• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
na mě tohle vymejšlení nejni ještě když maj hovnouse ..v krámu .jsem si tak řikala čekat mimino tak nevim jak bych asi nakupovla na internetu snad
2. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
kdy začne zlatka kupovat dvojkový oblečky a všechno?
2. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
Leni ten neměl ani to :wink: :rolling_eyes: On byl divnej plyšáků se štítil tak jsem to vyházela.on si hral jenom s Duplem do toho pořád kousal měl to i místo kousátka na dásničky a pak probíhaly ty vařečky a hrnce.jinak když byl úplně malej tak ležel na zemi v péřovým polštáři,aby na mě viděl a to bylo celý :wink:
2. zář 2009 v 16:00  • Odpověz
Len a co když tu hrazdu už maj
2. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
já si myslím,že až po testech...až jí řeknou,že je vše ok- můžete vyrazit do obchodů :wink:
2. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
tak jsem doma, jsem nadšená, sqěle jsme s tátou pokecali, hodili prochajdu, navnadila jsem ho na burčák a pak jsme na zahrádce dali kafí. teď jsem ho doprovodila na metro a jdu dočítat :wink:
2. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
katy, to já jsem taky horákyně, ale pro sebe to je horší :grinning: :grinning: :grinning: ale jak jsme dneska brebtali s tátou, tak mi to tak příjemně uteklo. teď půjdu povlíknout postele, to jsem ještě nestihla a asi mě to tak zmůže, že půjdu do hajan. aha, tak asi ne, budu muset provést koupačku před zítřejší kontrolou :grinning:
2. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
leni, jak jsi o té hrazdičce psala, tak jsem na ní tady dopo taky čučela a pak jsem čučela znova, kolik toho je :grinning:
2. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
leni, nepoňoukej mě s nakupováním!!! já nesmím do krámu, jinak začnu kupovat 3,14oviny a ještě k tomu ve velkém...
2. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
aann a jak z něj vyrost spokojenej kluk, co? stejně tem pimprlatum to je fuk, to je snad jen na oko pro ostatní, aby bylo vidět, co mají mi to tak někdy připadá...
2. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
holky, už jsem to vymyslela, až se dozvím, že je vše tak, jak má být, tak začnu sepisovat seznam a budu koukat, co kde a za kolik... a hlavně šetřit :grinning:
2. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
zlatko-nemusíš nic sepisovat.Zadáš výbavička a vyjede ti všechno :wink:
a jinak ty děti zajímá co nemaj.a vůbec myslím,že bude stačit,když mladýho strčim před akvárko tam taky nějaký pohyby uvidí a jak hned ušetřim :slight_smile:
Zlatko ty abys nemusela kupovat 2 hrazdičky tak dáš přes obě postýlky násadu od koštěte s nějakýma hračkama a je to :wink:
2. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
aan hrazdu nemaj ..tak na to musim juknout s vladísem ..byli jsme na chatě č.1 vladís chvilku natíral a já jsem dělala dozor a dýchala čerstvý vzduch
2. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
ahooooj po delší době! jak se máte?
2. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahojky Zlatovlaasko, je líp? Je dobře, že už odpočíváš....na zítra držím pěsti a těším se na dobré zprávičky....zítra, nebo ne? Četla jsem jsem to nějak letem světem, možná jsem to popletla.... :pensive:
2. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Len, držím pěsti.....to byl fofr s tím KETEM, kam že to chodíš, že to jde tak rychle? :wink:
2. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
aaan, hezký pracovní název ......a je to teda Lorenc, nebo Leopold :slight_smile: . Mám v tom hokej :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jinak ho pozdravuji a jak tak čtu, tak ho za pár měsíců bude čekat spoustu hezkých věciček.....no máte to holky hezké starosti :wink:
2. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
včera jsem byla s kolegyní na výstavě terakotové armády a ti čínani jsou fakt magoři, už se vůbec nedivím, že dělají všechno ve velkém, a že je jich tolik ......a taky už vím, kdo vymyslel trpaslíky :grinning: . Jinak jako moc hezký, prý je to osmý div světa, no.....nápad to za pět set určitě byl :sunglasses: .
2. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
pro změnu zítra jdu s kamarádkou do divadla, ale Shakespeare to není, ale na co jdeme, to nevím...., ale snad to bude dobrý. Je to dárek, ale nevím k čemu :grinning: , .....kuriozní dárek k letošním narozkám jsem dostala též od kamarádky a to hodinu tréninku v posilovně BBC.....mělo to dvě pozitiva: zvedla jsem těm hubeným potícím se dívkám sebevědomí a sobě jsem kvůli tomu koupila krááásné tenisky :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
co bych ještě napsala....jo zrušila jsem zářijový ket, protože jsem byla pro dlouhodobější bolesti v krku na ORL a tam mně dr. brala stěry z krku a z čepu v mandlích a doporučila mi vytrhnout mandle! Mně v mém věku, už od dětství z toho mám panickou hrůzu a nepomohl ani slib, že dostanu zmrzku a krupicovou kaši a teď mi slibují celkovou anestezii!!!! Se zbláznili asi!!! Nikam nepůjdu, samozřejmě. Dostala jsem nějaké prášky na posílení imunity a kloktadlo a vitamin B6, tak snad tím ty mandle zachráním :unamused:
2. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
aann, jééé, to abych taky pořídila akvárko :wink:
2. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
ahóóój ami!!!!!!!!!!!!!! já si zrovna tento týden říkala, co je s tebou??
2. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
leni, šetři se!
2. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
...jéééé že vám ještě skáču do diskuze :grinning: , to je tak asi všechno, hezky odpočívejte, myslím na vaše zlatíčka! :slight_smile: Zase nakouknu :sunglasses:
aann, tak nějak to vidím, násadu a chrastítka a je to :wink:
ami, nikomu do ničeho neskáčeš, ještě si tě musím dočíst...
2. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
jo, ami, jdu zítra ráno, tak ti pak písnu nebo cinknu. doufám, že se krk lepší a budeš zdravotně připravená na ten ket, co se tak oddaluje, třeba to je řízení osudu...
2. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
už jsem tě nechytla, to mě mrzí...
2. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
tak já se loučím (asi sama se sebou...), dobrou noc. papa
2. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahoj babule - jsme konecne doma a ja mam silenej abstak :grinning: no doctu pozdeji :sweat_smile: brou nocku
2. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.