• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
kdepak je Len - dnes tady jeste nebyla, ne? huhuuuuuuuuu
7. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
aann, tak to asi bude ségra těhu,co? ale nezávidím, není o co stát... už 8tt?! to to letí!!!
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
mur, to je nějaký na dýl, co? tak hlavně, že to bude mít výsledek :wink:

lenka si šetří příspěvky, hlásila, že bude s 20000 příspěvkem hlásit //, tak aby nemusela testit moc brzo :grinning:
7. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
tak nic, musím letět za mámou do práce, potřebuju si něco vyzvednout a okopírovat. tak zatím a odpolko, jestli zase nevytuhnu, tak jsem tu :wink: :wink:
7. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
no to vim, psala, ale mela to vypocitany na 19denne :grinning: je skoro poledne a ona nikde :grinning:
je, ja nezdravila ajoj!
7. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
mur, ahoj :wink:
7. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
jo, tak jestli nepřešvihla kvótu a teď si u pc kouše nehty. počkej, aspoň jako cenu útěchy ti pošle ip, to se do příspěvků nepočítá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pa zlato :grinning:
mur, ty máš tenhle týden odpolku?
7. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
jj, mam :sunglasses:
7. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
radejií bych teda vyzehlila vsem ty hory Říp,a le neda se svítit :grinning: :cry:
7. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
ahoj holky ,mě v noci bylo hodně špatně a i ted mi píchá v břiše až do zad ...neni to tak hrozný ,ale rejpne mi tam sem tam pěkně ,bylo mi blbě jako od žaludku a točila se mi hlava ,no hnus ..nevim co mi je ..ale na těhu to nevypadá ani omylem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
huhuuuu
7. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
mizim zase do postele holky je mi blbě .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mur díky za sms kočičko,jdu zavést utroš a čekat až mi bude lépe ,nějak jsem i oplaskla mám -4kg ,nevim co se ve mě děje..jsem rozklepaná jak startka a blbě se mi dýchá ,no fakt nevim,tak se tu opatrujte,mě to IVF snad zabije :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
7. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
nestahuj katata!
7. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
krasne nam odplaskavas :grinning: s tim dychynim to mela vcera Aann - tak at je vse O.K.
papa
7. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj!
čekám na foto Lorence :sweat_smile: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
3???????
Tak jsem teprv dorazila.Tak chlapeček naprosto v pořádku pořád seděl a zíval.Dneska už mi genetička napsala papíry do porodnice na 30tt,aby už mě kontrolovali jestli je hlavička dole :confused: já na ní čuměla jak vejr jak to letí.
Jinak ségra čeká :astonished: :astonished: je 6tt ne 8 prý se to u dl.protokolu počítá jinak nebo co.

pak jsem si jela pro ty lahvičky už dorazili.Vešla jsem do toho obchůdku a byla jsem zase jak v transu
7. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Holky pana Lorence tam hodim až bude klídek,ale nejdřív tak o víkendu,protože jsem od zítřka od rána do večera v rachotě .
7. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
aann, nazdárek, my na tebe čekaly, až si nás najdeš, víš?????
7. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
super, že je píďa ok :wink: ale dáváme ti max do neděle, takhle nás napínat, není ti hanba? to radši půjdeš pracovat, to jsi ale kámoška.... :confounded: :astonished: :pensive:
7. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
aann, dlouhý se počítá myslím opu - 2 týdny nejsem si jista, ale myslím, že opu a ne et, jo je to opu, teď jsem koukala na sebe :wink:
7. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
aann, proto se do obchodu neodvažuju :grinning:
7. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ann, tak super, že je pan Lorenc v pořádku :wink:
Tu 3.stranu máš za trest, už jsem byla jak na trní, kde jsi.

Ségře velká gratulace, už se hodila trochu do klidu, když to má posvěcený z CARu :sweat_smile: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
tak jsem se přiblížila vypnout bedýnku, dobrou noc :wink:
7. zář 2009 ve 23:27  • Odpověz
Přeji krásné ráno :wink:
8. zář 2009 v 07:01  • Odpověz
kuk, tety, přeju dobré ráno :wink:
8. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
tak tady se pracuje nebo lenoší, tak já se jdu chystat na prochajdu, zatím papíček :sunglasses:
8. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
ahoj holky dneska je mi už dobře ,jen jsem trochu spocená .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
divný stavy mám pocit že z neděle na pondělí ve mě nastoupila úklidová četa a zlikvidovala nepřítele :confused: :confused: :confused:
8. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.