• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Zlatko, tak hlásím, že oba úkoly do práce splněny a teˇ'd už tahám prkno a žehličku :sweat_smile: :grinning:
4. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
čusík rychlá hláška jdu na zpěvanky ...mám vás pozdravovat od androska .. :wink: jinak já se nemůžu ani hnout ,kdo vymyslel fasády ten by potřeboval dostat po tlamě...ještě nám zbývá čtvrtka druhého nátěru a bude to ..počasí nám přálo..tak zítra pa a dočtu taky až zítra..
4. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
katy, tak to dobrý a jestli jsi zvládla i "poslední" úkol, tak velká gratulka :wink:
4. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
teda leni, ty jsi to ale pojala vážně :wink: a to je ta nová nebo ta, co měla být na prodej? nějak si to nemůžu zapamatovat.

a že adroška taky zdravím :wink: možná jí napíšu a budu lapat nějaké rady od zkušené matky dvojek :grinning:
4. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Tak splněno, dožehlíno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jdu do peří. Dobrou :wink:
4. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
ahoj, jdu docist a do hajan
4. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz
docetla jsem, jsem akorat na spani, tak cca za dva dny napisu vic, zatim si naspim do zasoby :grinning: pa a tesim se priste :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz
dobreho jitra preji :sunglasses: zde ani hnatek :confused:
5. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
JE KRASNE, TAK PROCHAJDITE, CO? jaj, caps lock. Me se nechce nic, ani paratkem pohnout.
Len je omluvena, ta se pilne uci PC, Zlatka je urco na vyslapu, Aann maka a Kathy taky, tak si tady mrsknu samomluvu :cry:
5. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
zacala jsem s uzivanim Prednisonu a objednala nas na kontrolu do Podoli, jak jsem si planovala - tak po vanocich budou vysledky. Jaj, to je uz za chvili :grinning:
Len - jak to mATE s tou chajdaloupkou? taky ztracim prehled - jak psala Zlata - to makate na te vasi nove? :grinning: vy uz pak ani k moooru nemusite jezdit, kdyz tam budete mit takovou haciendu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Kath-na takovou práci je nemůžu zapřáhnout udělali by to určitě nééé podle mých představ
Doma mám košíček na žehlení-vidim na takovou šestihodinovku :rolling_eyes:
5. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
aann cau,
to mas ale maly kosicek :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
kuk, jenom zdravím a jdu z5 do postele, pokouší se o mě bacil, bolí mě už pátý den hlava a furt smrkám, asi dutiny, blééé, takže ani nekoníkuju a vůbec nemám na nic náladu.

tak se tady mějte, kočandy a papa
5. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
Zlatko tak ti pomůže černý čaj s citronem a nakrájej si do toho čerstvý zázvor.Tak 5 slabých koleček

Já jdu všechno rozehnat k žehličce

Jinak Leni na zítřek držíme s panem Lorencem palečky :wink:
5. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
aan proč na zítřek?????????ty sklerozo --- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale což můžeš držet průběžně furt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zkoušky mám ve čtvrtek,jinak já vás dočetla při přestávce na kurzu,ale nechci se tam registrovat a když jsem došla domu tak jsem zjistila že nemám klíče ,tak jsem jak blbka čekala na schodech než došla mamka s náhradníma a pak jsem je našla ,mám novou kabelu a má propadávací idiotskou kapsu ,no hlavně že se našly ,tak se mamka drobet proběhla .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a po kafi jsem se vrhla na tabulky a grafy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: úžasné odpoledne ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
holky ta stará na prodej je dřevěná ta už je natřená a ta nová je 2patrová zděná.. a na tý štukujem a natíráme hráškovou fasádu ,spíš pistáciovka ..než jsem to natřela pod balkonem ketrý je na šířku baráku mám zničeniou ruku ,rameno a za krkem .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak jsem si dneska odpočala na PC kurzu ,náhodou mi to baví ..se divim ,dneska jsem účtařila a grafíky .. :wink: jen vědět ty vzorce.. :wink:
5. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
kuk, tak co tady nového? :wink:
6. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
ahoj, hlasim, ze stale ziju :grinning: bacily me neskoli, naladu nic nepokazi :grinning: jdu se ponorit do vany a dat kopytka nahoru, nic se nema prehanet...ani prace :angry:
6. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
kuku dneska nejela herka :rolling_eyes: ,tak jsem tu na skok ,klávesnice opatlaná od hroznového vína z chajdy ,až to uvidí manžel tak mě zabije ..ale co taky mě nasral ..jsem nepochopená ..jenže to vy asi taky nepochopíte páč jste tady samej úderník a ctižádostivej k tomu ..byla jsem dát životopis a šéfovi se líbil a řekl jestli si troufnu na hlavní pokladní ...holky jak si můžu troufnout na hlavní ,když mě bude muset zaučit i na vedlejší.. a co ty věci kolem ..v životě jsem to neviděla ,nakonec řekl že vypíše výběrák a po zkouškách mi dá vědět ,klasika :rolling_eyes: ,musel vidět jak jsem sebou škubla a tu smrt v očích ..bohužel mám pocit ,že jiné místo zatím neuvolní..jinak jako mě by ta funkce samo slušela ,ale jsem takový nechápavý pako ,že než bych se to naučila tak by mě vyhodili pro neschopnost..
6. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
kdybyste viděli jaký jsem pako ,i než jsem tam šla jsem se musela doma psycho připravit ..
6. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
pipková kontrola proběhla v poho ..dostala jsem tablety na kvasnici a bude snad klíd..
6. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
čau holky byla jsem celý den doma a nešel mi kůň.Tak co tady novýho
6. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
ty volééé tady nikdo nebyl :confused: :confused: :confused:
6. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
jinak co se týče kurzu zítra děláme nanečisto zkoušky ,dneska už se dělalo s internetem,ale byla jiná úča a to je děsná pipka,tak jsem byla dneska dost otrávená asi jako ona ,pořád ohrnuje rypák nad lidma kterým to nejde a to mě dost vadilo ..
6. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
ten koník nešel nikomu
6. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Len ty seš na hlavičku to je jasný,že si měla kejvat,že si na to troufneš.Každej trotl kejve,že umí všechno a hovno.Ty děláš jako by ti nabízeli místo na kardiu :wink:
6. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
aan asi jsem moc blbá..nevěřim si a myslim že mu to došlo ..
6. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
aha a jak to že to nevim :angry: radši než abych to zjišťovala tak jsem 5 hod žehlila a schne mi tak další čtyřhodinovka
6. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
téda, já jsem zrichtovaná, jsem tady pobíhala s vysavačem a ten mrdník pod postelema, jsem si připadala jako plazením vpřed...

vidím, že tady kecáte a já si musím jít lehnout, tak na vás aspoň budu moc, moc myslet :wink:
6. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
vladís mě spucoval jak malýho smrada..jenže já fakt nemám ani nejmenší pojem o ničem ,kdych třeba byla pokladní a věděla co a jak ,ale to je milion věcí k tomu..jsem fakt pitomá
6. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.