• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aann, dík za radu, aspoň na ně nebudu koukat jako jelito :sweat_smile:

to neva, přece nebude kluk prcek, že?

tak nabírej, dobrou :wink:
8. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
tak zase dobrý ráno :wink: dneska mě čeká orl, jak mi pořád zaléhá to ucho, dost mě to štve, tak snad to je jen banalita... :pensive:
9. zář 2009 v 07:25  • Odpověz
čau hlavně jim nahlaš,že seš těhule,aby s tebou nedělali nějaký hokusy pokusy :confounded:
9. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
čus!
Makám jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ann, tak to už je chlapeček krásnej, víc jak půl kila - paráda :wink: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Zlatko, jak píše Ann, hlavně ať s Tebou neexperimentují, hned pumprdlíky nahlaš :sweat_smile: :grinning:
9. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Koukám, že Len vzala to testování a příspěvky vážně a má už jen 4,tak si je šetří :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
ále prd velebnosti,dneska jsem testla a nic ...takže ohnostroj se nekoná ...zkusim ještě testnout za pár dní pokud mě nepředběhne mrcha a končim .. :wink:
9. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
kathy nejsem tu páč ležim v posteli je mi špatně ,hrozně slabo a bolí mi hlava ...na příspěvky seru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tak se držte holčičky,smutná nejsem ,jsem jenom hrozně unavená ,asi mi nedělají dobře ty líky ,tak jestli to neni k tomu tak at to vysadí a prdim na věc ..
9. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
čus babule, tak tady mám na návštěvce fan, tak dorazím až později. ucho je v poho, ale zaléhá mi pořád, to je asi těma těhu stavama...

tak se zjevím někdy odpolko... páááá
9. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
cago orlove a ostatni :grinning:
zdravim pri tak hezkem dni - ja zase mizim do prace, bleeeeeeeeeeee
Len prekrocila magickou 20000 a nic - no comment :zipper_mouth:
zitra si jdu orazit do kina s kamoskou - tak jeden svetly bodik v tomto tydnu :grinning:
drzte se
Jo Zlatu - pozdravuj :grinning: v Fan :wink:
9. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
mur :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hezký no coment :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: horší to bude s vladísem holky mě švihne vám řikam
9. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
No hrozný......co pak za to můžeš nebo co? :rolling_eyes:
9. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
aan udělala jsem si na to frapé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a třeba mi švihne než přijde z práce natěšenej z testem
9. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
on nebude křičet ,právě naopak ...a to je ještě horší ..
9. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
tak peru novou záclonku,aby se pak vyvěsila ,je na okně moc pěkná tak aspon z něčeho mám radost...kafíko mám pěkně sladké ,aby mě to vpružilo
9. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
aan a kdyže dodáš lorence?pořád koukám a nic a vláska by taky mohla hodit své ploché bříško at to můžem porovnávat jak to roste ..
9. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Len asi až o víkendu nebo až budu mít trochu času :wink: Nebo ve 2 ráno to se zase budim a stěhuju se dolu na sedačku
9. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
herle holky kde jste to tenkrát vyhrabaly ,myslím že mur ,adroska a kačku 000,chtěla jsem se podívat na fotečky
9. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
tak odešla skoro švagrová a mezitim přišel a odešel vladís a snad nic nepoznal ...achjo ..jsem jí taky nepotěšila ,jsem jí řekla že tetra ,která hovoří s mimozemským aštarem šeranem řekla že já nebudu mít děti tak že ani brácha a ani se nebude ženit ..tak na mě koukala...tak řikam ,tak mu nebeskýmu bratrovi musíš dokázat že se mýlil...holky my máme v rodině samý exoty ,ale bohužel jí to zatim vychází a to mě dobře točí ..
9. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
teta ne tetra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
leni, takovou chytrou tetu mít v rodině, tak vlastně nemusím nic řešit, zeptám se a ona ví :confounded: :confounded: :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
zlatko jo to si nevybereš ..už mi zase prozvání ta pinda krinda ..tak jsem jí napslaa at se jde léčit ,no je toto možné? včera slibovala že už dá pokoj a dneska zase najela na prozváněčky ,kurna třeba je to nějakej nápadník a já o tom nevim :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
leni, jaká pinda? od sousedů? bych se jí podívala na ciferní, krindě jedný... :rolling_eyes:
9. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
no já si myslim že je to ona jinak nevim
9. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
zlatí a jak je?
9. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
ty jo, rozplácla jsem se k telce.. a nikam se mi nechce a to jsem slíbila, že zajdu s partičkou ze sokola po volejbale do hospůdky. na volejbal nebudu chodit, ale protože je dneska první po prázdninách, tak budeme v hospě v hojném počtu :wink:
9. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
a partička v hospo nehulí?zlatko se ti divim že se ti chce ,mě se nechce nikam..to jsou v telce pořady koukala jsem na tetování a pak hádej kdo jsem ..achjo ,ty nás teda krmí ,odmítám koukat na poštu pro tebe ,to vypínám telku ,na tyhle dojáky nemám nerva.. :rolling_eyes:
9. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
čus, jsem zpět z restaurantu, docela to šlo, jen mě trochu bolí nos, jak jsem byla na tom orl, tak mi něco dělala s nosem resp. nějakejma žilkama, abych nesmrkala i krev, tak od jejího zásahu neustále smrkám a je to snad ještě horší...

jinak leni, hospa má nekuřáckou místnost, kouří se akorát u výčepu. takže teď mi to neva, ale dřív to byl opruz, páč z té nekuřácké se chodilo ke stolku u dámských záchodů, no potupa...

dobrý bylo, že jsme se s jednou "sestrou sokolkou" sešly už před devátou, jinak holky dorazily až ve 3/4 na deset a to bych fakt už nikam nešla.

tak to by byl krátký zpravodaj sestry sokolky :wink: papa a dobrou noc :grinning:
9. zář 2009 ve 23:48  • Odpověz
ahoj holky hezký den přeju ,slunce svítí,ale je tam kosa
10. zář 2009 v 07:25  • Odpověz
ahoj, ahoj, ahoj, tak dneska lenoším, po včerejšku jsem ještě pořád nějaká uondaná...

čus leni, jak je?
10. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.