• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ann, jasný, po porodu budeš provádět in-line za kočárem, vzpírání Lorence, ohýbat se pro dudlík, nad postýlkou a nad vanou :sweat_smile: Myslím si, že až nám budeš popisovat své sportovní aktivity po porodu, tak se budem za počítačem hihňat :grinning:
2. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Tak jsem právě po měsíci odchlupatila, málem jsem ucpala odpad :wink:
2. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
čauky, růženka se probrala a hned mažeme do divadla, tak možná ještě juknu navečer, papa
2. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
no hustý... strana 3...

tak já si odskočím do divadla a tady jak po vymření... :astonished:
2. říj 2009 ve 23:41  • Odpověz
tak leni, aspoň že v úterý, i když to je voprůzo do tý doby...

kosmetička stav mojeho xichtíku naštěstí nekomentovala. :pensive:

si piš, budeme všichno všechno držet :grinning:

katy, děkuju :wink:
2. říj 2009 ve 23:45  • Odpověz
aann, už jsme se ptala včera, jestli je poznat, co to je, ale prej je ještě brzo. ale vypadal, že je zvyklej na nerváčky a nedočkavky. jsem ráda, že jsem k němu přešla :wink: a je jasný, že jak to budu vědět, tak to tady napíšu. dneska se mnou pumprdlíci byli na Sluhovi 2 pánů, Donutil je prostě sqvostnej, jsem se tam řehtala na celý kolo :grinning:

aann, to nechrápání je šílený, jsem celý odpoledne byla nepoužitelná, jsem spala snad skoro 4 hodiny a mám pocit, že nejít do divadla, tak chrápu ještě teď :wink:

katy, to je maso vždycky, co? nápodobně, já ucpala odpad včera...

no tak nic, jdu se odmalovat, teda odmaskovat ty zamaskovaný jebáky a hurá do hajan. tak papa a zítra juknu buď ještě ráno nebo se přihlásím z tchýňova, kam zítra razíme, papapapa
2. říj 2009 ve 23:58  • Odpověz
ahoj jdu na vás juknout než se zase vrhnu do pracovního procesu.K tomu ke všemu se mi zase včera rozesrala pračka.Teď se rozhodla,že nebude úplně ždímat a sama vypouštět :rolling_eyes:
3. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Kath kdyby si tady u nás viděla ten terén tak na in-line můžu zapomenout.Tady můžu tak v holinách skákat přes hroudy.
Zlatuš já vím,že to je brzo proto píšu tak za 3 neděle :wink:
Tenhle týden musím k zubákovi a na ekg :rolling_eyes:
3. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobré ráno!
Ann, na tom jsem v divadle taky byla a moc se mi to líbilo :wink:
Ann, tak s tím terénem je to blbý, mě to za kočárem na in-linech vždycky strašně moc bavilo, teda když mi někdo půjčil kočár :grinning:
3. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
U nás kupodivu svítí Oskar, tak asi vyrazíme na dlouhou procházku, aby jsme si ho užili :wink:
3. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Zlatko, je dobře, že si přešla k jinýmu Dr., není nad to, když se tam člověk cítí příjemně a nemá strach se na cokoliv zeptat :dizzy_face:
3. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
čauky, taky přeju pěknou sobotu, my za chvíli pojedeme na návštěvu to tchýňova, takže já se jdu chystat :wink:

papa a užívejte si klidný víkend :wink:
3. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
aann, mě obvoďačka říkala, že na ekg mám jít až v tom 30., ale zubáka musím taky, bléééé

katy, je to tak, jen jsem netušila, když jsem k tomu předchozímu v březnu přecházela, že budu tak otrávená... u toho předtím jsem byla asi 15 let, ale byl daleko, tak jsem přešla k tomuhle, co je jednu stanici tramvají.. a tenhle nynější je v naší ulici :grinning:
3. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
přestanu s rozepisováním, musím sebou hnout, tak papapapapapapapapapapapapapa
3. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj!Výlet byl krásný, ale hohy bolí.
Zlatko, užijte si v tchýňově :wink:
3. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
tak to nejhorší mám za sebou.Pro dnešek s úklidem končim jdu do va a jukat na télu pa pa pa
3. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Dobré ráno!
Teda Ann, klobouk dolů, mě se do úklidu vůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenom jsem povlíkla nový peřiny a večer na mě čeká žehlička a málá Sněžka :sweat_smile:
4. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
K obědu udělám květákový mozeček,ten bude raz-dva hotový :wink:
4. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Už pár dnů mám velkou chuť na vlašský ořechy - čerstvý, ani včera na procházce jsme žádný nepotkala. Tak jsem zaúkolovala manžu, aby až pojede pracovně, koukal podél cest, jestli někde neprodávaj.
4. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
čauves

Kath prodávaj u Globusu v Čakovicích :wink: a s úklidem mi nic jinýho nezbývá.
Jinak já jsem udělala gulášovku a co dál to nevim
4. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj Ann!Tak to je trochu z ruky :grinning: Ale dík za info :wink:
4. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Úklidem máš zaměstnat své chlapy v chalupě :slight_smile:
4. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
čus, zdravím z tchýňova, včera jsme se tady tak zapovídali, že jsem ani nejukla na počítač... tak v rychlosti aspoň dočtu, tchýně vaří, tak tady okupuju bedýnku :grinning:
4. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
katy, tak to na tom budeme podobně, já před odjezdem vyprala 2 pračky :confounded:

katy, jestli to u aan fungje jako u nás, tak jí nic jinýho nezvýbá, já jsem 2 měsíce po transferu neluxovala, protože jsem někde slyšela, že bych neměla a drahý taky ne, vadí mu zvuk vysavače..., tak jsem to nevydržela a nakonec vyluxovala po těch 2 měsících...

no nic, jdu zpět ke společnosti :wink: možná ještě juknu nebo až navečer, až budeme doma.

papapapapapapapapapapapa
4. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
chichi, tak tady se vegetí :wink: já se naobědvala a do teď jsem chrupala :wink: tak to jsem kvalitně strávila den na návštěvě :grinning:

tak jdu balit a jedeme domů :wink:

tak opět papapapapapapapapapapapapapapapa
4. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
aha, už mi to je jasný!!! aann zase řádí a katy jela do Globusu pro ořechy :grinning: :grinning: :grinning: tak jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahoj Zlatko!
Ach, ty chlapi, vadí mu zvuk vysvače-tak to je dobrá výmluva, ať si vezme špunty :sweat_smile: :grinning:

Obvolali jsme pár známých a hed mám doma 5kg ořechů. Louskám a louskám :grinning:
4. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
Tak musím s louskáním přestat, nbo mi bude strašně špatně - už jsem sežrala hromadu :sweat_smile:
A hlavně potřebuju udělatněco na zítra do práce a pak to žehlení - to dám asi u Superstar. Tak jsem si to hezky naplánovala a večer jsem na sebe zvědavá, co z toho dám :sweat_smile: :grinning:
4. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
ahoj ve spolek, tak jsme dorazili domů, vybaluju a jsem ráda, že jsem doma :wink:

katy, super, to byl dobrý nápadek s těma ořechama :grinning:

to víš, chlap si na domácí práce výmluvu najde vždycky... jeden kolega se mi přiznal, že schválně rozbil dost nádobí, než manželka pochopila, že ho mýt nebude... tak toho bych taky zabila...
4. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
katy, ty tvoje plány :grinning: :grinning: :grinning: super, miluju předsevzetí!!! :grinning: :grinning: dáš vědět, jak to dopadlo??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.