• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
máte-li někdo tipa hodte do placu
3. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Leni tak to je jedno jakou,né? Tam jde spíš od jaké to je firmy a podle toho se odvíjí cena.....Je tada pravda,že bych koupila s plyšovýma hračkama ne plastový,aby to děťátko nemělo hned újmu...takový jsem koupila kolotoč
3. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
myslíš plyšáky?no já spíš myslela jestli jen tak roznožku a nebo s dekou a nebo hrací
3. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
hele anka a kdy jdeš kupovat nějakej povoz?
3. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
a co ta tvoje ségra? naúpiš nějaký novinky o těhulině
3. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
čauky, tak já to dala vzhůru nohama??? to jsem ale pakosta...
3. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
čus zlatko ale už jsme udělaly stojec a už to vidíme dobře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
jsem po včerejším výkonu ko, takže tady ležím a vegetím. dala jsem si chlebíčky a moc mi to nesedlo. dočtu až navečer, to snad naberu síly... zatím papíček :wink:
3. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
pic zlatko to je jasný musíš ty informace nejdřív strávit s tim chlebíčkem :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
3. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Len jasný,že už mám vozejk :wink:
A o ségře hodim info v pondělí to jde na UTZ a já mimochodem taky :wink:
3. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
holky, mě tak bolí hlava, to je asi těma výkyvama počasí, chrůza!!!!!!!!!!!!!!
3. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
aan jako že už jsi ho koupila ? to mě teda jako uniklo
3. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
zlatko dvojky nejsou pro tělo přirozené to je prostě zátěž já být tebou tak už lezu po zdi,po poblitej zdi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
jj koupila-no uniklo tak to tady asi nebudu psát co mám koupený-to je trapný :confounded:
3. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
Zlatko-ségra mi taky dneska psala,že jí je nějak divně-tak jsem jí teda připomněla,že je těhotná tak aby na to nezapomněla
3. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
Len-nebuď Růžena ty budeš mít taky dvojky a nebude tě bolet vůbec nic :wink:
3. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
aan a jakej máš teda kočík? to já bych ti pověděkla všechno a ne proto aby všichni záviděly to taky nesnášim ,ale tak pro informaci ,navíc mě něco jako závist teda naprosto chybí ..
3. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
aan chudák ségra teprve si zvyká na těhu nevolnosti :wink: :wink: :wink:
3. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
ty seš prdlá já nemyslím,že to je o závisti,ale o tom,že tady čekáte všechny na mimčo a já vám tady budu cpát do hlavy co jsem koupila
3. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
Jéé, tak zítra budeš mít Ann, taky fotečky Lorence :dizzy_face: Tak je přidej taky do alba a napiš nám ten kočárek :wink:
3. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
ty seš prdlá když si myslíš že nám to ublíží ..tvoje ohleduplnost neni na místě !!!dyt se tu radujem z úspěchu každého ne?tohle by mě vůbec nenapadlo že máš takovýhle důvod :confused: a už mi neser a hrn to sem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
at se k tomu holky čekatelky vyjádří jestli to někomu vadí ...
3. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
já si teda myslim že tady naše parta je zcela normální a nikomu to vadit nebude ,ba právě naopak nám vadí že nevíme v čem bude jezdit pan lorenc :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
čauky, tak jsem na chvíli procitla a zase mažu do hajánek. tak zítra, snad mě už nebude bolet hlava..
3. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
ahoj holky atak zlatka se tu ukázala ,aby nám řekla že se probrala ze sna a že jde pokračovat ,to je krása ..jo zlatko moci tak těhu celé prospinkat ,to by to utíkalo co?
4. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
a piješ dost?beztak tě bolí hlávka jak nad tim všim moc přemýšlíš ,je to v poho ,vypust to už z hlavy :wink:
4. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
dneska by mělůa těhu kuřba rodit ,tak jsem zvědavá jestli bude nebo ne ..všechno jim vychází dobře ,beztak porodí ani nebude vědět jak ..
4. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
čauky, ženy, jak se tady daří??? já jen píšu a zase letím se šelmou, takže se zjevím až okolo té jedenáctí, teda jestli nebudu zase spící růženka :grinning:
4. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
nelítej koukej slušně pomalu chodit ..!!!!!!
4. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobrý den bába letí komínem tak co se tu děje?
4. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.