• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
len, naopak, dají na mluvený projev, což si myslím je v obchodě lepší, jedině, že by ses zákazníků ptala písemně, co si přejí :wink: ; v létě jsi psala o studování, z toho sešlo?
21. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
jojo musím se dát dokupy, hlavně asi taky v hlavě, moc se pozoruju a pak si vymýšlím nemoci, např. dneska jsem zhrůzou zjistila, že mě bolí v krku a pak jsem po prozkoumání krku mě napadlo, že je to od anestezie, kterou si nechávám dávat při vrtání zubů.....ano, hrozně se bojím vrtání....taky chceš vidět ten můj porod :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já taky :grinning: :grinning: , hlavně nevím, jestli u něj vůbec budu, asi omdlím :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
tak tady nikdo.......těhulky spí....nebo pracují....že vy se dívate na superstar? Ještě se musím pochlubit :wink: , zítra budeme mít návštěvu, tento měsíce asi miliontou :grinning: , přijede k nám sestřenice od přítele, je herečka slovenka a hraje v tom seriálu, jak chodí na tv barrandov o těch vězeňkyních; my na to nekoukáme, já takových stresových situací mám v práci dost:stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dnes musíme, abychom si měli o čem zítra povídat :wink: .
21. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
tak já se teda jdu taky koukat na superstar.....ale děsně mě se stydím za ty, co mají to velké sebevědomí a nestydí se......tak zatím
21. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
dneska mně nejde už ani to psaní..... :grinning:
21. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
haló, haló :wink:
21. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
ami, čauves :wink: taky mám za ty soutěžící někdy staženou prdku :sweat_smile: :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
ahoj :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
ahoj zlatovlaasko....už jsi to všechno vyřídila (u nás se taky říká "podělala", ale to má víc významů :grinning: )? Někteří zpěváci jsou snad z Marsu, no zpěváci.....se tomu snad ani říkat nedá.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahoj, docetla jsem vas a vymazal se mi prispevek :rolling_eyes: :zipper_mouth:
ami - cau :dizzy_face:
ke Kathy - holka - vydrzat - uz jsme 3 co do toho bouchnou na jare! a vyjde nam to!!
21. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
my mame za sebou bajecny vikend, zase trochu zmena oproti sezeni doma :grinning:
byli jsme se podivat na jednu nove otevrenou rozhlednu - bylo to i s doprovodnym programem, pivisko, klobaska - no proste parada a do toho luxusni pocasi. Dalsi den taky program, tak doma jsme se vzdy jen otosili, vyspali, najedli a zmizeli. Dnes jsem si malino uzila doma a vsech tech pracis tim spojenych jako prani, uklizeni, vareni apod :grinning:
21. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
ami - ja koukala vcera - je to mazec :astonished:
21. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
preju brou nocku
21. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
ahoj mur, tam u vás na severu máte hezké víkendy :slight_smile:, takové hezky akční...., a taky přeju dobrou noc
21. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ami - tohel byla opravdu vyjimka - zase mam aspon z ceho pul roku zit :grinning: :grinning:
dobrou noc preju :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
koukám, že jste tady pokecaly. já než něco dočetla, tak mě schvátila únava a zase jsem si šla lehnout, pak byl manža na netu a teď se tady už chrupe :confused: tak dobrou a dočtu vás zítra :wink:
21. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
čus hezký den ,my se včera strašně pohádali ..sakra ten mi zase nasral ..
22. zář 2009 v 07:09  • Odpověz
včera večer volal bejvalej na něco se ptal a vim ,žer je v nemocnici v Budějcích na nějakým zákroku a já se ho zeptala jak mu je,ty volís oheň na střeše a hádka na 2hodiny at mu dojdu chudákovi ještě nakoupit ,že mu beztak nakupuju a jeho mámě a tim mě nasral nejvíc ..sem mu řekla at se jde léčit ..že to je snad normální se zeptat jak někomu je po zákroku ..
22. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
mluvili jsme spolu 5minut nejvíc ,ani ne ..a nemluvíme spolu doted ..takový hnusný sny jsem kvůli němu měla ..bože co jsem si to vzala ..
22. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
těch 5min.myslim z bejvalým po mobilu ..žádný cukrování ,no nasralo by vás to ?!
22. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
čus, dobrý ráno :wink:

leni, tak to se ty erupce stěhují, mě nasral v neděli... to bude dobrý, hlavně aby dneska byl v práci a nedorazil moc brzo :grinning:
22. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
no mohl by si sjet i noční ..
22. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: to chápu :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
holky v tu chvíli si fakt řikam ,dobře že to dítě nemáme ,protože až mě jednou bouchnou nervy tak ho vyhodim z bytu a ende šlus ..
22. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
leni, to jsem nevěděla, že máš doma chorobnýho žárlivce :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
22. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
no... co na to kartář...???
22. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
ne? já vám to ještě neřikala ? ten žárlí až si kouše nehty ..dopr..co jako kartář ,já nebyla u kartáře ..
22. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
a vždycky když začnu řvát tak řekne že si dělala legraci ,to jo a řvu ještě víc ..on a legrace to jo ..
22. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
mám těžkou averzi ,včera večer jsem předělala ten životopis a dneska to donese z práce vytisklý ,nemám barvu ..
22. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
jéje, tak to je veselo... žárlivec... no leni, přeju pevný nervy.

musím letět nebo přijdu pozdě. papa a za chvíli jsem z5
22. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.