• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
leni, to se hlásím do party, potom, co jsme zaplatili nedoplatek za plyn a přichystali mladýmu obálku k narozeninám a vůbec celý vikend zasponzorovali, tak to je v peněžence takové bídné.... štěstí, že momentálně nic nepotřebuju :wink:
2. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
přemlouvám se k domácím pracem... ty chlebíčky mi bodly, tak snad mě nabily dostatečnou energií na výkon, který chystám :grinning:
2. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
já jsem hodila kopyta hore a zase je mi vedro z toho spaní fuj hnus ,jo aan musim na to hodit mrkec ..to jsem myslela že je dražší a aukro je co ,to už je použitý ne? to je jako dárek teda pitomý
2. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
já se ještě k ničemu nedostala, chrůza :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
2. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
začínám z tý zítřejší kontroly depčit... :confounded:
2. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Nebuď prdlá tam je i nový.jo a jestli chceš koupit dražší tak klidně můžeš.A víš co-kup jí celou výbavičku :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Zlatuno-klíííííííd nehysterči (to ti řiká chytrá horákyně) :wink: Počítej hlavně s tím,že jsou :astonished: :astonished: taky zkreslený .čekaly jsme a čekáme všechny tady dlouho tak budeme mít za to všechno všichni v pořádku
2. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
koukam za 750kč je to 3v1 to se mi zdá dobrý co aan,nějakej oceán hrazda ,já vim že maj peněz dost tovíš mě by to stačilo z bazáru ,ale jako dárek je to blbý
2. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
aann, já vím, klíííd, ale ono se to řekne... ještě k tomu, jak tady bloumám jako blouma... ale podařilo se mi sundat povlečení a zapnout pračku - héroický výkon :grinning: tak jsem na zítřek zvědavá, vím, že to bude "jen" vyšetření u obv. gyn., ten screening mě čeká až za 14 dní... to budu šílet zas :pensive: paní horákyňová :wink:
2. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
já nemyslela použitý :pensive:
Ocean je s tim zvukem,né?
2. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
leni, souhlas, ale jako dárek to chce něco novýho. nebo jim kupte balík plen, ty budou potřebovat a chrastítko... mě osobně dárek za 750 a to když jste už něco kupovali, tak že to je dost...
2. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Tak zítra ti vezmou krev a ukážou ti 2 skřítky
2. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
myslíš, že mi zase vezmou krev, když jsem na ní byla včera, ale to ke kvůli tomu screeningu. no nechám se překvapit. hlavně si beru 200 na fotky :grinning: už je chci vidět a dát do albíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
jo tak to asi né.to už chtěj vidět ty ruce a nohy :wink: a neplaš
2. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj breberky!
Tak tady se nakupovalo :wink: Já byla včera nakupovat v Globusu, žádný hadřík a stejně přes litr pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsem nekupovala ani maso :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Už se těším, až zase hodíte Ann a Zlatko nějaký foto, ať se pokochám :wink:
2. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Zlatko, buď v klidu, jak radí "horákyně" Ann, tak i já "horákyně" se připojuju, že ta kontrola i screening budou v pohodě :wink: A hlavně uvidíš pumprdlíky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
jojo taky se těšim na fotečky ,jo aan to je s tim zvukem a nebo se mi líbí od jiný firmy s podložkou to je za stejnou cenu asi ,víc barevný bez zvuku
2. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
jo už to mám fisher price je to kolem 800kč a je to s tou dekou a modrý oblouk a na tom nějaká beruška a dá se to sklapnout na půlku,je to taky 3v1.
2. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
že jsem na to čuměla je toho tolika .. :rolling_eyes:
2. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
co jé kde stéééééééééé
2. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
jede za mnou táta a půjdeme na prochajdu, teda jestli nezdechnu vedrem, takže se rychle loučím. pááá
2. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Kath ahoj já nemám házet co novýho já čekám na vás :wink:
2. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Len jj vím co myslíš a tohle právě řešim jestli mám koupit pro Lorence nebo to křesílko s těma zvukama.Nebo to křesílko a přes to tu hrazdu,ale nevim jak je ta hrazda zase vysoká-to jsou hrozný trable :grinning: Pak ho tady šoupnu do škopku dám mu vařečky a poklice a bude takovýho zvuku,že se chudák zblázní
2. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
No kde bych asi já byla-v práci néééé
2. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
no nevim kdo se aan zblázní myslim že lorenc to nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
u těch hrazd je výška napsaná :wink: a tamty jsou třeba jen nacvakávací takový obyč
2. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
no řekni jestli kubajs měl nějakopu hrazdu ..beztak měl gumu a na tom navěšený pískadla a blbosti .. :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
já nevim jestli jim teda koupit tu obyč roznožku jak je to tam zavěšený a něco k tomu a nebo tu hrací a nebo s podložkou ,oni deku maj hrací za 1600kč ,jako u nich je to nepřehlédnutelný ta výbava .. :rolling_eyes:
2. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
když se zeptam vladíse ten zase neví ...ani že to existuje posledně jsme byli 2hodiny v hypernově než jsme vybrali 1 dudlík ,troje fusky sada bílo r§žové a pískací knížku krtka ..ty vole já nemůžu nic kupovat ..
2. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.