• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jen jsem v rychlosti probehla zpravy a jak psala Zlatuse - tak je Len oplodnena :grinning:
ta :grinning: k moje mila - v klidecku a tfuj tfuj na ty Xcatka :grinning: a ted mizim
pa
2. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
čus ženy přeju pěkný den ,ikdyž venku chčije a chčije ,potřebuju napršet plnej sud,tak může :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,mur no čau ty už jsi tu nebyla 100let a ami to samé ..ami oni ty krční mandle jsou pěkné svinstvo a můžou způsobit spoustu zánětů v těle ,ještě o tom popřemýšlej :wink:
3. zář 2009 v 07:22  • Odpověz
Dobré ráno

Mur po dovče tak jak bylo??
Zlatko bude všechno v poho
Len co vy doma?už jste v klídku,viď ? :wink:

Ami ty si pořád budeš vymýšlet nějaký kraviny,aby si nemusela na ten Ket :rolling_eyes: Jinak je to pan Lorenc
:slight_smile:

Jo jinak mě začíná období kdy mě všichni nehorázně serou.Takže musím s panem Lorencem být pořád někde na výletě a musíme si dělat radosti :wink:
3. zář 2009 v 07:22  • Odpověz
aan tady je tma jak v prdeli za chvíli jdu nakoupit a pak s mamkou ještě na prochandu ,no nevim v tom dešti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
jinak aan dokud budu jako těhotná stav u nás je dobrý...včera jsem s ním měla v autě řeč o tom jak mě má nechat na pokoji.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 07:28  • Odpověz
prostě i přeju at se tváří jako že jsem na ničem nebyla ,mě nic neni a at mě nechá bejt ,páč nechápe že to je obrana těla před další náloží neůspěchu ..včera jsem byla kupovat trpaslíka na chatuč.1 a maj na lahůdkách v penny a i u masa že přijmou ihned prodavačky ..tak to mám jako v záloze :wink: příští čtvrtek test a počkam do neděle a od pondělí začnu vyřizovat práci ..
3. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
brala bych to od října abych ještě stihla pout naší velikou a tu návštěvu u sestřenky ,tak jsem si utvořila náheradní plán ,abych tady potom nebučela až bude /,chápeš mě trochu aan?
3. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
To je jasný,že tě chápu,ale nechápu tvýho manžela....on to ještě nepochopil co po něm chceš??
3. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
Leni teď to bude dobrý,protože si neměla teď před Ketem žádný problémy..A nehrab si na ten čípek :rolling_eyes:
3. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
ty si blbá já si na něj nehrabu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zavádim k němu utroš jenom ,nezkoumám nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
čus, jsem doma, docela nervy, seděla jsem v čekárně od půl osmé a dostala se na řadu ve 1/4 na 9.

ale teď to důležitější :wink: oba pumprdlíci jsou pěkní, mávají ručičkama a nožičkama, srdíčka pracují a jsou velcí úměrně věku, fotečka je sice rozmazaná a šišatá, ale jsou tam oba...
3. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
holky, já jsem tak rozrušená, že se ani nedokážu soustředit na to dočítání... takže teď letím za jednou kámoškou a doufám, že budu okolo poledne z5. :sunglasses:

foto vkládám!!!!
3. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky!
Len, buď v poho :wink:
Zdravím odpočinutou Mur :dizzy_face: a taky Ami-koukej chodit častěji :slight_smile:
Ann, má nařízeno alespoň 1x denně výlet a 2-3x denně nějakou radost -asi brzy přijde na mizinu :sweat_smile: :grinning:

Zlatko, to je super, že jsou pumprdlíci v pohodě, fotka je pěkná-už jsou véééélllliiiiiikkkkkýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
čus holky já bych teda potřebovala výklad k té fotečce ,ale vuidim že je to veliký a že jsou tam obě ,což je naprosto super nejlepší zpráva dneška
3. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Zlatuno-gratuluji.vidíš chytrá Horákyně měla pravdu takže klíííííd :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
tak jsem naházela do hrnce na rozlítané vogly a ted mě bavte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
Jééé Zlatko to jsou ještě takový pulečci,viď :wink: :pensive:

Leni jediný výklad co ti dám,že je ta fotka obráceně :grinning: ,ale to vůbec nevadí :wink: .A jinak se snaž ať nám ukážeš taky takový hlavolam :sweat_smile:
3. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
aha aan tak já se na to mrknu až udělam stojku :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
tak jsem zdobla 3nektarinky a tady ani hnát
3. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
hele tak jestli dobře vidim tak ty malý zlatuškové maj každej hlavu na jinej straně?
3. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Tak to je jasný teda-to je kluk a holka :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
To už seš po vycházce?
3. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
já už jsem po 2vycházkách a ted vařim
3. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
kdybbys mi neřekla že jou vhůru nohama tak na to čumim jak burýna a nic nevidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
tak jsem se vladíse ptala na tu hrazdu a dozvěděla jsem se přesně to co jsem si myslela ,neví ani jak to vypadá a k čemu to slouží . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Len :grinning: :grinning: no jestli si čekala jinou odpověď :confounded:

že jsou pulečci vzhůru nohama tak to jsem poznala podle těch číslic :grinning:
3. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
je vidět že se probíráš ted často fiotama z utz mě to nic moc neřeklo ,ale ted už to vidim dobře ..holka a kluk ,jeníček a mařenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Leni já se v tom vůbec nevyznám :wink: hele tak co už jste teda vybrali za ten dárek
3. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
hele ještě jsme na to ani nekoukali možná skočíme tady do krámu a nebo do tesca co nabízí až pojedem na chatu ..my tady tesco nemáme
3. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
ale hrazda jako dárek zůstává jenom vybrat jakou
3. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.