• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Teeeda, vše nejlepší, Fan :wink: Taková mladice,normálně Ti to závidím :sweat_smile:
29. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
tak to tady jdu pofackovat, protože má přijít pojišťovák, jak byly ty přívalový deště, tak to ještě není ukončený... a zřejmě poleze i k nám do bytu...
29. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
ahóóój Katýýýýý!!!!!!!!!

tak co energie, ještě máš???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
Tak zase po těch 3 volných dnech do práce, vůbec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě že je krátký týden :wink:
29. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
bych navrhla víkend od čtvrtka do neděle a prodloužený do středy do úterka. co ty na to??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase bychom byli chudý, páč bychom nic moc nevytvořili za hodnoty... :confounded:
29. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
To by se mi líbilo, ale máš pravdu, že člověk sice remcá, ale ta práce má nepsorné výhody-korunky :grinning:
29. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
:wink: je to tak... a není pravda, že když jsi doma, že míň utratíš... teda u mě to tak úplně neplatí... i když teď mi stačí jedny epesní tepláci :grinning:
29. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
já teď na chvíli mažu, tak zase později, papa :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky.Mooc dekuji za prani :slight_smile: tak si jeste na par mesicu uziju tu 2 ale 3 se nebojim :grinning: Tak si uzivejte krasny den a planujte nejaky ten sraz at se jeste muzeme videt ...
29. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Fan vše nejle,připojuji se ke gratulacím :wink:
29. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
čusík, tak jsem zpět :wink:

nazdárek oslavenkyně, óóó, tys nakoukla :grinning:
29. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
čus holky tak taky gratuluji blondfan ,tak mám za sebou lekci čáslo 1 na PC je to síla docela ,jedna pani ta tam pomalu brečela ,hotovo prostě ..ta pipka co to vyučuje se s tim zrovna nesere a vysvětluje vše docela pitomě a taky zapomíná asi že jsme tam poprvé..něco ukáže ,nechá nás to zkusit a jede na další věc a na závěr bylo 11otázek a vypracovat a pak jsi mohla domu ,já byla druhá a ten zbytek tam asi sedí do ted chudáci .. :frowning2:
29. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
navíc nám dává lektorka docela najevo jak jsme totálně debilní,takže motivace jako bejk .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak pro mě taky nové věci ,ale jde to ..
29. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
čus leni, tak gratulka, že ti to tak jde :grinning:
29. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
hele jde je příliš silné slovo ,ale zatim nebrečim ..
29. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
no tak nejsi tam za lektora, ale za žáka, ne?

mě dneska začíná zase němčina, bóže, jak se mi tam nechce a vůbec netuším, co si vezmu na sebe... :confounded:
29. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
teĎ jsem akorát bloumala a koukala do albíka tetes :wink:
29. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
ty seš tak aktivní čoveče ..se z tebe asi picnu .. :grinning: ,škoda že nemáme nějakou normální lektorku ,ale takovou psycho pipku co čeká zázraky od 55letých ženských co viděli pc z rychlíku
29. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
leni, kdybych to neplatila už koncem června, tak na to - víš, co? ale nevyhodím 4,5 litru..., co jsem zaplatila za kurs.

a aktivní moc nejsem, chce se mi spát, tak asi půjdu, stejně je zrovna moje hodina :grinning:
29. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
taky jsem skoukla adroska, ale ta tam má jen fotky "starý" :grinning: a ipuska to taky malinko flinká... ale tetes docela dobrý :wink: asi jí to baví :wink:
29. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
musim kouknout :wink:
29. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
tak jukni, já jdu juknout pod peřinku, zatím papapapapapapapapa :wink:
29. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
coco?
strana 3? :grinning:
mam dnes jeste volno.
Len - musim rict, ze jsem dnes pekla ty skoricovy snekya byly naprosto luxusni, ted chladnou na plechu, ale uz se po par zaprasilo :grinning:
opravdu skoro bez prace a efekt luxus :sweat_smile:
jdu vas docist
29. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
ahojky mur, teď jsem vstala a nešel mi koník...
29. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
to nebode moc dřina s dočítáním, co? tady bylo prd a ne kecací...
29. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
Fan - taky gratulka - jak probehne oslavka?
Jdu si dopit kaves, pak juknu.
pa
29. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
ciham a tady nikdo, vsechny jste asi v pelechu - fakt uz podzimni pocasi, co?
Len - na tom kurzu jsi teda za hvezdu, kdyz jsi byla druha - to jsem netusila, ze mas takove vlohy k PC. mela by ses zamerit na praci timhle smerem - treba IT programatorka - ne? :grinning:
29. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
jinak hlasim, ze jsem konecne ukojila svou touhu po zmene a vcera jsem si obarvila vlasy - na krabicce napsano karamel/COKOLADA - ono to ve finale je opravdu karamel - a chlap se mi smeje, ze vypadam jak fox (liska) a kdyz jdu kolem nej tak na me vola foxhunting (hon na lisku)
tak mam co jsem chtela - a zase budu chvili v klidu :grinning:
29. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
mur, já tady jsem, ale mám trable, protože nevím, co na sebe, aby mi to netlačilo a nebyla mi v tom zima... němčinu mám od šesti do půl devátý :confounded: a v teplákách tam asi nemůžu... :pensive:
29. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
mur a jsi s tou barvou spokojená????? tak proč nebýt liška zrzavá :grinning:
29. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.