• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
kde je ta kathynka ..na mě ty splíny chodily nárazově ,snad někde nebrečí v koutě ..
22. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
já mizim do sprchy aspon se zchladim ,papa
22. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj holky!
No řvu pořád, manža je ze mě na nervy. Vůbec nevím, kdy půjdem do další 4.stimulky. Manžovi se vůbec nechce.Já bych chtěla třeba leden/únor.
Na víkend jedem do přírody, tak doufám, že přijdu na jiné myšlenky :wink:
22. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
čauves jdu na vás v rychlosti juknout
22. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
nééé Kathy v zimě nechoď!!!!!! :pensive:

Leni tyhle žárlivý magoři to je největší tragedie.Jsem ráda,že jsem se jednoho takovýho manžela zbavila, a že ten byl luxusní :wink: doufám,že to synek nezdědil po tatínkovi-ikdyž jsou narozený ve stejný den-možná ten ročník to naruší
22. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
jinak od včera nemůžu zase dejchat a strašně jsem alergická tady na tu krávu v práci
22. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
tak jsem doma, je tady i manža, dneska nebylo tolik práce...

katy, je to zklamání, ale to přejde, to bychom ti tady mohly povídat všechny... uvidíš, kdy se na to budeš cítit, hlavně, aby bylo tvoje tělo na to připravený :dizzy_face: hele, manža taky do toho našeho posledního pokusu nechtěl, že to zas bude nervů a já hysterická a tak... když začneš stimulovat, tak do kabinky pak už stejně musí... :dizzy_face:

aann, tak ty máš taky zkušenosti se žárlivákem??? no dobrý zážitek... mladýmu držím palec, ne všechno stojí za to dědit :grinning: a co že nemůžeš dýchat? jsi nachcípaná nebo alergie na kolegyňu...??? tak to už se na to v práci vyprdni, když tam máš akorát nervíky...
22. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
jinak jsem dočetla včerejší večer, ami, teda ty si dáváš, takových vyšetření... ale věřím, že to k něčemu bude a ty budeš fit!!!

mur, takový romantiky a výlety s manžou :wink: to je prima :wink:

já se teď jdu věnovat manžovi, tak zatím papapapapapapapapapa
22. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
ahoj, chystam se do prace, ale jeste na vas jukam.
Zlatko - porad chodis na vyslapy? koukam, ti to vydrzelo kazde ranko :dizzy_face:
Aann - pravda pravda - odpocin doma, treba se pak vratis zase, ale ne uz v tak silenem tempu :sweat_smile:
Len - ty teda zazivas - tohle ja mit doma, tak se asi zabijem - staci, ze je v rodine jeden koler - a to jsem ja :pensive: :grinning:
Kathy - za cas bude lip, ale moc se mi libi, jak pises o tom dalsim levlu :sunglasses: A jen si pobrec, na okoli nedej, srovnat se s tim bude pak lepsi :wink:
22. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
minuly tyden mi prisly 2 stastne sms o narozeni mimin, mene stastne jsem vypadala ja :grinning: ale se vztacenou hlavou jsem poprala hodne zdaru na ceste zivotem :dizzy_face: Jsem na sebe pysna, i kdyz uz to byla u nekterych druha kola lihnuti mladych, ale MY TO TADY PŘECE NEVZDÁME!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
holky moje ...byla tady mamka a pak švagrovka měla super rýmu doufám ,že mě nenakazila ,jednui chvíli jsem měla pocit ,že jsme si prohodily hrnky s čajem ,tak uvidim.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,aan stejně jsi dobrá že zvládáš okolí já už bych jí kopla do tlamy ,holky jsem děsnej nerv ..
22. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
v pátek asi přijde Olina ta holka co má našeho Fildu a mám jí ho ostřihat ,tak se docela těšim ..a holky já vim ,že mě zabijete ,ale další kartářka řekla,že už dítě nebude ,kdybych se posrala tak nebude ,nedonosim ho ...prej mám v sobě něco špatně ..mám se s tim srovnat ...tak jo ..ale neporadila jak :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
22. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
asi mám po tej poslední operaci v sobě hodně srůstů ,no často mě bolí v břiše a ted po tomhle posledním ketu teda obzvlášt ...
22. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
tak mizim ,dneska už nasadíme okýnko ,včera jsem ho donatřela a pověsim konečně záclonku a udělam v chatě pořádek po dlouhé době ...takovej otřískanej konferenčák jsem taky vzala přitom ,tak to bude vypadat docela dobře ...aspon se sdělala barva a zbytek jsem měla na vlasech :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
co žeeeeee?? str 3 !!!

Jo Zlatka má manžu
Len tichá domácnost
Mur zaměstnání
Kath sportuje
Ami hledá nemoce :wink:
22. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
Alergie na děvče trvá a dejchat nemůžu z mladýho,protože je opřenej o bránici.Tak doufám,že se valibuk nějak otočí :angry:
22. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
Len ty seš na palici.Co u těch kartářů pořád vopruzuješ.
Moje ségra byla taky u nějaký týhle magorky a zaplaťpánu bohu to tý léčitelce nebo co to bylo nevyšlo

Když tak jí řekni ať ti vyšetří kebuli :wink: :sweat_smile:
22. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
aan já ne řekla mi to mamka ,že se na mě ptala ..dneska mi to řekla ,já nikde nebyla .. :pensive:
22. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
čus, bus!!!!!!!!

aann, tos to pěkně shrnula :grinning: :grinning: :grinning: a taky furt spím, chrůza... :pensive:

mur, na výšlapy chodím a dokud to ufuním a bude dobrý počasí, tak chci chodit, dělá mi to dobře a šlemě taky :grinning:

mur, ty šťastné smsky "potěší", co? nic se s tím nenadělá...

leni, kdy jsi zase byla u kartářky??? ty jsi neuvěřitelná :astonished:

ty jo, aann, tak ho nějak posuň :confused: , jestli to jde...
22. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
:slight_smile: čus leni, tak vy máte ty kartáře v rodině :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
no nic, tak já sčíhla net a jdu pokračovat v žehlení :wink: zatím :wink:
22. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
ty jo zlatko už 14tt to je síla .to už snad máš pupíček co?
22. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
tak já pověsila záclonku a zametla a chajda jako klícka ..tak jsem docela ráda ,že je to z krku ..
22. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
tak jsem koukala na ywus jaký má krásný bříško a jak jí to sluší ,to je hrůza jak to letí
22. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
čauky leni, tak žehlím jako žehlík, pomalu bude ze sněžky říp, tak jsem si jen odběhla na koníka :wink:

letí to... pupík už trochu roste, ale zatím to vypadá jako špek :wink: jen jsem lempl na mazání, mažu se tak ob 2 dny, měla bych pečlivě denně... no, polepším se...

ty jo, pracantka, chatička jako klícka, ještě vám bude líto jí prodat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

juknu na ywus, občas nějaký albíka sčíhnu, ale an ywus jsem dlouho nekoukala...
22. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
přeju dobrou a jdu do hajan, papa :wink:
22. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
čus tak koukam že jsem tu prvnička ..ted se najím a jdu na sociálku je tam nějakej chlap z pracáku a bude tam hodinovej sedánek kde mě budou vyslůíchat kvůli práci ..aspon si pči té příležitosti vyzvednu od léta pas
23. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
zlatko prej špek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
čau to už dělaj na pracáku mejdany,jo?? :sweat_smile:

Já jsem dneska přechrápaná jako blázen.Chrápu od půl 12 do půl 6 v kuse úplná parádička
23. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
jo spíš to bude ve stylu ,,fučík,,
23. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.