• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Mur nádobíčko dobrý nápad nebo tu sadu na písek
Jinak ten prednison stačí jíst 3 měsíce před umělkem nebo jaký máš naordinovaný dávky
14. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Ahoj zenske ,jen tak v rychlosti.
Tak prvni vikend je za nami a nabylo tp tak hrozne .
Prava ,pediarie,psychologie .
17.9 se jedeme podivat do deckeho domava v Kladne a pak nas ceka dalsi vikend a pohovor s psychologem a pak jeste nejaky dalsi pohovor a pak budeme cekat par let nez se ozve telefon ,ze si mame prijit pro prcka ....
Tak tod vse ..jedu na masaz a pak pro sestru na nadrazi ..budu mit doma neter a synovce ,tesim se moooc
Tak se opatrujte a az bude zase neco noveho tak se ozvu pa pa
14. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Fan-KUP SI TU SVIČKU DO UCHA-už jsem ti to psala,ale asi nedočítáš :wink:
14. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj holky
Fan - tak uz to mate za sebou...no a tvuj dojem - krome toho, ze to nebylo tak strasne? :confused:
Nadobicko - dobry napad, diky za tip.
Aann - s tim Prednisonem vim vse co treba, ale jak jsem psala nejak se mi do toho nechce :grinning:
14. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
Len - ty mas teda zazitky s klukem jednim usatym :grinning: :grinning: :grinning:
jdu neco delat, ale budu jukat.
pa
14. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
aan si blázen ,ten mě chtěl normálně ojet tenm kluk ,na řeči by došklo až by mě pomlouval po mé rodné vsi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,zase tak moc se nenudim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,byla tu kámoška a přemýšlim jestli budu vařit ,ale prdim na to ,jo aan a ty halušky ..kdybys to viděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já nadávala
14. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
vyplavaly svině hned a nevařily se jakou dobu tak jsem to ochutnala ,bylo to syrový a pak za chvíli už to bylo moc ,já nevim ,ta voda předtim vařila dlouho .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě jsem to neodhadla a pak to bylo blemcavý a slepený a blé,jako jkíst se to dá ,ale mě ta konzistence natahuje .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
čus, jsem tady od kadeřnice, namelírovaná a ošmikala mě asi o takových 8 cm, aspoň si ty moje ucouraný konečky nebudu muset ještě víc ničit fénem. klíďo bych brala i mikádo, ale to by ona asi nepřežila, už plakala nad tímhle zkracováním :grinning:

a co tady?

leni, tak uvidíš, jak se pipi ukáže, třeba ti už ve středu zavolají, ať nastoupíš :grinning: a se nediv, že tě mladík osloví, ale bacha, aby ti nezamotal hlavu :grinning: já včera chvíli koukala na film na nově Nevěrná a tam se taky vdaná paní zamilovala do mladšího, ale jí to sebralo strašně :grinning: neviděla jsem to celý, dávali to pozdě, ale i ten začátek byl pěknej :wink: ale nebezpečnej, byl to kus sympaťáka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aann, tak u nás takhle, co ty????
14. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
fan, tak to je príma, další krok za váma :sunglasses:
14. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
zlatko já už na tuhle mládež nejsem ,já pasu po vyšších cílích ..prachy a životní jistoty :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
leni, proč by tě jako pomlouval??? byste dali kafe, ne??? nebo aspoň na začátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak čtu, tak to by snad byl lepší pokec s mlaďochem než halušky :grinning:
14. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
ale zlatko ty jsi vážně tak naivní?kterej chlap chce jenom kecat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak pokecat prostěradlo blázínku ..kdepak to jsem zkoušela tyhle hazardy před pár lety :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ty jo ted jsem odrazila další ženskou ze zdravotní pojištovny aještě ke všemu měla děsnej parfém :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a černej zub ve předu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
leni, tak to jo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: životní jistoty jsou někdy taky důležitý...

tak v osm ráno? to by mě fakt asi žádný chlap k šustění neukecal... to ještě spím... a pokecaný prostěradlo, to je dobrá hláška :grinning:

jdu si lehnout, jsem z toho procházkování, sezení v kadeřnictví a nakupování žrádla unavená. v půl pátý mám kafí, tak se jdu aspoň ana 2 hoďky natáhnout. papa zatím :wink:
14. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Len když to člověk umí a umí i maskovat tak mužeš mít oboje :wink: :pensive: ,ale je to strašná pakárna a ještě se do tebe nesmí mlaďoch zabouchnout jinak je to úúúplně v prdeli.Hele tak radši na to ser :wink:

Zlatko za měsíc si necháš znovu zkrátit (jestli ne dřív) o dalších 5 cm.Takhle jsem zkracovala já a jsem nadšená.Mamina mi to teď zkrátila o 2 a byla z toho v depresi

Ty halušky byly z pytliku nebo si hňácala snad těsto???? ´tuky ´tuky na plici
14. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
to mělo být na palici :slight_smile: nevim kdo by ťukal na plíci :confused:
14. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
teď cháluju bábovku s mlíkem tak doufám,že se mi to neodrazí na mých zítřejších testech na cukr
14. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
nechrápat a ještě mít zakázáno žrát tak tak asi už opravdu zešílim
14. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
tuky tuky na plíci bylo dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jasně že z pytlíku nějaká výhodná koupě ..ale nebylo tak jak dlouho ty ksindly vařit a podle toho jak jsi mi řekla se řídit nedalo ,bobku ,to mě teda nevyšlo a manžel řve že už to dneska nechce ,halda uzenýho a 2sklenky dobrého zelíka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,jinak aan na mladíse seru ,mám svejch problémů plný plíce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
a nepište tady o vlasech nebo mě zase veme mánie a budu čihat ...zrovna mi dorůstá horejšek už nosim skřipečky
14. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
aan a nežer to sladký nebo ti vylítne cuker :rolling_eyes: dej si raději sklenici kyselýho zelí ..
14. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
to si mi poradila,abych byla jako náfuka,jo :sweat_smile:
14. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Len byly to vůbec halušky :wink:
14. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
Když to už nechce žrát tak ze zelí udělej zelňačku a uzený dej do fr.brambor,těstovin nebo bramboráku
14. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
ha, strana 3!!!

no to jsou věci...
14. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
aan to nemůžu když je top smíchaný ,myslíš že budu dělat popelku?
14. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
aann, já tam chodím 3x za rok, takže příště v lednu :grinning: ale tuhle dýlku mám fakt ráda. je to pohodlný a líp se to udržuje :grinning:
14. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
čus leni :wink: dočítám akci halušky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
téda, leni, doporučovat místo bábovky zelí, to je tuky, tuky na plíce...
14. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
zlatko halušky nebrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
leni, už tě vidím, jak se s tím osíráš..
14. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.