• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
mur zlato jo jedem do podolí ..aha tak jen spermie a krve a jak teda zjistí alergie na sperma bez poševních stěrů ... :confused: :confused: :confused: no tak jsme přeobjednaný byla pani hodná a dala nás na 26.10. nemusíme čekat další 2měsíce ..tak pa holky byli jsme na véče ,byla dobrá ....tak pa zítra jedem na chatu ..
11. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
tak v 6.45 jsem vypadla z baráku a 23.15 jsem dorazila.Opravdu hrozně zodpovědná matka :wink:
11. zář 2009 ve 23:24  • Odpověz
aan někdy je třeba vypadnout ,jinak máme totál zavirovanej počítač,takže se budem snažit dát dokupy ten co je ted odloženej vedle a tenhle se musí komplet přeformátovat ,to musí někomu dát ,páč my dva jsme antikompaři ..ta je to nějaká ertotika a furt se to množí ..antivir to jen zablokuje ,ale nevyléčí ..já tomu fakt nerozumim.takže dneska proběhl kontrolní test ,12den negativní..ani duch ,ani prd ..v b řiše se chystá mrcha ,ale dokud nevysadim, budu trpět jako vždycky ..
12. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
tady jasně vidíte že to slovo neumim ani napísat ,že mi to fakt nic neříká ..jinak včera po 2,5 pivech docela dobrej spánek ,po dlouhé době..dneska a zítra se budu dávat psycho do kupy na chození a žebrání o práci ,blé už ted se mi chce z toho blít.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jinak ještě netušim jak tělo bude reagovat na vysazení včech těch hormonů...mur tebe jsem se chtěla zeptat a jak dlouho trvá celé to vyšetření?
12. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
čau cácoro kdy odjíždíte
12. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
co doma klídek?
12. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
vladís spí ..koukala jsem na ten mail ..blé hnus ..husí kůže
12. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
co je za hnus-víš co máš s tim dělat ty Růženo
12. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
jdu vařit ségoš
12. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
ta depresivní hudba růženko .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty asi nevíš že v tom bydlim co? :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
mám vaříno gulage ze včera ...a až si koupim haluškovač udělam uzeno zelo haluško
12. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
jako ten mail je sqvěle vymyšlenej ,to je super ,ale hodí tě to teda do jiné dimenze ..asi jsi mě špatně pochopila že blééé :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
a kdy pojedem? až se vladís vychrní já napsala zatim dopis a a taky sjedem do Obi musíme nakoupit ještě barvy na dřevěnku ,ještě zbývaj okna ,včera jsem tmelila ..bože já byla jak dobytek ..uděláme v tmavě hnědém plášti chaty světle hnědá okna ,štít je taky světlej ,at to vynikne ..záclonka je tam super ..fakt se mi tam docela líbí ..asi tě napadne proč se teda kupovala za druhá ..tam je vše hotovo,tady by se muselo přistavět a opravit a kdo? nejsou na to lidi .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a furt to bude dřevěnka ..
12. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
nebuď cimprlich-včera jsem sledovala discokurz-to je strašný
Už máš vybranou nějakou práci kam zamíříš?
12. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
včera jsem potkala známou tak mi ušetřila kroky že tam ne ...vim jen že berou v lahůdkách v penny,ale zkusim prostě obejít pár krámů třeba i s hadrama,spíš si myslim ,že je to zbytečný ,ale musim to nějak přežít a mam si dát životopis do dráčiku ,ale tam chtěj kurvy udělat pracovku do 22hod.chápeš to v hračkách v našem zapadákově :rolling_eyes:
12. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
v dráčiku je to taky docela opruz přestavujou pořád regály ..asi aby nutili lidi hledat jinej smysl v tom nevidim..
12. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
stejně zase skončim u žrádla jako vždycky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..no to je jedno někam musim vypadnout a peníze se hodí ..
12. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
doufám že až vysadim ty hormony že nebudu jak fetka vyklepaná co? mátes tim někdo zkušenosti?
12. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
jinak příští víkend jedem do Ústí nad Labem...k sestřence ,chudáci vymalovali celej barák kvůli naší návštěvě ..blázni ..
12. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
tak mizim,jdu se ošlechtit a sbalit papu na chajdu ..tak zítra holky moje ,doufám že se ten křáp nesekne totál..
12. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
ahoj, ahoj, ahoj, tak jsem včera měla nějaký frčák. po prochajdě jsem se konečně pustila do toho smaženého květáku, byla to mňamka, ale osíračka na 2 hodiny a slupnutý za 15 minut.. klasika, vaření :confounded: pak jsem vytuhla a pak jsem byla v krámu, kámoška jela dřív na víkend, tam jsem se za 3,5 hodiny nezastavila... pak jsem si zaskočila na jeden burčáček a pak jsem doma vytuhla až do rána. spala jsem přes 12 hodin, potřebovala jsem to po tom včerejším tanci.

tak teď vás rychle dočtu, ať vím, co se tady dějě nového :wink:
12. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
páčko.A z ničeho jsem vyklepaná nebyla,ale na mě to působí úplně jinak
12. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
leni, tak já si ten tvůj termín smažu, mám ho v telefonu, že se uvidíme, tak teda ne, co? hele, já byla u kartářky a taky se nějak neděje to, co mi předpověděla, měla jsem otěhotnět v září před 2 rokama a o žádných komplikacích nemluvila... takže ona ta předpověď nemusí vždycky vyjít nebo si jí můžeš svým chováním částečně ovlivnit... si myslím...

katy, se nedivím, aklimatizace po takovém volníku, co? :wink: a ten včelín a ještě povinnosti doma... a jak dopadlo kino? já na tebe asi myslela, protože jsem už chrupala :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

čus fan, že se taky ukážeš!!! tak po víkendu hned hoď hlášku, jak to probíhalo a jaký to bylo, jo? tak pronatal odkládáš? ale se ti nedivím, jak tě pořád zlobí to ucho, když to není ono, tak není kam spěchat. ty jo, to je budete okukovat, musí to být náročný, ještě se tam nějaký rodiny poperou, protože budou chtít to stejné...
12. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
mur, ať ti ten prac. víkend uteče, je vidět, že to bereš sportovně :wink:

leni, tak to je fajn, že nemusíte čekat zase tak dlouho :wink:

aann, ty jsi ale šílenec... ale občas to je potřeba :wink:
12. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Fan-měla si zkusit tu svíčku co prodávaj v lékárně-to ti může pomoct.A hned se ozvy jak jste se představili na tom srazíku
12. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
čauky ann :wink:
12. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
tak my jsme už po obědě a já se jdu natáhnout, papa zatím :wink:
12. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
my už jsme taky po O a jedu za maminou ať mi zkrátí vlasy.Ta bude zase na mrtvici
12. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
jak to? :wink: já jsem se vychrupala, byli jsme na pidiprocházce a zase vegetím... já jdu ke kadeřnici v pondělí, už se těším, mám odrosty jako blasen :confused:
12. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
sobota skoro v trapu, to to uteče, když člověk půlku prochrní.. no nic, v telce dneska taky budou dávat prdlajs...
12. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.