• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
já letím, zatím papa
30. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
zase trošku juknu :frowning2:
Holky kdyby jste to viděly u nás doma-sodoma gomora něco strašnýho.Jsem ráda,že mezi tim bordelem protáhnu pupek
30. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky!
Fan, gratuluju, že nejste "psycho":
:sweat_smile: :grinning:

Ann, hlavně že je u ségry druhý prcek v pořádku, ale jasný je , že s ní hormony cloumají.
30. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahoj holky, opet strana 3 :frowning2:
aann - jak pise Kathy - hlavne, ze ten druhej prcek je v poradku a roste! :sweat_smile:
U nas opet hnus pocasko, rano mrholilo, ani se mi nechtelo do prace.
Jinak moje vlasy - moc dobra odezva.
Jedna holkami rekla, ze jsem mohla dopadnout jeste hur, druha, ze takovou barvu ma normalne a proto se barvi, aby nevypadala jako debil :angry: a dalsi mi rika zrzku :grinning:
no aspon mi pry vynikly oci :grinning: :grinning:
jo a jeste dotaz - jestli si zas budu kupovat barvu :angry: :pensive:
tak tolik o mem vlasovem porostu :dizzy_face:
30. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Kathy - jak v praci? dobry?
kdyby bylo hezky a vy nekde trajdaly a nepsaly na PC - tak to pochopim, ale tady ani hnatek :rolling_eyes:
zmizel mi brecici smajlik, jinak by tu byl.
Co Len - jaky byl druhy den kurzu? snad uz jsi zlato doma a nesedis nad nejakym testem :grinning:
jinak hlasim, ze sneky jsme vcera nesnedli, tak jsem je dala v plastove misce do mrazaku a jak bude nekdy chut, tak rozpecu.
cetla jsem, ze to bude jako cerstve, tak pak poreferuju...
jinak holky - vzpominate, jak jsem tu asi pred pul rokem basnila o mydlovych oresich? tak nadseni mi vydrzelo asi ten tyden a od te doby peru klasicky :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
mizim, je tady muzik, paaaaaaaaaaaaaaaaaa
30. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
aann, myslíš ten pupek, co jsi už 10x dala do alba????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahoj katy, tak jak energie z prodlouženýho víkendu, ještě máš? :wink:

mur, tak to je super, že je na hároš dobrá odezva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ty se v nich cítíš po těch všech komplimentech jak?

no jo vidíš, lenka pod tíhou všech testů a nabytých informací ani s náma nemluví...
30. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
jo jinak pro info, jak jsem se tady před cca 2 týdny rozčilovala nad svým gyndařem, tak zítra jdu k novýmu, tak pak hodím hlášku, jestli jsem si polepšila. minimálně sestřička je milejší :grinning: tak dnad bude vše ok, jdu tam až odpolko, tak tady budu přes den jukat, ale mužík má zítra volno, tak uvidím, jak intenzivně... :dizzy_face:
30. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
tak jsem se zase dostala aspoň na chvíli k PC
30. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
Já jsem pochopila,že se Mur smáli a ona je statečná a drží se :wink:

Lenka už je ,,inža" tak už jsem nebude chodit
Ještě,že jsem ty ořechy nekoupila a ta cena ještě..... :wink:
Kath nám vůbec nenapsala co novej říďa
Jó jinak jsem už přibrala 10 kg tak to ještě vidim tak na 12 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
30. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
ahoj ann, mur asi zmizla okouzlovat manžílka nebo kuchtí večeřku :grinning:

nestraš s tím přibíráním a hoď radši to foto, jo, teto???? :sunglasses:
30. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
fota můžu házet až tady dám všechno dohromady
30. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
no tak jo, já tě teda přestanu zlobit, ale dávám ti termín do konce října... nebo jak dlouho budete doma ještě šaškovat?????
30. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
teď ja tady sedim a čumim na ten bordel kolem sebe tak je to tak na rok.
No za měsíc to snad bude :pensive:
30. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
tak jo :wink:

já na chvíli odběhnu, jdu od osmi koukat na axn na house a vezmu si k tomu žehličku, tak pak zase juknu :wink:
30. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
já si můžu vzít cokoli a taky něco dělat.Nejlepší by byl asi hadr
30. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
tak mám vyžehlíno, trochu mě bolí nožky od toho postávání, co tady??? jééé, vás tady bylo...

aan, cos nakonec vymyslela s tím hadrem????
30. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
čus holky já vám dám inžu ...na kurzu dneska dobrý páč word ovládám,ale ve složkách plavu a snad to zítra dohonim a už se začíná excelem,tabulky a grafy ..dnes druhý den je probráno třičtvrtě knížky ,stačí vám to ?V šichni v tom maj hokej,ještě že aspon to psaní a úpravy můžu hodit za hlavu...achjo ...jinak hned po se jelo na chatu a štukovalo se a natírala se na pistáciovku a přijelo se za tmy ...máme zadní část chaty ..snad nebude lejt ..tak na mě myslete ať to tam přežiju na tom kurzu .. :fearful: :confused: :unamused:
30. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
aan tak čtu o tvé sestře ,tak to je škoda ,ale aspon to jedno je v pořádku a to je přece dar..... :wink: jinak mě došli z artu papíry na imuno co potřebujou a poprvé vidim výsledky něčeho...Spg 90% patologických ...no nic jdu chrápat jsem hotová a špinavá od barvy ..papa
30. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
ahoj leni :wink:
30. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
leni, taková chytroňka a včelka k tomu, super :wink: my jsme si říkaly, kde jsi...
30. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
tak tady už nikdo není, tak brou, brou a zítra, leni, držím palce :wink:
30. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz
kuk, tak tady jsem zase sama, tak jestli některá juknete, tak přeju dobrý ráno :wink: za chvíli jdu na výšlap, tak se tady zase pak zjevím :slight_smile: papa
1. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
Krásné ráno!
Zdravím z práce-čtvrtky jsou pro mě katastrofa, nestíhám se jít ani vyčůrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
čau frajerky
Tak v neděli se jdu domluvit s jednou holkou sem do práce akdyž bude mít někoho normálního k sobě tak tuhle krávu vyhodim
1. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Zlatko hadr jsem do ruky vzala asi na 10 minut pak mi začal mladej dělat bordel v břiše tak jsem musela sedět.Dneska musim pokračovat
1. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Len co děláš? Vy zase malujete? Patologický jsou blbý ?!?-to se jako ptám já jsem v životě takovýhle papíry neměla v ruce
1. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Kath-řikek si,že je zítra pátek a budeš mít zase nějaký výlet :wink:
1. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
čus holky jsem tady z PC
1. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
aan včera jsem štukovala a pak jsme s vladísem natírali ,fasádu ..ale chlapeček pěkně flinká takže já chodim opravuju fasádu ..blééééééééééé,jinak sousedi tam lezou jak debilové a zdržujou a pak jezdíme domu za tmy ..chata bude pistáciovka
1. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.