• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Kath-vůbec nic neřikám.Až budeš mít náladu tak nějak napiš co jste vymysleli dál
19. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
ahojky, tak jsem se na chvíli dostala k pc :wink:
19. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
katy, nevím co napsat..., drž se a až se na to budeš cítit, tak napiš :confused:
19. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
ahojky mur, tak si užíváš volný víkendos??? :wink: co jste teda vymysleli???

my jsme se byli podívat na malostranské vinobraní na Kampě, docela to šlo, ale spíš jsme to pojali jako prochajdu :wink:

mur, ami teď lítá po mudrech, nějak jí pořád bolí v krku, tak podstupuje milión vyšetření a taky říkala, jak je nateklá a zadržuje vodu, tak s ní budou něco dělat, jestli to nedělá štítná nebo jaký čert..., jinak další ket plánovat nechce, dokud nebude vědět, že je ok.
19. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
tak tady je opravdu víkendový klid. koukáme na šifru, takže se loučím s pc :wink: dobrou a pěknou neděli. :slight_smile:
19. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
hezký večer, přišla jsem nakouknout......a tady je smutno :pensive: , drž se Kathy! Dík Zlatovlaasko za info o mne, ani já bych to tak hezky nenapsala :wink: ; výsledky vyšetření budu mít v pondělí, tak snad budu moudřejší; ještě jsem dostala kontakt od kamarádky na maséra, který pomáhá při potížích s otěhu, jenom doufám, že to dělá masážemi a ne že se budou jeho děti koukat z mých oken :grinning: . Myslím na vás, jakmile budu mít něco novýho, napíšu. Opatrujte se....dobrou....
19. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
jéééé, ahoj ami :wink: a dobré ráno všem :wink:
20. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
ami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pošli pak foto maséra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak už jsem se náležitě vyřvala a po konzultaci s mojí nej kámoškou bych chtěla zajít na pár sezení k psycholožce, aby mě hodila do klidu.

Jinak jsem strašně moc ráda, že jsme se při 3.stimulce dostali do dalšího "levelu" a konečně jsem zažila, co je to ET a vůbec pocit vidět malé embyo na vlastní oči na UTZ :dizzy_face:
20. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Co se týká snažení, tak se samozřejmě nevzdáme :wink:

Rozhodla jsem se, že ikdyž je malá naděje, že se nám to povede přirozeně, tak to stejně budem zkoušet a na tu antikoncepci prostě kašlu. A když bude náhodou cysta před stimulkou, tak se to jen posune o mesíc a ho..o se děje :slight_smile:
20. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
A protože mám před sebou poslední hrazený pokus, tak si k němu ještě těch 35tis.na genetiku připlatíme, ale pokud bych měla jít pak do dalších jako samoplátce, tak nám bude stačit vypláznout prachy za samotný IVF a necháme si zavést vždy ty nejlíp se vyvíjející embrya a pokud by se to chytlo, tak stejně jak s genetikou nebo bez bych musela na plodovku - a kuriozitou je, že tu plodovku a genetiku z ní pak pojišťovna hradí.
20. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Jinak je holky úplně neskutečný, že jsem se při tomhle pokusu dostala s váhou na váhu 70kg, o kterou se už pár měsíců tááááák snažím a to jsem při tom měla od manžela a rodičů neustále podstrojováno, aby se to embryo hezky zavrtalo a rostlo :sweat_smile: :grinning:
20. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Jinak jsem taky konečně pochopila jak Len píše o mrše po KETu jako o ble,ble,ble, protože to byla fakt katastrofa. Můžu to napsat akorát vám, protože manža nebo naši by mě zabili, páč jsem se ze strachu o sebe, když jsem byla sama doma zamkla, jasný že klíč zůstal v zámku a v noci na záchodě, když jsem viděla tu spoušˇ, tak jsem 2x OMDLELA - naštěstí máme tak malý záchod, že jsem nepadala, ale jenom se tak složila a po nějaký době se probrala a vždycky po čtyřech dolezla do chodby a ležela jsem na koberci - no katastrofa :frowning2:
20. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Doufám, že už je všechno špatný za mnou a že příště postoupím v téhle bizardní hře o další level :grinning: :grinning:
20. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
A příště se polepším a budu vás o všem hned informovat :grinning:
20. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
ahoj katy, jsi úžasná a statečná a s tou psycholožkou je to dobrý nápad :dizzy_face: a je dobře, že to bereš jako další - nový velký krok, kam jste se dostali... postupujete o další kroky, až to vyjde :wink:
20. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
katy, jsi sqvělá, jak jsi to všechno promyslela... :wink: a super, že máš i radost z váhy :dizzy_face: jen s tím omdléváním jsi mě vyděsila, teda... :confused: :confused: :confused: je ti už líp??? postupuješ po každém pokusu o další kroky dál, počkej, za chvíli budeš psát, jak jdeš do dalšího boje. zasloužila by sis tady medaily za chrabrost!!! :dizzy_face:
20. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
čau holky
Kath to je děs teda to ti řeknu.Jinak do dalších kol tfuj tfuj tfuj a víš jak většinou končí třetí pokusy :wink: .Doufám,že to máte naplánovaný na jaro-to se vyváděj mladý :dizzy_face: a ta psycho je dobrý nápad,když ti pomůže hlavně se vykecáš někomu s diplomem :wink: a doufám,že se nám pochlubíš co ti poradila a jak hodila do klídku
20. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
čau Zlatko tak kolik hodin si za víkend prospala? Už si něco koupila těm tvým drobkům?

Dneska ráno jsem jela nakupovat do Tesca tam všichni v péřovkách a já mohla jít v nátělníku.mě je pořád děsný vedro
20. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
ahoj, tak jsem se akorát vyklubala a už se těším až manža dorazí z venku, šel pokecat s klukama a přinese mi cheeseburgera, mňam :wink:

jinak dnešek aktivity 0, nejsem schopná, jen jsem se vykoupala a zase se válela jako lemra... ještě jsem pumprlíkům nic nekoupila, zatím si to sumíruju v makovičce a radši nakoupím "všechno" najednou než po kouskách, to by toho taky mohlo být až moc... :grinning:
20. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
tak jsem holky doma ačtu to kathy ..hodně sil holka co víc napsat ,já už se taky oklepala a myslim do budoucna .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
ahoj leni, tak jak bylo? :wink:
20. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
bylo suprově nádherně bombově :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
:wink: tak to máš i určo dobrou náladu, co? :wink:
20. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
tak já se loučím, brou, brou a zítra zase :wink:
20. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
čauves tak už jsem vyspalá
šla jsem spát v půl 11 a teď zevluju
21. zář 2009 v 00:38  • Odpověz
jůůů, ann, ty jsi noční pták :wink: to si děláš srandu, že jsi od půl jedný vzhůru :confounded: :confounded: doufám, že napíšeš, že to byl žertík a že jsi ještě chrupkala..
21. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
jinak bré ránko všem :wink:
21. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
jdu se chystat, zatím papíček :wink:
21. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
ahoj tak jsem si skočila pro rohlíček a salámek a baštim...na 9hod. musim na pracák zase vopruz ...je zajímavé že jsem měla ve schránce dopis od mojí zdravotky ,kde mě upozornujou na ty podvodné agentury a to teda brzy docela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.