• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
já vařim od 9hod. na chatě je vladís a přijede k hotovýmu chápeš?
25. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
aan my máme pouť přeci tak dělam koláče a kokosky a vařim jako debilka až do pondělka
25. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
to už sis našla práci?? že pečeš pro komedianty?
25. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
aan ty by to možná aspon ocenili komedianti.. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
když nikdo nic nedocení tak se na ně vyprdni.Nevim jestli nemám upéct ty pletence jak si tady psala.ale nevim jak se to dělá-radši :wink:
25. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
nic jednodušší ho už neni a je to fakt dobrý :wink:
25. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
tak jsem obalila tu horu a kaše a zelí je hotové a seru na to ,usmaží se to až zítra ..až se mi bude chtít přijít domu
25. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
teď jsem vyndala kachnu z mrazu a napsala recept na mega rychlej tvarohovej koláč.Jsem zvědavá jestli ho zítra upeču
25. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
kuk, tak jsem se vychrupala a teď jsem uzmula laptop a síťový kabel a přestěhovala se s ním do obvýáku :grinning:
25. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
aann, dobře, že jsi napsala, že se stěhujete doma, to ti nezávidím, ale zase máte o zábavu postaráno během prodlouženého víkendu :grinning:

my to máme "jednoduchý", ve 2 místnostech si toho vyskakování moc neužijeme... stůl s pc vyhodíme, koupíme pc stolek do obýváku, skříň dáme místo stolu, místo jiné skříně dáme postele a na místo postelí dáme postýlky :grinning:, ty teda musíme taky koupit, takže to docela jde. :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je teorie, počkejte okolo nového roku, to bude transformovaná teorie v praxi a asi bude haló :grinning:

leni, to kdybych čekala, až si odskočíš, tak si vůbec nechrupnu :grinning: a co jsi dneska plotnila? já knedlíky s vajíčkem na cibulkce :wink:

aann, jak jste zatím pokročili??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
a zítra žádný velký vyvařování nebude, udělám čočku s párkem a volským okem a po ptákách.

tak co jako tady, jako nikdo není zase?! :confounded:
25. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
my jsme nepokročili nijak všude bordel a hroznej.Čekám na skříně pro Jakuba jinak se nemůžu hnout
25. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
no tak to je prima a kdy dorazí?
25. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
ty aann, teď mě napadlo, když máte pracovní název, chystáte pokojík, pokročili jste už s varinatami jména pro pumprdlíka? :grinning:
25. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
tak dneska se odpovědi už nedočkám, dobrou noc a třeba zítra, papa :sunglasses:
25. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
dobré ráno tak jdu zase něco dělat :wink:
26. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
Zlatko my máme od začátku ty 4 varianty jmen,ale od té doby se to zatim neřeší :wink:
26. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
My pořád řesíme ségru.Tam je ještě víc variant :slight_smile:
26. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
čus smažim řízky a květák,za chvíli s tim seknu a jdu se kochat ..většinou kupuju povlečení a kapesníky ,ty snad u nás někdo žere .. :rolling_eyes:
26. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
čau ser na kapesníky běž na houpačky a kup si perník-myslím jako srdce z perníku :wink:
26. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
ahoj, taky doré ráno :wink:
26. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
aann a ségra už řeší jména? ty jo, to my ještě ne :sunglasses:
26. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
jé, leni, my nemáme doma snad žádný kapesník, frkáme do papírových :fearful:
26. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
tak jsme si dali předvoj oběda - pochoutkový salát s houskou, já se jdu naložit do vany a zase na vás juknu. přemýšlíme, co budeme dělat, docela těžké něco vymyslet, když tady bude v okolí blázinec s papežem... :confounded:
26. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
jééé, tak jsem chtěla nakouknout, co je tady nového a ono nic :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
26. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
no hezký, tak já jsem se pěkně vychrupkala a tady to je pořád stejný... :confused:
26. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
no kde se loudáte, co? lenka je na pouti, aann stěhuje, co katy? mur má volný víkend.. a ami zmizela zase do propadliště... :cry:
26. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
čauves Prosim tě ségra to řeší a ještě nebyla těhule.doma se kvůli jménum hádaj jak magoři.Ale vůbec se nedivim,když chce Lukáš pro kluka jméno Hugo-on je hrozný máčo.Myslím,že holky maj vyřešený kdyby byly dvě :wink:
26. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
Já nic nestěhuju skáču tady přes bordel.Teď jsem se vrátila z 3.hodinovýho nákupu z Tesca a udělala jsem bordel ještě větší.Skříně i postel mám už složený u maminy tak teď už jenom kdo to udělá.Kdybych neměla pupek tak už mám všechno hotový.Ty chlapi jsou takový lemra pořád by odpočívali :rolling_eyes:
26. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
ahojky aann, tak to je ségra boreček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kámoška má Huga a Olivera a Hugovi říká Hugís :sweat_smile: my jsme se jménama ještě nezačali. co víme, že po manžovi se jmenovat nebude, protože to se jmenuje už mladej a já bych chtěla, aby jméno nebylo moc blízko narozeninám, že se pak líp dávají dárky, když dáváš na vánoce, narozeniny a svátek... ale kdo ví..
26. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.