• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jéééé, návrat ztracené dcery :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
leni, nestraš, to je tím, jak se moc po tom transferu pozorujeme... to bude gut :dizzy_face:
8. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
nene vlásko já se vůbec nepozorovala m,naopak byla jsem tentokrát ve velkém klidu ..ale co nějak to dopadne ..kostky jsou přeci už pár dní vrženy .. :sunglasses:
8. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
tak holky zveselůa slunko svítí ,ale je zima jako prase ,tak se vlásko pěkně oblíkni na prochandu ..
8. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
ani nevíte jak jsem ráda že je mi už dobře ..no fuj tajbl ...smějou se tady na mě 2venušiny tak vás opustim a dojdu je cvrnknout na svoje místečko a chvíli poležim..
8. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
to máš pravdu, leni.. jak to dopadne už je dáno. :pensive:

já do té zimy musím, šelma už je nedočkavá, tak já letím zatím papíček :wink:
8. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
jasně mami, beru si mikinu a tepláky s dlouhejma nohavicema, ty ustřižený, ve kterých se tak dobře machrovalo jsem uklidila na příští rok... :wink:
8. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
čau děvuchy.Na fotce je vidět obličejíček a na makovičce černá skvrna od toho UTZ,protože se za 20min vůbec nechtěl pohnout. Nad hlavou má málo plodový vody tak proto ten flekanec.A proto mě tlačí taky na tu bránici.
Dneska jsem měla zase pochodovací noc a doufám,že už se pecivál nějak přetočí
8. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
ahoj kocandy, docitam.
Super Leni, ze je ti lip!
Zima neni tak hrozna - souzeno na balkone :grinning: ale taky se priobliknu :pensive: obloha vymetena- proste babi leto.
Varim polivku a razim do terenu, dnes mam pred praci navstevku.
Zlatko - tys machrovala v gatich,jo?
Aann - super kontrolka!
8. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
jsem tady sama a lidí jak najebáno :rolling_eyes: třeba toho chlapečka zklepu níž :dizzy_face:
8. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
aann - uz se na to vyprdni. jinak to j ficak, prej kontrolka do porodky. to cucim, jak to lti.
tak papa a uspesny den vsem!
8. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
aan jo chtělo by ho to drobet zklepnout jsi teprve ve 23tt,to je nejblbější období na dýchání do toho 7měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak jsem si koupila nové boty na sucháč ,takový levný a zajímavý šlupky a záclony na chatu ..jen se mi udělá líp ,už jsou peníze v prdeli :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
ale zase zkrášluješ sebe i chatku :wink:
8. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
chichi, převezla jsem tě, šla jsem jen v triku s dlouhým rukávem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
aann, já hned koukala do alba a ty nám jen popisuješ foto, na který čučíš, jo??? no tak my se podíváme až o víkendu, no... :confused:
8. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
zlatko já se málem v těch 9hodin už upekla a to ráno byla pěkná kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no jo chatu ,ale č. 1 páč jsou tam ošklivý okna krátká záclonka je sice pěkná ,ale nezakryje co by měla ,tak jsem u čongů pořídila záclonku fešnou a ted to peru a čekam co z ní zbyde ,byla tam šíleně zohybaná tak jsem jí vyprala a uvidim jestli se vyvěsí ..
8. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
vlásko já taky jako blbec čuměla k aan do alba :rolling_eyes:
8. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
mur, jasně, že machruju v gatích :grinning: a dneska teda v teplácách :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
aann, nikam ho neklepej, abys ho nevyklepala, na to máš ještě času habakuk!!!!!!!!!
8. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
čus leni, taky jak pako si čuměla, jo? tak to aspoň nejsem sama... si z nás dělá šprťouchlata, holka jedna ušatá!!!

jinak počasí klasika, ráno klendra a okolo poledního na trencle...

jak dopadla záclonka, celá???? :grinning:
8. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
leni, fofrovala jsi přašulky? já dneska taky... nakoukla jsem ke kámošce do prádla a už jsem potřebovala šatky, dostala zboží... tak si k nim koupím černé legíny a budu machrovat zase v jiným modelu :grinning: doufám, že mi to manža nezkritizuje, to by mě mrzelo, nebyla to žádná láce...
8. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
čus záclonky přežily a jsou pěkné tak jsem je pověsila a snad se to vyvěsí ..mě je furt kosa v bytě to je hnus dámy ,..dneska jsem koukala do masny a lahůdkářství kam v případě neůspěchu půjdu žebrat o práci nevypadá to zle ..prac.doba od 8 do 20hod. takže prodavajdy od 7hod. myslim.
8. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
teď si ty šaty hrotím, jestli to nebyla kravina. no uvidím, co na to manža, kdyžtak to půjdu vrátit... a vyměnit za něco jinýho...
8. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
mě se líbila na těhukuřbě taková halena ,pod kozenkama volná a s kapsama a k tomu měla kalhoty ..to bylo moc pěkný i v pokročilém těhu ..ty kalhoty měla normoš s tim těhu nápletem
8. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
já teď topím přes okna - otevřela jsem všechny a větrám, jde sem aspoň z venku teplo. vyhodila jsem peřiny, ať se provětrají, to mám ráda :grinning:

leni, super, že záclonky přežily :grinning:

šla bys do masny? a co ten dráček?

budu muset vyrazit na výzvědy, co mají v obchodech, vím prd...
8. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
nevim tam vim že berou hned tak bych se pokusila jít tam a třeba to tam neni tak hrozný ...v lahůdkářství a mimo to můžu zkusit i jinam dát životopis ..jsou na to 3měsíce najít něco inšejšího ..počkam do neděle to udělam poslední test a pak v pondělí jdu se pozeptat s výučním listem .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
jo, jinak jsem už vytočená, už mám asi měsíc zalehlý levý ucho, tak zítra jdu na orl, doufám, že mi s tím něco udělají, je to nepříjemný jako blasen...
8. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
jak poslední test? budeš testit ve čtvrtek? 10 den od et? nebo jak to máš v plánu, moment, koukám na počet příšpěvků... :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
jo ve čtvrtek zahlásim hned po ránu ..at mohu svobodně psát .. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
doufám, že nebudeš přesně dodržovat ty příspěvky, to bys totiž měla na dnešek a zítřek už jen 18... :rolling_eyes:

piš, piš, piš nebo tě sní myš :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.