• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
já teď udělala kolečko okolo baráku se šelmou, je tam ještě pěkně a já celý den prospím. chjo... :confused:

aann, nechala jsi v tescu vůbec něco? nebo jsi to tam všechno vykoupila :grinning: :grinning: :grinning:

jó, to známe, taky mám manžela gaučovníka a mě se to taky teď dělat nechce... :pensive:
26. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
no to vůbec nemůžu říct před Lukášem to by se ségra Huga nezbavila,ale Oliver se mi líbí taky :wink:
26. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
mě se Oliver taky líbí, ale z osobních důvodů tohle jméno do výběru nezařadím...
26. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
mě se taky nechce,ale musím.Ty to budeš dělat na jaře za hezkýho počasí já bych musela ve vánici
26. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
takže bejvalka :wink:
26. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Taky se mi líbí Daniel a Michal, ale Dan byla moje tajná láska na základce :dizzy_face: a s Michalem jsem 2,5 roku žila... takže taky asi nic... to by pak manža mohl chtít Haničku a to bych zase nepřežila já... jméno jeho exmanželky... :rolling_eyes:
26. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
aann, uvidím, kdy na jaře, počítám s tím, že začnu vyšilovat po novém roce...

jeden kamarád ze střední se jmenoval Oliver, měla jsem ho moc ráda jako kámoše, ale on to nepochopil, já to neodhalila a pak byl jako úchyl... :confounded:
26. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
jak jsi myslela tu bejvalku...?
26. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ty seš prdlá.Michala taky nemůžu to je taky bejvalka
26. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
myslela jsem,že ,,bejvalej" se jmenoval Oliver
26. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
Chtěla přijít asi návštěva,ale rychle jsem jí vyprovodila mezi vratama :pensive:
26. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
jdu vyndat z pračky a pověsit
26. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
naši známý maj huga a bruna :wink: ..mě se líbí daniel ,holky já ssi koupila letos jen dvoje kapesníky a možná koupim kolíky to je moje úchylka ,ty barevný kolíky na prádlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jinak docela slabopta ,strašně mi bolí záda tak se jdu namazat koninou a zalehnu k telce na primě je pěknej filmík
26. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
jo aha, ty jsi napsala bejvalka a myslela jsi bejvalýho... to mi nedělej, jsem teď s tím vedením trošku na delší trati... :confounded:
26. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
my jsme si lupli sqvostnou prochajdu, lanovkou na Petřín a hezky dolů pěškobusem, šelma byla úplně nadšená :grinning:

aann, tak to jsi s tou návštěvou udělala krátký proces :grinning:
26. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
leni, hugo a bruno, to je taky dobrý :wink: tak kapesníky :grinning: a co pořád kolíkuješ???
26. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
jdu asi taky pustit primu, ale nejsem nějak nastartovaná na skoro tříhodinovou koncentraci, možná to přepnu na superstar, tam přemýšlet nemusím a o soustředění taky není řeč :grinning: :grinning: :grinning:

budu na vás pojukávat :wink:
26. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
jukám, jukám, tady nikdo, tak jdu dál bloumat na bednu. dobrou a zítra :wink:
26. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
ahoj, docetla jsem vas,
Zlatko - hezky pupik - ale vubec to nevypada jako hotel pro dvojky :grinning:
Ja nemam volny vikend, ale pracovni, ale co - pulka je uz za mnou.
Jinak doma bordel neskutecnej me blazi, ze muzik vypral 2 pracky a neco na jidlo taky je. jinak o volnicku budu muset pozehlickovat, taky pozavarovat - mam tam kybl hrusek :grinning:
loucim se, brou
26. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz
zdravim při neděli.Dneska budu mít asi špatnej den úplně to cejtim.Nebo si budu muset najít co mě pěkně naladí,ale o tom silně pochybuju :frowning2:

Len na co budeš mít takových kolíků? To máš takovýho místa na věšení prádla nebo na kus dáváš tak cca 8 kolíčků :wink:
27. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
tak si píšu z tou holčinou co se mnou byla na prvním umělku jak má toho 8.měsíčního chlapečka.Už maj podanou žádost o rozvod a udělaný majetkový.To je děs jaký jsou zvraty během roku
27. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
ahojky při neděli :wink:
27. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
čus holky ..papam koláče a peču kachýnku
27. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
ahojky mur, tak to nevím, jak jsem na to přišla, že budeš mít volný víkend. no tak snad ti to utíká...

já včera taky chvíli žehličkovala, ale nějak mě to nebavilo, tak jsem se na to vybodla, dneska budu pokračovat, protože taky musím jít hodit do pračky...
27. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
čus aann a leni :wink:
27. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
aan jo dítě to nezachrání to je prostě smůla ...o to hůře ,že je v tom i miminko a tynervy odsírá ..jinak holky včera ten film dobrý ,ale střídavě jsem to taky zlatko přepínala ..nečíst knížku nevím asi by mě to vůbec nevzalo ..
27. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
já jsem si udělala kafí a čaj, mám opar na spodním pysku, vypadám jako havajská domovnice :confounded: a snídat asi nebude co, protože nikdo nic nekoupil a ven se mi asi nechce... :frowning2:
27. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
kolíčky jsou barevné a mám je prostě ráda .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aann, tak honem rychle vymysli něco pozitivního, ať máš pěknou nedělku :dizzy_face:
kachyňa začíná vonět ,v 9hod. jdu zase počumákovat ,ikdyž letos neni moc na co ,vladís chodí a tahá nosem vůně salámů ... :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.