• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak nic jdu se vyfešandit a mizim ..
23. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
tak dej hned vědět jak jste si pokecali :wink:
23. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
tak jsem zde ..ta blbka vůbec neuměla na pc ,lezla mi na nervy furt jsem jí musela opravovat ..ale ta svojí židličku má ...takže pohovor ve stylu proč nemáš práci ,co pro to děláš abys jí měla apod. blbosti ,až jsem se tam i vytočila ..
23. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
jinak 29.9 mi začíná kurz PC tak aspon něco ..a pak nějaký další blbý kurzy seberealizace a pak rekva ,ptala jsem se na to sociální ,ale jen zaměření na děti a nebo teda roznášet obědy ,tak to se prej domluvíme ,že je tam více směrů ..tak uvidim.-.
23. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
páč nejraději bych šla do kojeneckýho ústavu a nebo vozit obědy důchodcům a až pak nějaká prodavačka lecčehos..
23. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
já tam chodila čvrt hodiny a nikde nikdo nevěděl kde tahle nablblá kancelář je ..tak jsem zalarmovala půl sociálky a pak jsem jim tam dala kouř ,že prej to budou mít vyznačený ,to jo hajzlové ..
23. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
kuk, dneska jsem to dřív nestíhala...
23. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
leni, tak to tě honí teda o 106, co? :wink:

aann, téda, ty se nezdáš, ještě z tebe bude šípková růženka, to je uričtě tím, že na tebe myslím a posílám ti chuť chrupat :grinning:

leni, tak to vypadá slibně, co? a oni nebyli označení???? to aby je asi nikdo nerušil v práci :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
jo byli označený až ve 3patře pod střechou .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeden chlap mi tam zavolal někam kde vůbec sídlej
23. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
já bych taky potřebovala všechno zaspat ,zlatko jsem šíleně vytočená na vladíse ,máštěstí že je v práci ,jinak by mě nůž pod žebrem
23. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Ty budeš dělat rekvalifikační kurz na to,aby si odnesla ešus se žrádlem-no to je vrchol všeho
23. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
a tak se jdi zeptat do nějaký nemocnice nebo domova důchodců
23. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty vole to dá práci ,jít a nezakopnout a nehodit žrádlo na zem
23. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
nabízej cukráře ,číšníka,kuchaře a pak kosmetiku,ale to je abys začla podnikat
23. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
ale když mi zavolaj z draka že mě třeba berou tak mi kurz padá ,to je taky docela škoda ,to bych měla jednou provždy certifikát
23. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
normálně ty pc jsou na týden po 4hodinách a pak je závěrečná zkouška ,to mi asi rupne makovice
23. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
tak co tukat umim ,občas překlep, to vychytam ..jenom nějaký tabulky a formátování to neumim..když jsem viděla ty zjevy tak nebudu poslední myslim..
23. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
docela se těšim ,mrzelo by mě kdybych je nemohla dodělat ty kurzy ,tak co si přát hýml ,ted práci a nebo kurzy ..
23. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
lei, dyť říkám, aby je nikdo nerušil... :confounded:

čím tě zase vytočil? chjo, to jsou čtresy... :unamused:

se tady chlámu nad rekvalifikací nošení ešusu :grinning:

ale cukrářka by tě bavila, ne? a co bys řekla kosmetice? ale ňoupat cizím lidem beďáky... nevím, jestli by mě to denně bavilo... uvidíš, třeba stihneš obojí :wink:

na ty pc se připrav, že si budeš druhou půlku 3. dne a 4. den připadat jako absolutní debil a jestli budeš ty první 2 dny mít pocit, že ti to jde, tak tě ujišťuju, že tě to ten 3. a 4. den přejde, ale to je jen tím, jak toho do vás hodně hustí. ty testy nebývají tak krutý!!!!!!
23. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
dobrá ,připravim se na to ,ale jsem ráda že se bude zase něco dít :wink:
23. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
to určo :wink: já jsem taky vždycky ráda šla na nějaký kurzy a plánovala si, jak to budu používat a něco fakt i jo :wink:
23. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahoj, nakukuju pred odchodem z domu.
Len - ty me fakt beres - nehodit zradlo na zem :grinning: :grinning: :grinning:
u nas vse pri starem, akorat se nemuzu dovolat do Podoli, nikdo mi to tam nebere. Chci nas objednat jeste ke konci roku na kontrolni odber a sedanek :wink: jinak vesele furt smatlam do prace a domu.
Zlatko - prihod fotecku speku :grinning:
23. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahojky mur, tak zase do rachoty :wink:
23. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
mur, dneska jsem špek pozorovala, nějak narost ze dne na den, uvidím, jestli se nebudu stydět se takhle exhibovat... :astonished:
23. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
já bych taky byla pro ,aby zlatka hodila aktuální špíček,mur zdravim údernice
23. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
cau holky, probehla jsem nejake novinky na netu...no nic moc.
Len - kdy se ti maji ozvat z draka? jinak PC kurz - ten se bude vzdycky hodit - aspon nas tady muzes ohromit nejakou tabuli :grinning: :grinning:
Zlatko - jen se hezky vyfot, at se pokochame. To vis, jsou tam dva pumprdlici, tak nekde to musi byt videt :grinning:
23. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
hele mur jká nevim kdy se maj ozvat ,kdy bude výběrák ,nic nevim ..
23. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
ale ocenila bych kdyby aspon řekli ,,hele smůla .vzali jsme tu fešnou babku před důchodem a ty si trhni ,,
23. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
ale docela bych brala abych ten kurz nejdřív stihla před drakem ,to bych pak byla dračice v draku
23. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
to verim :slight_smile:
kecala bych s vama, dlouho jsem zas nebyla - hergot vzdycky nacihnu, kdyz to tady spi nebo je tady plno a ja nemuzu :confounded:
jdu se odporoucet do sprchy,paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
23. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.