• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
fakt bych mela zobat nejen na pamet :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
jesteze ty me seznamis bobku :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
huhu máš ještě nějaký dotaz? :grinning: :grinning: :grinning: mur já jsem tak v klidu jak jsem nikda nebyla takže bud se to povede ted a nebo nikdy ..už mám vyhlídlou práci a i výlet v případě neúspěchu
4. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
hlavne klidek brouku! ale to vis, ze na tebe myslim!! a nejen na tebe, ale i ostatni prdelky
4. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
ja dnes nafasovala recept na Prednison, kdy zacnu uzivat nevim, dle nalady, zatim se oddavam dovolenkovemu rezimu :grinning: :grinning: :grinning: a moc zdrave to neni :pensive:
4. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
musim ty příšspěvky přepočítat kolik mám na den ,jinak budu muset testit dřív,tak se loučím a jdu chrápati ,měj se murko moc hezky a zase někda huhuhu
4. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
a kolik mas na den bobku?
4. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
brou brou, odpocin si
4. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
od zítra 3dny 20 a 2dny jenom 19 :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :angry: :unamused: :frowning2: to budu mít abstáček ,ale třeba zítra ušetřim když jdu odpolko k mamce na něco dobrého sladkého ,akorát mi sere že mi tam budou hulit pod nos tetky bláznivý,tam aspon zabiju čas a zasměju se ,tam se semelou živý ,mrtvý takovej normální rodinnej sobotní dýchánek,tak mizim hezké sny vám všem ,mám vás moc ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj Leni a holciny,preji vsem pekny vecer a dobrou noc :slight_smile: :slight_smile:
4. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Krásné ráno :wink:
U nás leje jak z konve, tak dneska bude asi válečkov :grinning:
5. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
dobré ráno
Je to asi blbý,ale jsem nadšená z toho hnusnýho počasí.Asi budu gruntovat jak šílená.No to co jsem vždycky měla za hodinu to teď dělám tak 3.Hlavně zase vymyslet něco k tomu žrádlu to mě úplně ubijí.Tak zase hodim jukec až se všichni proberete :wink:

Jinak jsem včera večer kecala se ségrou na pondělí má depky jako hovado a zase jsem se utvrdila jak jsme hrozně rozdílný.Ona je jak moje starší dítě to je úplnej konec :dizzy_face:
5. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj Ann,
budu držet ségře palce, bude to v pohodě :wink: Vždyť má krásné // (to při předchozích IVF neměla,ne?), tak teď jí to potvrdí v caru a bude :wink:
5. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Já jsem líná jako prase, dneska se mi nic nechce - ani vařit a koště,vysavač nebo žehličku nechci ani vidět :sweat_smile: :grinning:
5. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
ahoj holky moje ,venku je podivno,vladís přesto pojede na chatu ,já k mamce na něco dobrého ,doted jsem se válela v posteli ,ráno nás vzbudila sms že těhu kuřba má holčičku karolínku 4060dkg a 52cm,zítra slaví rok svatby ,tak to bude mít václav zase o důvod navíc se pořádně vykropit ..tak mi to tak nějak zmohlo že jsem zůstala u knihou v posteli a pak si ještě na půl hodky dáchla ..kdyby vladís zavřel dveře tak spim asi dál ,vzbudil mi jak vařil česnečku,chudáci moje střeva furt jsem nadmutá a ještě česnečku ,ale umí prvotřídní ..to se musí vladísovi nechat.furt mám pocit že mám žízen ,jinak je mi dobře ,tak se jdu nějak zkulturnit,mějte se moc moc hezky a odpočívejte ,je přece víkend!!!!!!!!!!!!a kathy ta domácí práce ti neuteče a aan ty uklízej s námořnickou rozvahou at neunavíš pana lorence ,taky bys mohla dostat žduchanec pod žebro zato.. :grinning: :grinning: :grinning: ,s tou tvojé s=grou to mě taky moc zajímá držim jí pěstičky ..
5. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Tak já jsem se nakonec nechala inspirovat Ann a trochu jsem povařila - lečo s bramborem a povlíkla postele :wink:
Teď si jdu dát šlofíka :sweat_smile: Jsem se totiž u-na-vi-la :grinning:
5. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
ahoj holky, tak bych si měla asi předělat nick na šípková růženka... dneska jsem rozlepila oko a zajela do oriflamu, koupila pizzu a od té doby do teď jsem zase chrupala... já nevím, jestli to je normální. pidilidi potřebují asi hodně energie, aby byli většílidi :wink:
5. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
katy, válečkov, to je pěkný :wink: :wink:
5. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
ahoj růžo já přišla od mamky a snědla jsem poslední kousek chleba se sýrem a paprikou ,to je stav tady ,doufám že vladís nakoupí cestou z chaty...naštěstí tam nikdo neprobíral mojí skoro březost ,takže v poho ..
5. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
naskočila nějaká nová plocha na pc a vše rozmazané takže opouštim pc a šetřim příspěvky na všední dny .. :wink: ,tak se zlatko hezky povaluj když to cipískové potřebujou,je to záhul pro tělo a ty je furt vysiluješ..tak pa kočky zítra,doufám že to bude do zítra odpočaté a naskočí tam něco normálního ,nejdou fotky nic ..
5. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
čus leni :wink: já teď krafala s kámoškou :grinning: líčila mi včerejší rande, tak to bych jí přála, aby nebylo poslední... :dizzy_face:
5. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
ty jo, leni, ty a bez pc???? to musí být :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: tak to zkus ještě nastartovat, jestli to půjde. jinak taky odpočívej, páááá :sunglasses:
5. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
čauves já jsem celý odpo taky chrapošila teď jsem se probrala sežrala 2 řízky s bramborovým a jdu čučet na fotbal.
Jinak kuřba si vyhulila pěknýho macka :wink:
5. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
ahoj, jdu juknout na ty lenciny omezene prispevky, jsem jen na skok
5. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
kuřba ma teda hezkyho macka, to se musi nechat.
Len -v klidecku!
Zlatko - jen nechej - at odpocivaj, docetla jsem vas v rychlosti, ani nebylo co a mizim k telce.
Tak papa
Aann - na segru jsem taky moc moc zvedava - jdev po?
5. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
ty jo, jsem úplně těhukuřbu přehlídla... 4 kila, to je síla, to je určo těma nikotýnovýma živinama...
5. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
hoj zlatko jeste jsem neutekla - a ty tady :grinning:
5. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
aann, rak sis taky dáchla, jo? :wink: jestli jsi předtím gruntovala jako šílenec, tak se ani nedivím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
jak je pri sobote? ja jsem nejaka zlenivela - zadna novinka :sunglasses:
5. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
tak brou vsem, padim na neco juknout, tady nikdo :frowning2:
5. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.