• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
no ale neměla by cuker v krvi,jenom plyny ve střívkách :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
no jak to meju pod vodovodem ,to zrovna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,nic tu kejdu si sežere ,když to chtěl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
ale to se mi čéče líbí ťuky ťuky na plíce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
koukala jsem na superstar a jsem z toho jakási rozdivočelá .. :confused: nechápu jak to lidi dokážou tam jít a věřit si ..jo a jinak těhukuřba ,nebo spíš ten její poslal fotky ,že je ona dorvaná po porodu jak prase a nemůže odpovídat na sms :zipper_mouth: :fearful: :confused:
14. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
leni, to máš asi pravdu... no, jestli má takový chutě, co mám já, tak já bych se najednou sladkýho užrala... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
je to dobrá hláška :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
mimina je kusanec,je to samej špíček a tmavý po tátovi ,to je jasný že je z toho celej podělanej..tak vladís zatlačil slzu a napsal že mu závidí :rolling_eyes:
14. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
já ti na to nějak nemohla koukat, mareš je otřepanej a trapnej, habera ultratrapák, přepíčená rolinc vypadala jako strašidlo a naondulovanej hejma? nevím...
14. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
hmmm, těhukuřba bude doma hekat a ten její se potentočkuje, co? a bude kmitat jako šroub... to my takový štěstí mít nebudem, co? :pensive:
14. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
jo? myslíš že hajá v natáčkách :confused: :confused: :confused: ,já taky občas od toho musim utéct ,ale to je program v tý telce na co se dívat ,mastili jsme u toho joliky ,co ta naše kathynka ..jakpak drží plůdek :confused: :confused: :confused:
14. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
tý jo mě bolí břicho už aby se to rozjelo to je hnus velebnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
to nevím, ten mi asi vadí ze všech nejmíň... ale máš pravdu, na co koukat... my máme o2 tv, takže máme asi 20 dalších programů, tak tam manža vždycky něco přepne...
14. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
kathynka by měla chodit i spinkat z desetákem mezi kolínkama..taky jsem to měla udělat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak příště :wink:
14. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
viď, katy překvapila... nechme se překvapit :wink:
leni a volalas do caru?
nějak jsem to s tím deseťákem nechytla...
14. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
aby nedávala nohy od sebe ty tululum ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: volala jsem ráno a vysadila jsem všechno
14. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
ty jo jdu si dát algifen na dobrou noc a snad do rána přijde mrcha ...tak se měj pěkně a pozdravuj bobíšky ...a ty nohy od sebe ,aby lépe držela plůdek ,kdybys to nechápala :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
no to snad neva, ne? jak by třeba seděla na wc????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo, tak jsi všechno vysadila? ti bude za chvíli líp, co? a teď teda rok pauza nebo co???? taky jsem vyhrožovala..
14. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
vše až po imunu a to se asi protáhne a pak se uvidí ... :wink: :wink: :wink: :wink: tak pa zlatíčko moje ..všem přeju dobrou noc
14. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
leni dej, a nohy jak chceš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budu pumprdlíky pozdravovat, zítra mě čeká screening, tak už bych to měla ráda za sebou...
14. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
leni, taky dobrou noc :wink: a ať tě blechy štípou celou noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Dobrou holky,co je tady noveho??? :slight_smile:
14. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
dobré ráno
dneska jsem přespalá jako blázen.Vzbudila jsem se ve 4.30 už jsem vykoupaná,zušlechtěná a čekám na půl 7. ať můžu vyrazit na tu chlastačku
15. zář 2009 v 05:51  • Odpověz
čus aan já se z tebe picnu tobě se narodí další workoholik jako jsi ty sama :confused: ,u nás je to zase hnus počasí
15. zář 2009 v 07:18  • Odpověz
čus ann a ahoj leni :wink:

téda, ty se překonáváš :grinning: na jakou chlastačku? jsem zase mimoňka...

tady je taky hnus, nikam se mi nechce, možná se na to i vybodnu a budu se jen chystat na pobíhání po městě...
15. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
tak já mastím, budu tady až zase odpolko, po kontrole, papa
15. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
čus holky já do sebe rvu chleba se salámem a paprikou a to jsem ráno měla myšlenky na hubnutí ,no ale když mám hlad :frowning2: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
vlásko tak po kontrole šup sem se zprávičkama kolik prstíčků a tak .. :wink: :wink: :wink:
15. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
bre ranko :sweat_smile:
teda Aann - fuj - takhle brzo :grinning:
15. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.