• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ty jo to bych ulítla po cibuli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nesnášim jí v hubě syrovou ..já ted zobla zbytek bramboráčku
6. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
leni, já cibuli můžu a lítám po všem možným, asi ale nemám favorita :sunglasses:, hlavně, když se přejím... :pensive:
6. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
Já teď dávám do salátů tu červenou cibulku-je mňam, ale vznášíme se po ní taky :sweat_smile: :grinning:
6. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
já měla včera tu jumbo-pizzu se smetanou, česnekem a špenátem a navrch jsem si objednala slaninu, byla exkluzivní, ale ty následky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
ještě bych měla žehlit... já na to vždycky vlítnu, pak jsem na sebe pyšná a dávám si předsevzetí, že už takovou obludnou hromadu mít nikdy nebudu a zase se s ní peru... tak teď se blížím ke sněžce, ale chtěla bych říp a nebo nic... :confused:
6. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
na car apolinář je veselo... jsem tam teď ze zvědavosti číhla.. :fearful:
6. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
čau holky jestli se přes noc nezadusim tak juknu zítra.Je to pořád strašný
6. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
ty jo, aann, tak to ti přeju, ať na nás zítra jukneš :wink: :wink: a už se nedusíš, to je hrůza... já měla asi před 10 lety zápal plic a pak jsem měla asi rok kašel, to bylo strašný... natož se takhle dusit...
6. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
koukám, že už to tady šlo spát, tak se jdu koukat asi na telku :wink: uvidím, tak papa a klidný pracovní týden :wink:

aann, kdy ty začneš odpočívat, co?????
6. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
ahoj, nakukuju.
Aann - co to mas - nejaka dychvicnost nebo co? :confounded: hlavne at jste s malym ok.
Zlatko ahoj - co ty po vecerejsim tel.dni? :grinning:
6. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
ja si davam sklenku Ryzlinku a je mi blaze. Vzpomela jsem si na tebe, taky jsem zehlila - ted momentalne zadne kilim., snad mi to vydrzi :grinning: :grinning: pcha - pockejme za par dni :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
hola la - tady nikdo? :confused: tak brou a uspesny tyden!
6. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
čauky mur :wink: ty jsi takový noční pták :grinning:
6. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
mur, dneska to s tím telefonováním bylo ok, to se tak občas sejde :wink:
6. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
mur, tak si budeme fandit, aby se nás kilimanžáro vyhnulo, jo? :wink:

tak už jsem tě nestihla, tak dobrou a týden v poho :wink:
6. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
tak nic, vypínám a páááááá páááááá zítra :wink:
6. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
ahoj zlat
6. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
mijime se, hezk odpocivej s pumprdlikama! pa
6. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
čau holky tak noc jsem vydejchala,ale nic moc.Tak mi aspoň dneska toho spratečka ukážou jak je uvelebenej.
Jinak jsem od zítřka celý týden od rána do večera v práci a zářím končim-jsem si teď řekla nebo jsem nebudu aspoň lézt na celý týden
7. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahoj Mur měla by si nám už hlásit taky doktora,né? Imunologie je přece hotová
7. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
Já jsem u vás v partě taky s Kilimánžárem,protože se mi taky nedaří v mezi čase žehlit :frowning2:
7. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
mur, tak to se teda opravdu míjíme :wink: taky se měj :confused:
7. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
aann, jsi strašně hyper... přes pupek nevidíš, ale makáš jako šílenkyně... nechápu, kde bereš energii... :pensive: :astonished:
7. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
aann, tak to je fajn, jsme tady samý kilimanžárky :grinning: až budeme všechny těhu a budeme chtít jinou diskusi, tak si založíme kilimanžárky v pohodě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a všechny do jedné přejdeme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
no nic, jdu se nachystat na pochod, dneska se mi ale vůbec nechce, nějak je mi blivno, ale netuším z čeho... :unamused: a je to jen pocit, výbornej pocit :unamused:
7. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
holky, tak letím a zase se ukážu, pááá :slight_smile:
7. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Tak ségra už mi psala,že blinká :pensive: ,chudák
7. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
ahoj, jdu skaknout na postu a do lekarny a doctu Vas.
Aann - doktora mam za sebou, nevyzvednutej prednison v kapse, rozhoduju se, kdy zacnu ladovat.
Jinak u nas stale plati po novem roce, do te doby to neresim.
A segra co? blinka,jo? ta je ale nejak v pocatku, ne?
Musim padit,jinak mi zavrou :angry:
7. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Mur a jak dlouho před umělkem se budeš cpát tim prednisonem
Ségra je cca 8tt
7. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
jsem tady, lekarnu jsem vynechala - omlouvam to tim, ze s tim co mam na hlave do lekarny proste nemuzu!! :grinning: az se dam do pohody, pak vyrazim.
Skoda, ze je venku az dnes aspon trochu slusne a ja pomazu do prace bleeeeeeeeeee

Jo Aann - ja ten prednison mam na 2-3mes a pak znovu imuno..
7. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.