• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
zlatko kam ty zase pádíš? ty jsi v jednom kole ..holky jediná výhoda která nastala po všech procedurách v car ,že se mi zkrátila mrcha na 3dny z původních šíleně silných 7dní ..
21. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
ted ani nebyla tak šílená jak píše kathy ,takže tam asi nebyla sliznice ani nic ..
21. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
čauves-Zlatko usnula jsem,ale vždycky tak na hodinu.Hrůza hrůzoucí
Tak se aspoň modlim,aby mě nikdo nesral v práci
21. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
tak jsem z5 z pracáku já vtipná jsem si to blbě napsala a měla jsem tam jít ve středu ,ale tak mě vzala dneska a řikala že když chodim na ten rekvalifikační vopruz tak že tak k ní už nemusim...hurá...tak jsem jí aspon strčila životopis tak řekla a,že mám vše špatně a musim to předělat ,zrovna včera jsem ho dávala do draka sakra ..
21. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
a co tam máš špatně? Nic sis nevymyslela tak je to blbý,viď :wink:
21. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
jojo je to prej moc stručný a já se styděla se tam vychválit
21. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
kuk, jsem tu, rychle vás dočtu a jdu vařit žebra. manža je už doma, tak je chce k obědu..
21. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
u zlatky bude obíračka hm to bych si taky dala líbit ..stejně aan ten drak asi neklapne ..sere se na to místo nějaká bába vedle z penny prej je 4roky před dlůchodem ,ale bere to rovnou přes managerku
21. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
managerka prej je nemocná ,tak možná stihnu napsat novej vladís to vytiskne a ještě se to tam hodí včas ..no uvidíme
21. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
leni, byla jsem na výšlapu, teď hmotím chlebíčky a pofrčím do oriflamu, takže frčám...

to je dobrý, jak se ti mrcha zkrátila, teda.

aann, tak držím palce, ať tam není nějaký nasrávač(ka)...

leni, chválit se je potřeba!!! představ si, že 90% lidí v životopise lže a chválí se, tak když se ani trochu nepochválíš, vypadáš divně... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
uvidíš, ale ty jsi perspektivnější než bába před důchodem, ne? :sunglasses:
21. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
hm asi jo zlatko takže to budu muset přetvořit a tyhle co tu mám si můžu strčit někam ..aspon z toho vystřihnu fotky a nalepim je tam
21. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
ona je prej vedoucí a je docela cílevědomá bába blbá ..ale mi řekni jak se to teda dělá ..oni schání ,ale požadavek nikde nemaj ..
21. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
kdybych to nevěděla od holek že je znam tak nic nevim ..no je toto možné ,takhle se nedivim že jsou lidi na pracáku roky :rolling_eyes:
21. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
má silnej pocit ,že ty lidi na tom pracáku sedí naprosto zbytečně ,zastohovaný lejstrama ,které jsou plné dávno starých míst ..já nevim teda ..pokud si něco neseženu sama ,tento institut mi rozhodne nepomůže
21. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
no, asi je o ně jako zaměstnavatele zájem a roznese se to i bez inzerce, která zase stojí prašule...
21. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
prej jsem tam dala životopis jen já a ta baba jede natvrdo ,tak nevim ..
21. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
taky mám pocit, že úřad práce je od toho, aby zaměstnali úředníky, který se budou tvářit důležitě, protože oni tu práci mají...
21. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
uvidíš a jestli se tě budou ptát na prcka, tak jim suše odvěť, že toho lidi napovídaj a že bys ty a tvůj manžel o tom musela něco vědět...
21. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
přesně tenhle pocit mám ...a pořádnej vopruz že tě honí a když se přímo na něco zeptam tak čumí a odpovědět neumí ,fakt jsem naštvaná..aspon ta rekvalifikace kdyby se už rozběhla hýml
21. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
to já se taky ptala na tu rekvalifikaci a šla jsem přímo za vedoucí těch všech "konzultantek" a ta na mě zírala, jako bych chtěla dovolenou u moře...
21. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
jdu za manžou a pak ještě vyrazím za povinnostma, tak zatím papapa :sunglasses:
21. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
chichi zlatko ..tohle je nějakej speciální program dotovaný EU a až pak mám nárok na rekva ..pc jsou povinný a další nepovinný ,říkala jsem mamce o tom sociálním směru ,ale musim hodit s někým poradu s mýma zádama v hajzlu ,aby mě pak nervyly do důchodáku ..tak kojence max.hm
21. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
Len- stará bába je nějaká votrslá kravička.A v životopise se vychval a napiš,že všechno umíš a všechno víš.Když mi dáva ségra přečíst co ty dementi o sobě píšou a jsou trotlové a ještě k tomu nic neuměj.Já nechápu jak se podle toho může někdo řídit
21. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
tak zkusim napsat novej životopis a uvidíme ,akorát mě sere že jsem to byla okopírovat a je mi to k hovnu ..ale asi to prostě lidi chtěj
21. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
tak tam napíšu pasivní španělštinu ,neumim ani prd ,napíšu práci na pokladně ,už taky nevim nic ,napíšu že mám základy obsluhy pc,jsem komunikativní a spiolehlivá a pracovitá a samostatná a takový pindy ,tak mizim na chajdu papa
21. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
čau a ještě,že si měla zodpovědnou funkci a pod sebou lidi :wink:
21. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
ahojky, tak jsem tady a mám výsledky......trošku mi zbořili domeček :angry: , myslela jsem, že jsem tlustá, protože jsem nemocná, ale prd, jsem nemocná, protože jsem tlustá, no hrusa :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak štítka je ok, jenom mám vyšší leukocyty v moči, zvýšené CRP, tzn. že mám v těle zánět, zvýšenou sedimentaci krve a zvýšený cholesterol. Takže ještě musím na moč kvůli bakteriologickému vyšetření (zatím byla biochemie). Dneska jsem si nechala vyšetřit chrup, ještě musím na rtg, jestli nemám zánět. No vzala jsem to holt z gruntu, snad už ten "domeček" bude pro mimčo pěkně "uklizený". Tak a teď jdu dočíst.....
21. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
koukám, že řešíte práci, a životopisy, já myslela, že stručný je lepší, mám zkušenosti, že když jsem napsala, co všechno umím, tak se lekli a nechtěli mě :frowning2: .
21. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
ami jenže to u mě by se lekli toho prázdnýho listu :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak je dobře ,že se dáš dokupy a pak teprve vlítnete na mimčo
21. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.