• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahojky mur, já jsem tady jako na poště v pekingu, samý telefon... takže jsem už nestihla psát... dneska jsem měla zase odpolední chrupánek a pak jsem celkem žehlila, možná se k tomu ještě postavím, dneska mi to ani tak nevadí a jak kilimanžáro klesá, to je pěkný pohled :grinning:
5. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
tak já taky pádím, ještě asi juknu, u nás doma běží fočus...
5. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
tak jukám, tady se už chrupe, tak jdu provést očistu do koupelny a hurá do pelíšku, už jsem tam dlouho nebyla :grinning:
5. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
čauky při neděli, tak tady zatím ani noha, jo? :confounded:
6. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
čauves
Dneska se mi blbě dejchá je to hnus
6. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
nazdárek, jak to aann, že se ti blbě dejchá? z čeho?
6. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
asi je chlapeček nějak blbě zkroucenej nebo mám skříplej nerv nebo nevím,ale je to hnus.Co ty? Vše v poho?
6. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
jdu převlíknout cejchy tak to mám tak na 2 hodiny :angry:
6. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
ahoj holky moje ..aan tak co už ses rozhejbala?asi přestanu jíst ty dobrá zelená jablka ,možná mi po nich píchá v břiše :rolling_eyes: ,jinak holky těhotně mi neni :rolling_eyes:
6. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahoj holky!
Len, nemaluj zase čerta na zeď, pozitivní myšlení,ju :wink: ?
Ann, skříplej nerv je hnus, tak tolik nemakej a odpočiň si :wink:
My byli dneska na výletě na Pravčický skále, jsem vyfoukaná jak vlajka na lodi,jakej tam byl fičák :sweat_smile:
6. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
aann, tak snad se zase otočí, aby ti bylo dobře...

já jsem zase spala, je to šílený, jak jsem vyřízená...

práci zdar, ale jak tak koukám na čas, kdys to psala a teď, tak to už máš hotovo, co? :wink:
6. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
leni, to se tak nepozoruj, vždyť jsi teprve 6 dní po transferu!!! to by ses ještě neměla cítit nijak!!!
6. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
čus zlatinko to je dobře že spinkáš ..hlavně energie ta ti chybí,na prsenky už kašleš ne?
6. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
katy, já vás stejně obdivuju, jak jste akční... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
6. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
čus leni :wink: je to síla, v noci spím tak 8-9 hodin a odpo tak 2-3. neznám to...
6. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
kámoška z prsenkárny je z5. ale začala mít roupy, že by jela ještě na týden, tak to jí budu muset vymluvit, nemám tušení, kdy bych jako měla otevřeno... od 10-13, to jsem vzhůru a pak od 16 nebo 17-18. nějak se mi nechce se přemáhat, když jsem ko...
6. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
a co ty, pozorovatelko, jak ti je? :wink:
6. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
to ani nedělej bobánci v bříšku chtějí evidentně odpočatou mamku
6. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
zlatko neni mi nijak,trošku jsem si dáchla po obědě a je mi výtečně ..
6. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
Zlatko, na prsenky se už vykašli, jak píše Len, tělo s pimprdlíkama si žádá odpočívat :dizzy_face:
6. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
no tak super, po delší době, co píšeš, se cítíš fajn :wink: a vydadaná :slight_smile:, taky prima :grinning:

jj, tchýně říkala, že prej děti, kterejm mamina v těhu spí, jsou tady dobrý spáči, tak si to za pár měsíců povíme :grinning:
6. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
Já jsem akční v okamžiku, když se mi řekne, že nemusím vařit, to pak radši šlapu do kopce :sweat_smile: :grinning:
6. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
jé, ahoj katy :wink: asi jo, stačí, jak padnu, když se vrátím ráno z Petřína...
6. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
ty jo, léto je v řiti, obávám se, že brzo začneme topit :confounded:
6. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
To snad ne, teď jsem četla na idnesu, že se má od pondělka zase oteplovat, mohlo by být - doufám- krásné babí léto :wink:
6. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
katy, tak to nevím, jestli bych radši nešla vařit :grinning: dneska mě čeká ještě ten obalovaný květák, na který se chystám od pátku... jenže v pátek k véče jsme měli něco jinýho, v sobotu jsme se ládovali jumbo-pizzou a dneska se tady zastavili naši s tchýní, tak donesli polívku a gulášek...
6. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
snad jo, nevadilo by mi ještě chvíli teplo... hlavně v tom našem kamenném baráku :confounded: by bylo ještě chvíli normálně... to abych začala zase střádat na nedoplatek :confounded: :confounded: :confounded:
6. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
ty jo, jdu někde vyhrabat mikinu... :frowning2:
6. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
My máme taky doma chladno, ale na Váš kamenný barák asi nemáme.Doma se už bez ponožek neobejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já už budu dělat jenom zeleninový salát :wink:
6. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
já bez ponožek neusnu a přes den je taky nosím. ale tak my ten chlad taky máme díky tomu, že pořád větráme. manža teď kouří z okna, sice to jde taky do bytu, ale není to tak strašný, jako když jsme hulili doma.. to jsme fakt topili pánu bohu do oken..

já to taky možná ošidím, máma mi přivezla rajčátka ze zahrádky, tak s cibulkou, taky dobrý salátek :grinning:
6. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.