• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak jsem se vrátila jako krasavice přelíbezná.V telce nic nedávaj??? No žehlit určitě nepůjdu tak jdu nakrmit aspoň pana Lorence
12. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj, jsem doma.
Len - to vysetreni trva jen tak dlouho nez ti nabrou krev a chlap crcne do zkumavky. Na rano je objednano vice paru a zalezi jen na tom v jakem poradi dojedes, podle toho jde na radu. po odberu zase sedis v cekarne a pak si te vola bud Madar nebo jina doktorka, mluvi s vami cca pul hodky az hodku. Jsou tam na to sami dva, tak si predstav, ze ses jako 8.par na rade a vynasob to dejme tomu pul hodkou - tak cekas jen 3.5 hodky nez se dostanes na pohovor..
my to vychytali - prijeli jsem tam pozde, pac jsme to nemohli najit (to vis - my vidlaci :grinning: ) a sestra me vzala hned na krev i kabinka byla volna a na Mudra jsme cekali asi hodku...
12. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
dobré ráno
jak je mým dobrým zvykem tak jsem zase nechrápala.tak jdu teda něco dělat
13. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
kukuk :wink: tak jsem na skok taky tady, jedu k našim na obídek, ale zatím nemám vůbec hlad...

aann, ty jsi ale ranní strašidlo :grinning: já zase spací sůva... tak si vyber... a není ti od toho nedostatku spánku zle?
13. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
zlatko zle mi neni,ale panu Lorencovi řikám kdyby byl tak laskav a až se teda narodí tak ať mě nechá spát aspoň potom
13. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
chichi, to jsem zvědavá, jak to dopadne. nechal tě tvůj velkem mladej aspoň pak vyspat??? ty jo, přála bych ti to :slight_smile:
13. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
musím končit, letím na oběd k našim, papapa
13. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
S Jakubem jsem právě vůbec nespala,myslela jsem,že po 3.nedělích skočim z okna tak začal spát se mnou v posteli a od té doby byla postýlka klec na hračky.a nikdy jsem nechápala jak někdo může říct jak tenhle věk (jako miminko) je nejlepší pro mě v žádnéééém přííípadě
13. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
V 15.20 jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
jdu v poločase žehlení juknout,nejhorší mám za sebou.Tady nic tak zase mažu
13. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
tak mám hotovo a jdu si teda nalakovat nehýtky tak pa
13. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
pic holky tak jsme dojeli z chaty a já si rovnou stoupla k žehlicímu prknu a ted posloucham super zpěvy..kathy mám z tebe moc velikánskou radost ... :wink: :wink: :wink: :wink: ,včera na chatě byl obr mega pavouk a myslel si že ho nevidim... :rolling_eyes: ,měla jsem málem zástavu z hajzla ,ještě že nejsem v jináči ,páč bych tutovka potratila ..
13. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
tak jsem dneska do sebe nacpala poslední léky a zítra volam do car a pak jdu obíhat město ..
13. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
tak pa holky ,mizim k telce .tak zítra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
jo hlásim,je koupená hrazda ,je pěkná hraje a je za 450kč ,takže super,je z tesca vyšla lacinějc než z netu.ale můžu vám říct ,že mi vůbec nebylo dobře to kupovat a dost mě to vzalo ..myslela jsem si ,že nezávidim nikomu ,ale asi jo holky ..tohle mě dostalo ,že kupuju dárek jinýmu dítěti :frowning2:
13. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
ahoj, jsem doma, jdu dist, co jste tady naplkaly :grinning:
13. zář 2009 ve 23:07  • Odpověz
no moc jste toho nepokecaly, len - pro koho mas tu hrazdu? pro vyhuldu? :confused:
nebud smutna, nam je souzeny jaro, no....
sem dneska spocetla, ze tento mesic nas cekaji vyssi vydaje jak prijmy, je to ale mazec holky... jesteze tak moc neresime vanoce :grinning: by me z toho asi piclo :rolling_eyes:
13. zář 2009 ve 23:11  • Odpověz
se furt lavam, kdy zacit zobat ten prednison, vubec se mi do toho nechce.... chtela bych byt vzorna a nepozivat u toho vinko...ale nevim nevim, dat si decku dve po praci, kdy prijedu pomalu vynervena z udalosti dne a ted bez niceho...
no uvidime
13. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz
jinak Kathy - taky se raduju :sweat_smile: podej hlaseni, jasan? :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 23:13  • Odpověz
Aann - obdivuju tvuj nespanek - ja bych byla na kavalci furt :grinning:
Zlatko - co obidek?
13. zář 2009 ve 23:14  • Odpověz
holky, poradte - co koupit skoro 2,5 lete holcicce? .....cekame navstevu :dizzy_face: jinak brou
14. zář 2009 v 00:10  • Odpověz
čus holky a co mur klasika -panenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,plyšáček a už nevim :grinning: :grinning: :grinning: ,jo hrazda byla pro kuřbu ,psala v pátek že pošle mail ,asi s fotkama a dodnes nic ..mám chutě jí taky nasrat ..neřikam ,že nemá časkdyž má mimino ,ale ten její má covolenou ,tak snad má chvilku .. :rolling_eyes:
14. zář 2009 v 07:28  • Odpověz
u nás venku hnus ,psa by nevyhnal a já klasika ...poptávka po práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,vždycky jdu když leje
14. zář 2009 v 07:29  • Odpověz
taky přeju dobrý ráno :wink:

včera jsem byla u našich, dorazila domů a padla za vlast a když jsem se probudila, tak než jsem stihla zapnout pc, padnul za vlast manža :grinning:

za chvíli mažu na prochajdu a pak na zkrášlení - objednala jsem se na melír :wink:
14. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
aann, teda tak ty jsi byla nespavec už i předtím, tak to se těšíš, co? :confused:

taková včelka pilná jsi včera byla? :wink:
14. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
leni, se nedivím, to není závist, si myslím... já poslední 3 roky všechny mimina bojkotuju, jediný, kde jsem se musela překonat byla neteř, ale nedělalo mi to dobře i tak.
14. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
mur, ty jsi taková kalkulačka, jo? :wink: ty výdaje, to je humus... to se asi všechny shodnem... a co vánoce, jsme už velký :wink:

jinak decka-dvě snad neva, ne?

my byli u známých, mají dvouletou holčičku, koupila jsem jí takový plastový košík - jako nákupní a v tom bylo nádobíčko, moc se jí to líbilo :wink: a stálo to jen 199 Kč :grinning:

no nic, jdu vystrčit hlavu z okna a vyrazím se pesem, čauky :wink:
14. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
čus lidi tak jsem z5 ,vše na hovno ,místo je obsazeno dneska jim nastoupila nějaká pipina ,vzla si na mě kontakt ,že se jim to tam střídá a pak ještě v bille si na mě vzali kontakt ,že prej možná do lahůdek ..ale zato jsem potkala nějakého kluka tak kolem 20let hezkýho a oslovil mě ,já myslela že se zeptá na cestu a on ,že prej by mě rád pozval na kus řeči .. :confused: :confused: :confused: :confused: tak holky ,nevypadam ještě tak zle ,tak doboš ..ačkoliv jsem se smíchem odmítla ,potěšil chlapec :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobré dopoledne co nového?
14. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Proč si jako odmítla,když se doma nudíš??? :wink:
14. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.