• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
No to je šílený.Ono je to asi všude.K mý kámošce chodila tchýně a přendavala jí pořád nádobí v kuchyni,že to má mít v jiný skříňce.to už je asi na lékaře :slight_smile:

Moje mamina se zase nehrabe do ničeho,ale když jí řekneš tak pomůže se vším
27. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
leni, je to fakt hustý, jak ty brýle opadnou... už si nedovedu představit být ani s jedním z mých 2 bývalých... a to jsem si oba chtěla brát a být šťastnou maminkou, tři dítka a takový bláboly... osud tomu chtěl jinak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
to je něco strašnýho.To se vůbec nedivim,že se mladý rozcházej.A hlavně jí to může bejt jedno,né?
27. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
aann, mám pocit, že jsi to s tou lenkou trefila jako hřebíček na hlavičku... ale to jsou ty zkušenosti, taky mi připadalo, že manža odsíral minulá zklamání... ale po skoro osmi letech jsem šťastná, že ho mám, kluka jednoho ušlatýho :sunglasses:
27. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Zlatko ještě že tě ty tchýně zachránily,viď :wink:
27. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Já si teda taky nestěžuju,ale že bych ty chlapy nějak přechvalovala to teda taky,nééé :wink:

Jdu si teda dát taky čajík :dizzy_face:
27. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
aann, to je buď na výměnu zámku nebo na brokovnici...

to moje mamina by taky pomohla, kdybych si jí řekla, ale jak je hyper, tak mi s tím leze na nervy a jen jí pozoruju a jsem z toho hotová a otrávená... když jsme se před lety starali s manžou o mýho dědu, byl už hodně starej, tak tam máma každý den chodila uklízet a jak jsme tam byli napůl nastěhovaní, tak to měla všechno pod kontrolou, jestli jsem umyla nebo neumyla nádobí, že máme fusekle mimo koš na prádlo a další... udělala jsem to pro dědu ráda, ale ta denní mámina péče byla děsná... ale už toho necháme. tchýně, která přišla o mámu v asi 32 letech často říká, když mi ulítne nějaká připomínka na tu mojí, počkej, až nebude, to bys ráda i tu tryskomyš...
27. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
já mám pocit, že v tý době, co jsem chodila s bývalýma, tak ještě nebylo tak v módě si pronajímat byty, teda jen přespolní, tak jsem v obou případech byla odkázaná na milost a nemilost rodičů, ale zase to je zkušenost k nezaplacení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Moje máma je asi stejná jako ta tvoje,ale spolu nebydlíme tak je to ok.A když jsem u ní tak dřepí a pije kafe tak to jde :dizzy_face:
27. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
já si bydlení sama vážim i bez zkušeností :wink: jinak pořád slyšim,že jsem stejná jako máma-ale nikoho tim taky neprudim,přísahám
27. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
dávám si housku se sýrem a čajík s medem a citrónem :wink:
27. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
aann, hlavně bydlet já se svým klonem, tak to by byla vražda :astonished: tak si vážím, že to se mnou někdo vydrží :grinning: :grinning: :grinning: mám pocit, že tchýně, matka a dcera, že to jsou diagnózy a že se to opakuje, aniž bys to chtěla :grinning:

taky jsem ráda, že mám do svých 22 byt a můžu se tady zavřít a dělat si co chci, naši jsou 15 km, což není tak moc, ale zase se jim do centra tak nechce, tak jezdíme my k nim, ale teď jsme to omezili a je to fajn :wink: minule jsme k nim jela, naobědvala jsem se a chtělo se mi spát, tak jsem jela domů... tak počkám, až mě ta růženka přejde, takhle to nejde, dorazit někam a usnout :unamused:
27. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
holky já si dneska taky s mamkou vyjdu ven a kafe dáme a řečníme ,ale společně bydlet to ani náhodou ....jsem zvyklá si vše dělat podle sebe ,jinak s tim vladísem jste to trefily no jo no ,co naděláme ...život je svině ...
27. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
pa jedem do zítra na chatu ,vezu sebou koninu a termofor ,úplně jsem tady bulela bolestí achjo nevim kdy mě to přejde ..papa kočky opatrujte se
27. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
leni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak pa, užij si chajdu a ať tě ty blbý záda už nebolí!!! :frowning2:
27. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
kuk, tak co tady novýho, já jsem uklohnila oběd a zase padla za vlast. čtu si knížku, ke který jsem se nemohla dohrabat, tak jsem zvědavá, jaký to bude :wink:
27. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
čau nevim jak na vás budu jukat.Počítač vypnutej,mladej už má sestavený skříně,ale bordel je nehoráznej

Tak zatim
27. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
čus aann, tak aspoň že vím, že jsi stále na živu, při tom řádění, co doma provádíte :grinning:

já teď udělala česnečku a koukáme na tv :wink:
27. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
vypínám pc, stejně tady nejste. papa zítra a dobrou :wink:
27. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
HOJ, HOJ
mam po pracovnim vikendu, hura a trikrat hura!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: hezky zbytek prodlozeneho , jdu so hajan nebo se tady jeste trefim s partou nespavcu :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 00:35  • Odpověz
ahoj všem a dobrý ráno :wink:

mur, tak hurá :wink: takže pondělí budeš mít volno?

já jsem si dneska přispala, včera večer jsem koukala na úsměv mony lisy a nějak nevím, jak to na mě zapůsobilo...

tak si jdu uvařit kafíčko a zase juknu, papapa :sunglasses:
28. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
tak jukám :wink: už jsem byla se šelmou na výšlapu a teď tlačím rohlík se šunkou :wink:
28. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
čauves tak se zase v rychlosti hlásim.Co tady novýho
28. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
nic novýho tady neni :frowning2:

Celý den děláme a bordel se nehnul :rolling_eyes:
28. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahoj holky!
Prodloužený víkend na horách byl úžasný-hodně odpočinku, dlouhý tůry, trochu vygumování mozku a ze sluníčka nabráno dostatek energie do dalších dnů :grinning:
Tak snad mi to hned zítra v práci všechno neseberou :sweat_smile:
28. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
čauky aann, jsem si sem jukala sama samička... :cry:

tak jsem dneska absolvovala druhou prochajdu a jsem docela znavená, ale ten vzduch :wink: doufám, že bude i šelma znavená a dá chvíli pokoj s házením hraček :grinning:
28. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
jé ahojky katy :wink:
28. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
téda, vy jste takový sportovci :slight_smile:
28. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
ahoooj jsem tu pořád
čus aann, já myslela, žes zmizla :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.