• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
hmmm, bohužel taky znám dost párů, co si pořídili mymodlánka a do tři let dítěte to nakonec neustáli a jsou od sebe... bohužel jedna holka se rozcházela už během těhu, hustý...
27. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
leni, nechtělo se mi 3 hodiny koukat na milostný drama, třeba bych u toho ještě brečela, to superstar mě teda nerozbrečí :grinning: a pak jsme to přepli na kabelovku a koukali na kriminálku new york, to mě ba :grinning:
27. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
taky to znám z okolí,stojí to za prd ,to dítě je děsná zátěž a být na to sám ,hnus .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
čauves
Zlatko moje mamina by ti hned řekla,,Zapomeň na to až se narodí miminko,že mu budeš dávat pusinky".Mám taky pořád opary a mimčo v šestinedělí nemá ještě imunitu a bylo by nemocný
27. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
jé, tak já kolíčky vůbec nepoužívám, hážu prádlo přes sušák v ložnici... sice je mám na půdě, kde jsem natáhla šňůry, ale tam se mi věšet nechce, je tam tma a zima...
27. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
aann, to jako vážně???
27. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
Rozeštvala je od sebe její máma.Nejhorší je,že když odrodila tak hned jí vzali na pozorování do nemocnice kvůli žlučníku a Tomaš se staral o malýho úplně od narození 2 měsíce sám
27. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
jdu se podívat do zásob, jestli by bylo něco k zakousnutí a těším se na tu kávičku. jen šelma tady od rána píská s pískacíma hračkama, dneska mě bolí hlava a teda vůbec na to nemám náladu a taky asi začneme topit, teplo tady teda není... :confounded:
27. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
hele já úpoužívám kolíčky na ven a dovnitř na spodáry a ponožky jinak taky přehazuju :wink: :wink: :wink: ,ty opary jsou hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
aan tak to je hnus co některý matky dovedou ...moje máti nebyla asi v jistém časovém úseku jiná ,za mého mlada :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Zlatko vážne ona je úplně zblblá z toho jak to asi před půl rokem hlásili v televizi.Ona ta mamina měla taky prý nějak opary a mimčo od ní chytlo ten vir nebo co mi to řikala.Tak od tý doby to slyším pořád,když se mi vyraší opar
27. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
prostě máti to vidí jinejma očima a střízlivě a nepochopí že se lecos dá vyřešit když je člověk zamilovanej ,já to ustála na 6let a zpětně když to vemu ,kdyby to nebyl takovej nezodpovědnej kretén jsem s ním doted..v posteli príma a vdávala jsem se z lásky a teprve po těch 6letech to začlo být v klídku ,mezi náma ..ale to že to byl nemakačenko a problémovej člověk ,to jsem nemohla přehlídnout ..
27. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
mě taková matka nepotkala.Asi bych s ní vyřachla dvířka kdyby se mi pořád do něčeho hrabala
27. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
prej ten vir oparu máš v sobě od mala .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
no mě to dělala když jsme bydleli u ní ,pak už ne ..
27. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
tak jdu otočit káču doufám ,že mi nespadne ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: už pěkně voní holka jedna šmatlavá
27. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
no a máma ti to řikala hned od začátku,že je netáhlo
27. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
tak dobrý kachna do ztatkova z jedné strany :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
jo, tchýně - daleko je ideální... mám ze svý mámy taky trochu hrůzu... ráda by se vrtala, ale já jsem s ni hned hotová, ale už se chystá na pomáhání a možná z toho mám ten opar :pensive:
27. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
já jsem šťastná,že jsem v životě nemusela u nikoho bydlet a nikoho poslouchat.Se svojí povahou bych byla na do smrti sama a neviděla bych asi ani svojí rodinu :dizzy_face:
27. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
leni, jak nemáme balkón, tak kolíčky tak nepotřebuju, přehazuju i spoďáry a fusekle.
no jasně že řikala a já ho omlouvala ,že jen nemá štěstí,on mě tak dokázal balamutit ,ale to je prostě tim zamilováním
dneska to vidim tak střízlivě až je to taky hnus dámy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
a ann, já jsem takový plašan, že z toho budu mít děs a chrůzu... normálně se mi opar udělá tak 2x do roka, když se rozčílím nebo mám stres a teď 2 za 3 týdny, chjo... :confounded:
27. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Zlatko to je možný :slight_smile: ,ale když jste s Honzou v poho a on vidí,že seš normální tak neni problém :sunglasses:
27. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Já mám teď opary taky častěji.Minule se mi vyrašily dva- :rolling_eyes: odpor
27. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
tak prdelky udělala jsem kafí a jdu obštastnit mangela svojí přítomností
holky, to mě dělala málemtchýně, že k nám vodila známý, když jsme nebyli doma a chlubila se naším bytem, to jsem byla vzteky bílá a totálně nepříčetná, nechápu, proč jí bejvalej dal klíče, no byla to semetrika a on chtěl mít klid... zaplať pánbu, že tahle rodina je kšá, kšá, pryč, pryč :unamused:
Len teď to vidíš tak střízlivě až to odsírá Vládis
27. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
aann :grinning: to já bydlela s bývalým na střídačku u našich a pak u jeho rodičů, bylo to hustý... jeho mámu třeba sralo, že v půl devátý v sobotu ještě spíme (bylo mi 21 a jemu 22), tak v předsíni přede dveřma od našeho pokoje zapla vysavač a šla si dál popíjet kávičku, megera jedna... a tak podobně...
27. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.