• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj holky, jak se máte? Přibyla nám tu nějaká další těhulka? Já jsem v jednom kole, malá už vyžaduje pozornost, přes den nespí a když jo tak na 10 min a konec. Večer padnu za vlast.

Zlati, co miminka, rostou? Je vše v pořádku?

Tak hezký den.....
1. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
ipus tak jsem ti mrkla na Amálku ,je to taková malinká kukačka ..hele těhu zatim nová žádná :wink:
1. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
byla jsem na kontrole u nového pana doktora, tak prohlídka byla super, mám i fotečku - dávám do alba, mudr byl v poho, pumprdlíci měří cca 8 cm s nožičkama 12 :wink: a jsou velcí tak, jak to má být :grinning:

nestačím dočítat, mám něco domluvený, tak číhnu později, papa
1. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
fotka je moc velká, musím jí znova naskenovat, ale to teď nestíhačka, tak později. papapa
1. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahoj Ipusko!
Amálka je nádherná,na fotky jsem koukala v rychlosti, ale i tak mi připadá, že je celej taťka :wink:

Zlatko, to je super, že se mají Pumprdlíci k světu - 12cm -to to ale utíká :sweat_smile: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
tak jsem doma a jdu se mrknout, co se tady dělo :grinning:
1. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
ahoj katy, tak čtvrtky tě drtí? tak už to máš za sebou :wink:

aann, to bych ti moc přála, páč tě nepřestává srát a to bys byla na nerva pořád...

aann, vidíš, mladej taky chce, abys víc odpočívala :grinning:
1. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
leni, tak nevím, jestli budeš ITačka nebo zednice :grinning: ale každopádně pistáciová, to budete mít šmoulí chatičku???? :grinning: :grinning:

ahoj ipusko, taky jsem si říkala, že jsi dlouho nejukla :wink: pumprdlíčci rostou, dneska jsem na ně koukala na monitoru :wink: vyměnila jsem mudra a tenhle mi ochotně natočil monitor a vše pěkně okomentoval... :wink: příští týden jdu na krev a pak na nějaký větší utz nebo co. zatím (klepu to na dřevo) jsme ok :wink: taky jsem ti nedavno koukala do albíka, jakou máte roztomilou okatou holčičku :wink: až hodíš další fotky, tak nezapomeň dát hlášku :wink:

katy, je to síla, nedávno to bylo 8mm :confused: a teď už to je 8 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
čauves

Len-můžeme klidně bydlet spolu.Tyhle typicky ,,ženské" práce zvládám taky a umím i jiný :wink:
1. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Zlatko všechno jsem sčíhla a mé doktorské oko vidí,že je vše v poho :wink:
1. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
aan :wink: dík, paní doktorko :grinning:

dobrou ve spolek a zítra :wink:
1. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
nejde mi kůň
2. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
mě se vůbec nemůže odeslat věta samá samotinká ,,dobré ráno"
2. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
no.... věta
2. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj,
vsechno jsem scitla, koukam tady byla Ipuska :wink:
za hodku cekam navstevku, tak jdu trochu poklidit, pak juknu. tesim se na volny vikend, hura!!
Len - a jak dlouho ti bude trvat ten kurz? 3 tydny?
2. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
nikde nikdo, jdu se zkulturnit.pa a hezky vikend.
Jake mate plany? Len bude kutat na chajdaloupce a ostatni? my podle pocasi nekam do prirody a v nedeli mame navstevu.
2. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
čus jo aan kurz mi trvá 8prac. dnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: všechno ,word a i excel,dneska jsme s ním začli a už mi tabulky lezou i ušima :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
jo tak to se ptala mur,no to je fuk ,prostě včera odpolko mi vladís musel zprovoznit pc starou šunku abych na tom mohla dělat to co tam ,na novém 2007 to neni ..tak jsem si včera hrála a dneska začla ta zábavná část počítání v tabulkách ..ve čtvrtek dělam zkoušky ,aan tak to musí držit pěstě i malej lorenc ..jinak dneska jsem se objednala na pičkovou kontrolu páč jako od posledního Ketu mám neustále docela silnej výtok a už mi to sere ..
2. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
mám pocit že už se ve mě dlouho nikdo nehrabal :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
čus baby :wink:

tak jsem na dnešek myslela na aann, od tří do šesti jsem čuměla do stropu... výborná činnost... pak jsem si šla lehnout a zase jsem nemohla vstát, tak jsem šla jen na kafe a pak na kosmetiku, kde se mi kroutily oči jako blasen... takže teď rychlý pozdrav ode mne a jdu hupky dupky do pelíšku...

mur, ten volný víkend ti moc přeju :wink:

leni, lezou, ale zase budeš holka šikovná :grinning: leni, pumprdlíci taky budou :grinning:

jinak vypadám úchvatně, jak jsem měla na spodním pysku na hubě opar, tak mi to prasklo, udělal se mi jebák na bradě a ještě k tomu, aby mi to ještě víc seklo, mi asi praskla žilka v oku, tak ho mám celý rudý...

tak zatím papa a až se proberu, tak juknu. páááááá
2. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
:rolling_eyes: leni, už jsi objednaná? ty výtoky jsou na ho**o :rolling_eyes:
2. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
jo jdu v úterý po kurzu ..a snad se mnou něco provede ,páč jako jsem nevyndala od ket slipku :rolling_eyes:
2. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
zlatko ale že seš kočka tak já přispěju taky z troškou do mlýna mám na hubě 3fešný jebáky a ne a ne se zahojit :rolling_eyes:
2. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
hele jako s tim počítam automatiko že ty tvoji drží i na nožkách páč jinak jsem milé dámy pěkně v řiti :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
no nic tak mizim a jdu chvíli trénovat
2. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj!
Len, taky budu držet palečky, ať ty počítače úspěšně dokončíš :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Zlatko, krásná fotečka, taky jsem si prcky pořádně prohlédla a dle mého "odborného" úsudku jsou naprosto v pořádku :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Mur, taky se těším moooc na víkend :slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
čauves tak už jsem doma a jdu zase něco dělat tady :frowning2: .
2. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Leni jasně že budem držet palce,ale musíš se ještě připomenout už jsem stará paní :pensive:

Zlatuno tak,když seš taková víla přelíbezná tak to je jasný,že tam je zamotaná v těch šňůrách aspoň jedna křivochcalka :wink:

Leni ty už máš jako nahozenou chajdu,že se můžeš věnovat dalšímu tak šup šup víš,že se musí stíhat všechno :zipper_mouth:

Zlatko to je vopruz,když se nemůže chrápat,viď :wink: Hele frajerko ty nám do tří neděl hlásiš co nosíš v baťůžku

A obě naše sportovkyně se těší na víkend.Já mám naplánovaný po porodu asi všechny sporty na světě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.