ještě juknout a pak jdu do poradny
1. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Tak jsem to stihla dočíst :grinning: :grinning: :grinning:
To jste rádi,že jo ? :sweat_smile:
1. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Čus, tak už jsem v plném pracovním procesu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A venku je tak krásně!
1. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak jsem teda zvědavá, co Ann vykouká na těch plínách, bude na ně odborník a pak nám všem bude dávat rady :sweat_smile: :grinning:
1. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Zlatko, doufám, že si toho upíra ustála a nehodila záda nebo šavli :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
čus holky já viděla u těhu kuřby ty látkovky s těma obrázkama,má teda asi jen 3ks ,jinak obyč ,jsou hezký ,ale takový pomalu průhledný ,holky u nás v kaufu měli v akci bombový punčocháče s obrázkem na prdísovi ,to je krása ..jinak je mi pořád dobře ,takže když už by to třeba nevyšlo tak mi aspon neni nic...jo aan budu pít dobrá :wink:
1. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
těhu kuřba musí do pátku porodit nebo bude vyvolávačka ,tak ten její je celej natěšenej a to jsme začínali nastejně... :angry:
1. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
jinak opravdu dělam jakoby nic ...a přeju si aby se tak choval i vladís ,moc mu to nejde dneska se ptal jak mi je a když zjistil že báječně ,se mu to nějak nelíbilo ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: at si políbí ,tentokrát bez nervů a at si škubne haksnou
1. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
aann, jsme rády, to jo, jaká jsi šikulka, žes nás dočetla :wink:

pak dej plíny do alba, ať víme, co ti můžeme závidět :grinning: a pak do poradny? tak to taky poreferuj. zatím :sweat_smile:
1. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
katy, bylo to maso, fronta na příjem žádanek na půl hodiny, těhotný na odběry mají přednost, ale já myslela jen na ty odběry, ale přednosti je i na frontu..., bylo tam milión důchodců, co tam mávali berlema a jeden se pustil do jedný těhule, co to na ní je vidět asi tak jako na mě, že má taky něco a nepředbíhá... tak jsem zůstala ve frontě... pak mě předběhla jedna, že jde na odběr, protože je těhotná, teda že potratila, tak co jí řekneš? že ty těhotná ještě jsi, ale dohaduj se s člověkem na pokraji zhroucení... tak aspoň tu krev mi pak vzali hned...

cesta domů, taky libost 1. třídy, narvaná smradlavá tramvaj, nemohla jsem si sednout... a když jsem urvala místo, stoupla si nade mě maminka s malou holčičkou a že je mám pustit... no dnešek dopolko - děs běs :confounded:

ale jsem celá doma!!!!!!!!!!!!!!! dávám si ovoce a asi půjdu do hajan :wink:
1. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
zlatko to je nejhorší že jsi těhu a neni to vidět a co pustilas je?já bych jí řekla že jsem těhu a je mi zle ..
1. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
čus leni, tak to nebudeš moci jít na zapíjení, až se to těhu kuřbě narodí, co? to tě manža asi nepustí, tak si to užije za vás za oba... měla bys ho nějak zabavit, ať tě nesere!!!!!
1. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
pustila :rolling_eyes:
1. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
nejhorší jsou v tramvaji ty bezdomáči a naperfémovaný paničky, z těch mi je fakt blivno...
1. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
jojo zabavila jsem ho ,poslala jsem ho natíratchatuč.1 ,myslim že je to bezva nápad a aby se nenudil mámy kámoška přitáhla další sazenice jahod .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: at se tam s tim porve :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
jasně, ty nikam nemůžeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a občas si hekni, jak je to těžký a náročný život, ať si myslí, jak to prožíváš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
a pořádně si to na něj navymýšlej, hlavně ať moc není doma a neprudí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a piš mu smsky, jak odpočíváš :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ať má radost :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
leni, odpočíváš? nebo máš kontrolu ze zhora :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
tak jsem zase jako šípková růženka, dáchla jsem si a asi budu ještě pokračovat :wink:
1. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
tak co, aann, jak jsi dopadla v poradně? :dizzy_face:
1. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
já si taky dáchla a vzbudil mě něčí aktivní úklid ,vysavač jak pronikne do sna to je jako komár :rolling_eyes:
1. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
leni, se tady řežu, asi máš pravdu :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
to je super, že chrupeš :slight_smile:
1. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
moc nechrupu spíš žeru a čtu si a pobíhám po bytě ,ale pšt před vladísem ..ležim ani se nehnu :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
to je jasný :wink: ale pobíhat bys nemusela, tak třeba rychlejší ploužení neva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
chystám se na nákup, není doma mlíko a vlastně tak nějak tady není nic, ale mě to teď neba, jak nemám na nic chuť..
1. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
znáš mě ..to pobíhání taky neni tak rychlý ..na těch 76m ten rozběh neni tak velkej :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a piju a cikam jak mi radila moudrá sova aan a kde je?
1. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
:wink: :wink: :wink: tak to je dobrý :wink: :wink: taky si říkám, kde ta aann vězí?!?! :frowning2:
1. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
v tomhle vedru ,snad už je doma chuděra ,něco uklohní k jídlu a přijde ..mamka tu byla podruhý už dneska a je mii dobře tak zase odplula ,už by si taky přála at to vyjde at mám od toho chlapa pokoj
1. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.